starte-zeby-main-slider

OKLUZJA
ścieranie zębów

ŚCIERANIE ZĘBÓW

pomożemy je odbudować

Jako doświadczeni stomatolodzy propagujący najwyższej jakości stomatologię estetyczną odbudowujemy starte i zniszczone zęby przywracając pacjentowi zdrowy i piękny uśmiech. W zależności od tego, jak bardzo zęby są zniszczone, dobieramy odpowiednie leczenie z wykorzystaniem wszystkich sprawdzonych rozwiązań z obszaru estetyki, począwszy od licówek, a kończąc na implantach.

Zapewniamy również dokładną diagnostykę i dlatego jesteśmy w stanie precyzyjnie określić przyczyny ścierania się zębów i wyeliminować je w pierwszej kolejności, dając pacjentowi ulgę. Trzeba pamiętać, że doraźne rozwiązania usuwające tylko objawy nie przyniosą długotrwałej poprawy, ale zmuszą pacjenta do regularnych powrotów na fotel dentystyczny.

Jak rozpoznać objawy

choroby okluzyjnej?

Nie ignoruj

tego schorzenia

Starte zęby to zazwyczaj konsekwencja zgrzytania. To z kolei ma swoje źródło w nieprawidłowym ułożeniu zębów górnych względem dolnych. W stomatologii nazywa się to zaburzeniami okluzji. Harmonijne ułożenie relacji szczęki i żuchwy to jedno z fundamentalncyh zagadnień dzisiejszej stomatologii.

Ignorowane tego schorzenia ma bardzo zły, ogromny i wielopłaszczyznowy wpływ na nasz organizm. Zaburzenia tego typu mogą się obiawiać bólami głowy, nieodwracalnych zmianami w stawie skoroniowo-żuchwowym, a ostateczine moga prowadzić nawet do wypadania zdrowych zębów.

Jeśli miewasz naweracające bóle głowy, zgrztasz zębami, lub słyszysz trzaski w stawach w okolicy ucha, nie bagatelizuj tych obiawów – umów się na wizytę zanim bedzię za późno.

Poprzez te metody i coraz większą ilość
diagnozowanych przypadków z problemem
okluzji, leczenie przynosi skutek i ulgę dla pacjentów.

POZNAJ NASZEGO EKSPERTA

starcie zębów można wyleczyć

Dorota Stankowska
lekarz stomatolog

Studia ukończyła w 2003 roku, jednak jej pierwszy kontakt ze stomatologią estetyczną miał miejsce dużo wcześniej niż na uczelni, bowiem miała okazję obserwować jej praktyczne aspekty dzięki swoim rodzicom. To przede wszystkim dzięki nim jest obecnie ekspertem interdyscyplinarnego podejścia do stomatologii estetycznej.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Ma na swoim koncie ukończone kursy w prestiżowych ośrodkach stomatologicznych w USA. Ukończyła Curriculum w Dawson Academy na Florydzie oraz kurs w Kois Center w Seattle. Jest posiadaczką tytułu Master of Fixed Prosthodontics, zdobytego dzięki ukończeniu Master Program of Prosthodontics na uniwersytecie w Siennie, we Włoszech.
Jest także aktywnym członkiem prestiżowych stowarzyszeń branżowych, w tym Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!