main-slider

Protetyka

specjalistyczne usługi w Poznaniu

Stankowscy & Białach to gabinet stomatologiczny z Poznania zrzeszający profesjonalistów z zakresu protetyki, którzy leczą pacjentów bazując na ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu. Zadbamy o to, by osoby, które straciły uzębienie w wyniku chorób lub innych czynników, odzyskały piękny uśmiech oraz sprawność jamy ustnej. Protetyka oferuje specjalistyczne rozwiązania w postaci protez, koron oraz mostów. Sposób leczenia jest zawsze indywidualnie dobierany do sytuacji siedzącego w fotelu stomatologicznym pacjenta.

Popularne usługi

Korony i mosty

Zawsze dążymy do tego, aby w trakcie leczenia protetycznego zachować naturalne zęby pacjenta, lecz w wielu przypadkach jest to niemożliwe. Wówczas zajmujemy się przygotowaniem profesjonalnych koron dla pojedynczych ubytków oraz mostów dla większych przerw w uzębieniu. Lekarze z gabinetu stomatologicznego w Poznaniu to specjaliści z zakresu protetyki, którzy stale poszerzają swoją wiedzę oraz zdobywają nowe umiejętności, tak aby jak najlepiej służyć pacjentom. Korony zakładane przez naszych dentystów to rozwiązania metalowo-porcelanowe pełnoceramiczne lub wykonane na podbudowie z tlenku cyrkonu. Zarówno mosty, jak i korony dopasowujemy kształtem i kolorem do reszty uzębienia pacjenta.

Protezy całkowite

Protetyka, w której specjalizuje się poznańskie centrum, to również wieloetapowe leczenie, w ramach którego przygotowujemy dla Państwa protezy całkowite. Rozwiązania te polecamy osobom, które w wyniku chorób lub urazów straciły uzębienie. Nasi specjaliści stworzą dla pacjenta nowoczesne rozwiązania, które pozwolą mu odzyskać atrakcyjny uśmiech, a także radość z przeżuwania. Protezy całkowite wykonywane w naszym gabinecie stomatologicznym wykorzystują efekt kapilarny lub implanty (w przypadku braku przeciwwskazań). Każde z proponowanych przez nasz zespół rozwiązań jest indywidualnie dobraną metodą leczenia, która umożliwi przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności.

licowka-block-1

Licówki

Profesjonalne wyposażenie naszego gabinetu stomatologicznego oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwalają na przygotowanie wysokiej jakości uzupełnień protetycznych, jak na przykład licówki. Dzięki współpracy z rozpoznawanymi na całym świecie specjalistami, między innymi z włoskim mistrzem Daniele Rondonim, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa piękny, a przede wszystkim zdrowy uśmiech. Przygotowywane przez techników dentystycznych licówki to niezwykle cienkie łuski, które nakładane są na przednią część zęba. Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest konieczne, aby przygotowywane rozwiązania umożliwiły uformowanie naturalnego i estetycznego uśmiechu. Odporność na przebarwienia sprawia, że zęby wyglądają atrakcyjnie nawet po wielu latach od przeprowadzenia leczenia.

mini-slider

Nasi eksperci


Dorota Stankowska

Planowanie Leczenia

Stomatologia Estetyczna


Joanna Oleksiak

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Aliaksei Charniuk

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Marcin Kopeć

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza

Umów się na wizytę
już dzisiaj!