wady-zgryzu-main-slider

Ortodonta

z bogatą wiedzą i doświadczeniem

Ortodonta to stomatolog, który leczy wady szczękowo-twarzowe, nieprawidłowości zębowe i wady zgryzu. Tego typu zabiegom mogą poddać się pacjenci w dowolnym wieku, ze względów estetycznych i profilaktycznych. Nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu realizuje różnego rodzaju zabiegi ortodontyczne, zawsze dbając o każdy szczegół, aby efekt spełnił wszystkie Państwa oczekiwania.

Dzięki temu, że korzystamy z nowoczesnych metod i urządzeń, jesteśmy w stanie osiągać znakomite rezultaty przy jednoczesnym minimalizowaniu dyskomfortu u pacjentów. W swojej ofercie mamy nie tylko tradycyjne aparaty metalowe, lecz także bardziej estetyczne warianty ceramiczne. Co więcej, stosujemy również innowacyjną metodę, opierającą się na zastosowaniu niewidocznych, ułatwiających utrzymanie higieny jamy ustnej nakładek Invisalign®.

Robert Białach

lekarz stomatolog

Robert Białach jest absolwentem studiów lekarsko-dentystycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zaczął się rozwijać na polu kompleksowej stomatologii już w czasie podyplomowego stażu, jako że uczestniczył wtedy w wielu specjalistycznych szkoleniach, dotyczących na przykład Digital Smile Design. Co więcej, wiedzę i umiejętności zdobywał również kształcąc się w Akademii Dawsona na Florydzie oraz w Curriculum Ortodontycznym FACE (Functional and Cosmetic Excellence) w Stambule. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i nieustannie się rozwija, biorąc udział zarówno w krajowych, jak i światowych kongresach, sympozjach i kursach wysokiej rangi. Pracuje również jako ortodonta w Poznaniu, współtworząc gabinet Stankowscy & Białach.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!