main-slider-back

„BĄDŹ BYSTRY U DENTYSTY”

Poradnik dentystyczny dla Pacjentów
JAK MIEĆ PIĘKNY UŚMIECH
I NIE BAĆ SIĘ STOMATOLOGA

książka z ilustracjami Henryka Sawki


WYDANIE II ROZSZERZONE

JAK MIEĆ UŚMIECH CELEBRYTY?

Wyjątkowy poradnik, jak odwiedzać dentystę z przyjemnością

Świadomy pacjent jest sprzymierzeńcem lekarza. Plan leczenia przestaje być zbiorem niejasnych pojęć, lecz mapą wspólnej, niejednokrotnie długiej podróży. “Bądź bystry u dentysty” to zaś jej przewodnik. Dzięki niemu pacjent dużo chętniej uda się w nią ze swoim lekarzem.

dorota

Dorota

Stankowska

PRZEMEK

Stankowski

Robert

Białach

Henryk

Sawka

Wyjątkowy poradnik, jak nie stracić swoich zębów i odwiedzać dentystę z przyjemnością — WESOŁE opowiadania oparte na faktach! Dowiedz się, co może zrobić dla Ciebie nowoczesna stomatologia i jak dobrze zainwestować swoje pieniądze!

“BĄDŹ BYSTRY U DENTYSTY”
Dorota Stankowska

Dorota

Stankowska

Powiedzieć, że Dorota zajmuje się stomatologią estetyczną od kilkunastu lat, byłoby dużym uproszczeniem. Można rzec, że stomatologię wyssała z mlekiem matki – wyrastała w rodzinie dentystów.

Dorota, jako osoba ambitna i nielubiąca trwonić czasu na lenistwo, po ukończeniu stażu podyplomowego od razu rozpoczęła praktykę w gabinecie prywatnym. Od tamtej pory nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Ukończyła kursy w najlepszych ośrodkach stomatologicznych na świecie, m.in. w USA, Szwajcarii, Niemczech, Włoszech czy Wielkiej Brytanii. Jest dumną posiadaczką tytułu Master of Fixed Prosthodontics, który zdobyła na Uniwersytecie w Sienie. Poza tym aktywnie działa w prestiżowych stowarzyszeniach branżowych, np. w Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Jest jedynym w Polsce członkiem prestiżowej The Dawson Alumni Association w USA. W przeszłości pokonała ciężką chorobę. Żyje dzięki lekarzom, którzy jej pomogli. Teraz ona pomaga pacjentom w odzyskiwaniu radości życia dzięki pięknemu uśmiechowi.

Swoją pasję przekazuje dalej, ucząc innych dentystów w kraju i za granicą, zarażając ich energią i entuzjazmem.

PRZEMEK

Stankowski

Wykorzystując światową wiedzę i ponadprzeciętne umiejętności manualne, pomógł tysiącom pacjentów odzyskać pewność siebie, dzięki nowym zębom. Łączy w sobie cierpliwość i wielkie serce. Dzięki temu precyzyjne zabiegi to jego specjalność.

Chirurgia i periodontologia stały się jego pasją od ukończenia Pomorskiej Akademii Medycznej w 2000 r. Obecnie jest współwłaścicielem Praktyki Dentystycznej Stankowscy, którą prowadzi wspólnie z żoną w Poznaniu. Tam zmienia na lepsze życie ludzi wstydzących się uśmiechać.

Jego pasja zawiodła go w różne miejsca na świecie. Uczył się na najlepszych Uniwersytetach w USA, Szwajcarii, Niemczech. Jest absolwentem programu implantologicznego Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie UCLA w Los Angeles w USA oraz ekspertem firmy Straumann.

Dzielenie się wiedzą jest jego pasją. Aktywnie działa na rzecz stowarzyszeń branżowych. Jest dyrektorem pierwszego ITI Study Club w Polsce, będącego częścią Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI) poświęconego profesjonalnej edukacji.

W ramach działań ITI Study Club zajmuje się organizacją szkoleń prowadzonych przez największe sławy światowej stomatologii. Prowadzi również wysoko cenione szkolenia praktyczne dla dentystów z zakresu chirurgii. Wyedukował już wielu znakomitych lekarzy.

Jest członkiem prestiżowych organizacji, m.in. International Team for Implantology, Amerykańskiej Akademii Periodontologii i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Robert

Białach

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Rozwój w kierunku kompleksowej stomatologii zaczął już podczas stażu podyplomowego uczęszczając na liczne kursy miedzy innymi z zakresu Digital Smile Design. W klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Ukończył prestiżową Akademię Dawsona na Florydzie oraz Curriculum Ortodontyczne FACE (Functional and Cosmetic Excellence) w Stambule. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w najbardziej prestiżowych sympozjach, kursach i kongresach w Polsce i na świecie.

Henryk

Sawka

Jeden z najpopularniejszych polskich rysowników satyrycznych. Wnikliwy obserwator sceny politycznej i obyczajów Polaków. Przywiązuje dużą wagę do tekstu, twierdząc, że rysunek bywa niekiedy pre-tekstem do dymku. Rysując, korzysta z technik tradycyjnych („piórko i węgiel”) oraz nowoczesnych narzędzi multimedialnych (iPad). Hobbystycznie pisze skecze i parodie oraz trawestacje utworów literackich. Jego prace można oglądać m.in. w galeriach Sawka.pl, Onet.pl oraz Newsweek Polska.