profilaktyka-main-slider

PROFILAKTYKA
czyszczenie zębów

Zespół ekspertów
w dziedzinie stomatologii

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w Poznaniu, przy ulicy Pilskiej 15. W skład naszego zespołu wchodzi szereg dentystów-specjalistów, którzy od lat nieprzerwanie pomagają pacjentom. Znaleźli się tu wykwalifikowani i doświadczeni lekarze zajmujący się leczeniem protetycznym, endodontycznym, ortodontycznym, chirurgicznym czy profilaktycznym. Dodatkowo, nasi pracownicy to także utalentowani technicy dentystyczni, higienistki czy asystenci, bez których wiele zabiegów nie miałoby miejsca.

Nasz ośrodek został wyposażony w nowoczesne urządzenia nowej generacji, które oferują wygodę podczas pracy i pomagają w przeprowadzeniu nowatorskich zabiegów czy skomplikowanego leczenia. Chcemy, aby nasi pacjenci byli jak najdłużej dumni ze swego uśmiechu oraz nie musieli żyć we wstydzie. Podejmujemy się wymagających zabiegów, które przywrócą zdrowie i równowagę jamy ustnej, ale także jej profilaktyki oraz stosujemy światowej klasy rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej.

profilaktyka-slider-1
Kim jest

Dentysta stomatolog

scaling

Wiele osób zastanawia się nad tym czy stomatolog i dentysta są terminami, które mogą być stosowane wymiennie. W świetle polskiego prawa, po zmianach ustawowych w tej kwestii, obecnie zarówno jedno i drugie słowo może być wykorzystywane do określenia lekarza o tej specjalizacji. W naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu zatrudniamy tylko i wyłącznie profesjonalistów docenianych przez pacjentów, którzy przybywają do nas z różnych rejonów Polski.

Dobry dentysta to wykształcony specjalista, który stale poszerza swoją wiedzę oraz zdobywa nowe umiejętności, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. Każda osoba odwiedzająca nasz gabinet otrzymuje profesjonalną pomoc, starannie dopasowaną do indywidualnych problemów, a przede wszystkim opiekę całego zespołu stomatologów, higienistek i techników dentystycznych.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!