licowki-slider-back

LICÓWKI
poprawa estetyki

LICÓWKI

poprawiamy i korygujemy kształt zębów

Od samego początku działalności naszej praktyki położyliśmy nacisk na aspekty estetyczne stomatologii m.in. na rozwiązania poprawiające wygląd oraz kolor zębów. W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw czy przebarwień. Dla uzyskania najlepszego efektu czyli tzw. uśmiechu hollywoodzkiego (nazywanego tez “uśmiechem godnym celebryty”) stosujemy trwałe, najwyższej jakości i bez szkody dla naturalnych zębów rozwiązanie – licówki porcelanowe. Staramy się zapewnić najwyższą, światową jakość licówek porcelanowych w naszej praktyce.

W tym celu współpracujemy z Daniele Rondonim, uznanym w świecie technikiem dentystycznym, mistrzem włoskiego designu stomatologicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech. Projekt rozwiązania jest wykonywany indywidualnie zgodnie z życzeniem pacjenta, zawiera korektę kształtu, nierówności, uszkodzeń oraz przebarwień zębów. Jednocześnie gwarantujemy osiągnięcie estetycznego uśmiechu z zachowaniem autentyczności i naturalności w jego ostatecznym wyglądzie.

Licówki są doskonałym rozwiązaniem
dla osób, które chciałyby poprawić wygląd
swoich zębów:

licowka-block-1

korygują kształt zęba
(wszelkiego rodzaju
przekrzywienia, rotacje),

zamykają przerwy między
zębami (np. diastemę),

poprawiają koloryt,
maskują przebarwienia

umożliwiają uzyskanie
idealnego kształtu
i koloru zębów.

licowki-back-slider-2

LICÓWKI

czym są

Licówki to cieniutkie porcelanowe łuski pokrywające przednią stronę zębów. Światło odbija się od licówki w taki sam sposób jak od naturalnego szkliwa. Dzięki temu nawet dentysta nie jest w stanie rozpoznać różnicy między nimi, a naturalnymi zębami. Są one całkowicie odporne na przebarwienia powstające od napojów i jedzenia. Oznacza to, że zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej i użycie licówek pozwala cieszyć się nieustającym pięknym uśmiechem.

w jakich przypadkach

stosować licówki

Trwałe przebarwienia uzębienia
mogą one być wywołane przyjmowanymi lekarstwami, nadmiarem fluoru lub leczeniem kanałowym. Zdarza się, że te przebarwienia nie mogą być poddane wybielaniu i w takich sytuacjach porcelanowe licówki są idealnym rozwiązaniem.

Nierówne zęby
w przypadku występowania niewielkich wad zgryzu licówki umożliwiają skorygowanie problemu. Dotyczy to również przerw między zębami, które właśnie bardzo często są zamykane dzięki stosowaniu licówek.

Uszkodzenia mechaniczne zębów
wszystkie pęknięcia i nierówności powstałe na skutek urazów, a także będące skutkiem niewłaściwej diety lub nawyku zgrzytania zębami mogą być skorygowane i usunięte za pomocą licówek.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Umów się na wizytę

już dzisiaj!