wypelnienia-kompozytowe-main-slider

WYPEŁNIENIA
kompozytowe

Wypełnienia

kompozytowe

Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybranie najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, a jest nim wypełnienie kompozytowe. Wypełnienia kompozytowe są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Stosowane przez nas rozwiązania idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, dzięki czemu pacjent ponownie może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem wraz z zapewnieniem wieloletniej trwałości wypełnienia.

Efektem stosowania wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest, fakt że nikt nie jest w stanie zauważyć różnicy między wypełnieniem kompozytowym a naturalnym zębem. Zakładanie kompozytów daje możliwość modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu lamp polimeryzacyjnych. Dlatego przy niewielkich ubytkach możliwe jest ich zamaskowanie w trakcie jednej wizyty.

wypelnienia-kompozytowe-slider-2

Jeżeli nie wypełnienie

to co?

Dla osób z dużymi uszkodzeniami koron zębowych konieczne jest czasami wykonanie licówki lub korony porcelanowej, której projekt przygotowywany jest po uzyskaniu odcisku wykonanego na zębie.

Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy pod mikroskopem, co daje bezkompromisową jakość i wspaniale efekty, przyczyniając się również do zatrzymanie rozwoju próchnicy paradontozy.

licowki

 

korony

Perfekcyjnie wykonane wypełnienia przestają być plombami
Wykonane z najwyższą starannością spełniają swoją funkcję przez lata

Wypełnienia trwałe jak naturalny ząb

Doświadczenie wykładowcy

Dorota Stankowska
lekarz stomatolog

Wypełnienia to jej przysłowiowy konik, a jednocześnie tematyka szkoleń i wykładów, które prowadzi dla lekarzy z całej Polski i nie tylko.

Studia ukończyła w 2003 roku, jednak jej pierwszy kontakt ze stomatologią estetyczną miał miejsce dużo wcześniej niż na uczelni, bowiem miała okazję obserwować jej praktyczne aspekty dzięki swoim rodzicom. To przede wszystkim dzięki nim jest obecnie ekspertem interdyscyplinarnego podejścia do stomatologii estetycznej.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Ma na swoim koncie ukończone kursy w prestiżowych ośrodkach stomatologicznych w USA. Ukończyła Curriculum w Dawson Academy na Florydzie oraz kurs w Kois Center w Seattle. Jest posiadaczką tytułu Master of Fixed Prosthodontics, zdobytego dzięki ukończeniu Master Program of Prosthodontics na uniwersytecie w Siennie, we Włoszech.
Jest także aktywnym członkiem prestiżowych stowarzyszeń branżowych, w tym Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!