wybielanie-main-slider

WYBIELANIE
zębów

Wybielanie zębów

lśniący uśmiech

Najczęściej piękny uśmiech kojarzy nam się z ładnymi i białymi zębami. Kiedy rozpoczynaliśmy naszą przygodę ze stomatologią wybielanie zębów zaczęło zdobywać wielu zwolenników. Na bazie naszych doświadczeń i osiąganych wymiernych efektów, w naszej praktyce dentystycznej proponujemy dwa rodzaje wybielania:

step-1

Wybielanie zębów w domu

Pierwsza opcja to wybielanie, które w przeważającej części wykonuje sam pacjent u siebie w domu. Zadaniem stomatologa jest w tym przypadku przygotowanie specjalnej nakładki, którą pacjent będzie samodzielnie wypełniał preparatem wybielającym i zakładał na zęby. Taka metoda zapewnia najdłużej trwające efekty.

step-2

Wybielanie zębów w gabinecie

Drugą z możliwości jest wybielanie, które wykonywane jest w całości u nas w gabinecie. Izolujemy pacjentowi dziąsła i nakładamy na zęby dokładnie ten sam preparat, co w przypadku wybielania domowego. Jednak różnica jest taka, że w tym przypadku stężenie preparatu jest dużo wyższe.

Śnieżnobiałe zęby to twoje marzenie?
Zrealizuj je!

WYBIELANIE

 

Każda ze stosowanych i rekomendowanych powyżej metod nie niszczy zębów. Jednak nasze wieloletnie doświadczenia nakazują pamiętać, że zabieg nie wybieli nam wypełnień i koron protetycznych. Z drugiej strony musimy wiedzieć, że trwałość wybielania zależy w dużej mierze od naszej diety. Ktoś, kto pije dużo kawy i pali papierosy z pewnością będzie musiał częściej powtarzać zabiegi niż osoba niepaląca i niepijąca kawy, aby utrzymać taki sam efekt.

Śnieżnobiałe zęby to twoje marzenie?
Zrealizuj je!

22222