paradontoza-main-slider

Chirurg szczękowy

profesjonalna pomoc

Chirurg szczękowy zapewnia swoim pacjentom profesjonalną pomoc w wielu problemach stomatologicznych. Dotyczy ona nie tylko zmian w obszarze jamy ustnej, ale również schorzeń twarzy i układu kostnego w obrębie części twarzowej czaszki.

Zajmujemy się między innymi recesjami dziąseł, czyli nadmiernym odsłonięciem powierzchni korzenia zęba. Co więcej, pracujemy również przy plastyce połączeń zatoki szczękowej z jamą ustną. Podejmujemy się także odbudowania kości, a jeśli nie ma możliwości wyleczenia zęba, dokonujemy jego usunięcia.

Chirurg stomatolog

na światowym poziomie

Nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu gwarantuje swoim pacjentom leczenie na światowym poziomie, z zastosowaniem nowoczesnych technologii, innowacyjnych metod oraz zaawansowanego sprzętu. Zapewniamy również przyjazną atmosferę i komfortowe warunki, aby wszyscy czuli się u nas jak najlepiej. Szczególnie zestresowanym pacjentom możemy podać gaz rozweselający, który pozwoli im zrelaksować się podczas wizyty. Podejmujemy się nawet bardzo trudnych zabiegów, ponieważ dysponujemy ogromną wiedzą oraz doświadczeniem i nie boimy się wyzwań. Staramy się też maksymalnie zredukować ból, aby powodować u Państwa możliwie jak najmniejszy dyskomfort.

Przemysław Stankowski

lekarz stomatolog

Przemysław Stankowski jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 2000 roku. Następnie studiował na światowej sławy uczelniach w Stanach Zjednoczonych, kończąc na przykład na Uniwersytecie w Los Angeles kierunek Master Program in Implant Dentistry. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii, obecnie prowadzi również profesjonalne szkolenia praktyczne, dzieląc się z innymi dentystami posiadaną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Stoi także na czele pierwszego w Polsce klubu ITI Study Club, który stanowi oddział renomowanego Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI). Działając w tym stowarzyszeniu, organizuje branżowe kursy, zapraszając do ich prowadzenia znanych na świecie ekspertów. Należy również do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) i American Academy of Periodontology (AAP). Pracuje jako chirurg stomatolog w Poznaniu, współprowadząc renomowany gabinet Stankowscy & Białach.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!