main-back

ESTETYCZNA
odbudowa zębów

Estetyczna

odbudowa zębów

Ubytki w uzębieniu nie muszą być przyczyną nieatrakcyjnego uśmiechu. Dzięki stosowanym przez nas wypełnieniom możemy zagwarantować Państwu równe i naturalnie wyglądające zęby, nawet po ich odbudowie. Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybór najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, a jest nim wypełnienie kompozytowe.

W naszym gabinecie każde wypełnienie stosowane w zębach przednich lub bocznych, wykonywane jest przy użyciu koferdamu. Jest to zapewniająca izolację zębów cieniutka gumowa tkanina, która wyklucza konieczność stosowania ligniny. Izolacja od śliny oraz bakterii uzyskana przy użyciu koferdamu, daje gwarancję najdokładniejszego i bezpiecznego leczenia, które jest jednocześnie wygodne dla pacjenta. Kolejnym usprawnieniem jest praca wykonywana w powiększeniu lup zabiegowych lub mikroskopu operacyjnego. Zwiększona widoczność zapewnia wykonanie wypełnień perfekcyjnie imitujących naturalne zęby.

Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy
pod mikroskopem, co daje bezkompromisową jakość
i wspaniałe efekty, przyczyniając się również
do zatrzymania rozwoju próchnicy i paradontozy.

odbudowa

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

estetyczna-odbudowa-zebow_01

Slide background

Wypełnienia kompozytowe

Najmniej inwazyjny sposób leczenia

Wypełnienia kompozytowe stosujemy dlatego, że są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Stosowane przez nas rozwiązania idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, dzięki czemu pacjent ponownie może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem wraz z zapewnieniem wieloletniej trwałości wypełnienia.

Efektem stosowania wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest fakt, że nikt nie jest w stanie zauważyć różnicy między wypełnieniem kompozytowym a naturalnym zębem.

Zakładanie kompozytów daje możliwość modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu lamp polimeryzacyjnych. Dlatego przy niewielkich ubytkach możliwe jest ich zamaskowanie w trakcie jednej wizyty.

Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy pod mikroskopem, co daje bezkompromisową jakość i wspaniałe efekty, przyczyniając się również do zatrzymania rozwoju próchnicy i paradontozy.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

estetyczna-odbudowa-zebow_03

Piękne odbudowy

Pasja naszego eksperta

Dorota Stankowska
lekarz stomatolog

Studia ukończyła w 2003 roku, jednak jej pierwszy kontakt ze stomatologią estetyczną miał miejsce dużo wcześniej niż na uczelni, bowiem miała okazję obserwować jej praktyczne aspekty dzięki swoim rodzicom. To przede wszystkim dzięki nim jest obecnie ekspertem interdyscyplinarnego podejścia do stomatologii estetycznej.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Ma na swoim koncie ukończone kursy w prestiżowych ośrodkach stomatologicznych w USA. Ukończyła Curriculum w Dawson Academy na Florydzie oraz kurs w Kois Center w Seattle. Jest posiadaczką tytułu Master of Fixed Prosthodontics, zdobytego dzięki ukończeniu Master Program of Prosthodontics na uniwersytecie w Siennie, we Włoszech.
Jest także aktywnym członkiem prestiżowych stowarzyszeń branżowych, w tym Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.