main-slider

KRWAWIENIE
z dziąseł

Krwawienie z dziąseł

warto zwrócić uwagę

Spotykaliśmy się wielokrotnie w naszej praktyce z pacjentami cierpiącymi z powodu krwawienia z dziąseł. W przeważającej większości przypadków krwawienie z dziąseł udało nam się całkowicie wyleczyć. Nieleczenie krwawienia z dziąseł może natomiast prowadzić to szeregu komplikacji zdrowotnych.

Z naszego doświadczenia wiemy, że przyczyn krwawienia z dziąseł może być kilka. Najczęściej jest to niewłaściwa higiena jamy ustnej – brak nitkowania i prawidłowego szczotkowania zębów.

Czasem jednak mogą to być dużo poważniejsze powody do niepokoju, bowiem do krwawienia może dochodzić z powodu parodontozy lub nieprawidłowo wykonanych prac estetycznych. Przykładem takiej sytuacji mogą być źle założone korony lub licówki.

Spotykamy się też z przypadkami, że pacjenci sami doprowadzają do krwawienia z dziąseł poprzez zbyt agresywne szczotkowanie zębów. Jednak w tym przypadku jest to zwykle tylko krótkotrwały objaw. Dokładną diagnozę przeprowadzamy już w trakcie jednej wizyty w naszej praktyce.

Gwarancja bezkompromisowej jakości przeprowadzanych
przez nas zabiegów oraz nacisk na rozwój wiedzy i technologii

naszej praktyki pozwala na pełne zadowolenie naszych pacjentów.

Stomatologia

Krwawienie z dziąseł

nie lekceważ tego

Zwracamy uwagę na szczególne niebezpieczeństwo jakim jest krwawienie z dziąseł.

Wiele osób lekceważy krwawienie z dziąseł. To bardzo lekkomyślne, bowiem bakterie, które dostaną się do krwi przy krwawieniu z dziąseł krążą po całym układzie krwionośnym i mogą w ten sposób trafić do płuc, serca, a nawet mózgu, a to z kolei może spowodować poważne konsekwencje.

Stosujemy najnowsze osiągnięcia stomatologii
we wszystkich obszarach świadczonych usług
a kompleksowa oferta oparta jest o najnowocześniejszy sprzęt

Nowoczesność

oraz najwyższa jakość

W praktyce Stankowscy & Białach stosujemy najnowsze osiągnięcia stomatologii we wszystkich obszarach świadczonych usług. Nasza kompleksowa oferta oparta jest o najnowocześniejszy sprzęt, który wykorzystujemy w naszej praktyce oraz o najnowsze i najwyższej jakości materiały oraz komponenty.

0

100 % włożonego
w pracę serca

Umów się na wizytę

już dzisiaj!