main-slider

BEZBOLESNE
znieczulenie

Znieczulenie komputerowe

amerykańskie urządzenie WAND STA®

wand

W naszej klinice ból związany z leczeniem stomatologicznym praktycznie został wyeliminowany.

Jeśli lęk przed bólem powstrzymuje Państwa przed przyjściem do stomatologa, powoduje to rozwijanie się ubytków w zębach lub innych schorzeń. Ze swojej strony możemy Państwa zapewnić, że w naszej klinice dyskomfort bólowy eliminujemy już w momencie podawania znieczulenia. I dzięki temu, jesteśmy w stanie, zapewnić komfortowe przeprowadzanie wszystkich zabiegów, a także zminimalizować ból po przeprowadzonym zabiegu.

Zgodnie z naszą zasadą najwyższej jakości świadczonych usług, do procesu znieczulania wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i urządzenia.

Nasz profesjonalizm to również
troska o komfort w trakcie leczenia
Nie ma powodów do obaw – ból niwelujemy przed rozpoczęciem leczenia

Stomatologia

the WAND STA®

01

Amerykańskie urządzenie
WAND STA®

02

Szybka i skuteczna
metoda

03

Subtelna i delikatna
forma aplikacji

04

Bezpieczne dla
kobiet w ciąży

05

Doskonałe dla
najmłodszych pacjentów

06

Całkowicie bezbolesne
znieczulenie

Bezbolesne

znieczulenie

Dzięki nieustannej kontroli urządzenia, płyn znieczulający aplikowany jest z prędkością fizjologiczną. To pozwala zupełnie wyeliminować, bolesne w przypadku innych form znieczulenia, uczucie bólu spowodowane wysokim ciśnieniem i rozpieraniem tkanek. Przykładając niewielką końcówkę urządzenia do dziąsła pacjenta podajemy lek znieczulający pod kontrolą mikroprocesora. W tym czasie komputer zainstalowany w urządzeniu cały czas podaje informacje o procesie przenikania leku do tkanek i kontroluje tempo jego podawania oraz ciśnienie. Całkowity czas podawania znieczulenia, w zależności od miejsca jego aplikowania, nie przekracza 5 minut, po których znieczulenie już działa. To dodatkowy atut pomagający uniknąć 10-15 minut oczekiwania w przypadku innych metod znieczulania.

Znieczulenie bez bólu
i konieczności nakłucia

Kompleksowe leczenie

pełen komfort bez obaw

Od dawna obalamy mit, że u dentysty boli. To nieprawda!

U nas w pełnym zakresie leczenia gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo.

Stankowscy & Białach Stomatologia to klinika gdzie ból praktycznie został wyeliminowany. Nasz zespół specjalistów zapewnia bezbolesne przeprowadzenie zabiegów stomatologicznych w pełnym zakresie naszych usług stomatologicznych. W trakcie wizyty również kontrolujemy czy nasi Pacjenci czują się dobrze i komfortowo.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!