main-slider

Protezy

całkowita odbudowa uzębienia

Starając się w pełni kompleksowo leczyć schorzenia naszych pacjentów, stosujemy w przypadku całkowitej utraty zębów również protezy całkowite. Zapewniamy naszym pacjentom z takim schorzeniem przywrócenie funkcji żucia wraz z estetyką naturalnych zębów. Dbamy też o to, aby w przypadku protez całkowitych nie dochodziło do uszkodzenia tkanek, na których oparta jest proteza. Współpracując z najlepszymi technikami dentystycznymi zapewniamy najwyższą jakość i estetykę protez całkowitych, dbając o każdy szczegół i końcowy efekt wraz zapewnieniem codziennego komfortu pacjenta. Dla utrzymania protezy w prawidłowym położeniu wykorzystujemy efekt kapilarny, związany z obecnością śliny pomiędzy płytą protezy, a błoną śluzową oraz podciśnienie i adhezje. Bardzo często w przypadku utraty wszystkich zębów stosujemy również rozwiązanie protezy opartej na implantach, jeśli tylko nie istnieją przeciwwskazania do takiej metody leczenia. Każdy z tych sposobów rozwiązania jest dobierane przez nas w celu polepszenia komfortu żucia, poprawienia wyglądu i estetyki oraz wymowy pacjenta.

Współpracując z najlepszymi technikami dentystycznymi zapewniamy najwyższą jakość i estetykę protez całkowitych, dbając o każdy szczegół i końcowy efekt wraz zapewnieniem codziennego komfortu pacjenta. Dla utrzymania protezy w prawidłowym położeniu wykorzystujemy efekt kapilarny, związany z obecnością śliny pomiędzy płytą protezy, a błoną śluzową oraz podciśnienie i adhezje. Bardzo często w przypadku utraty wszystkich zębów stosujemy również rozwiązanie protezy opartej na implantach, jeśli tylko nie istnieją przeciwwskazania do takiej metody leczenia. Każdy z tych sposobów rozwiązania jest dobierane przez nas w celu polepszenia komfortu żucia, poprawienia wyglądu i estetyki oraz wymowy pacjenta.

mini-slider

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Poznaj Naszego Eksperta

w estetycznej odbudowie zębów

Dorota Stankowska
lekarz stomatolog

Studia ukończyła w 2003 roku, jednak jej pierwszy kontakt ze stomatologią estetyczną miał miejsce dużo wcześniej niż na uczelni, bowiem miała okazję obserwować jej praktyczne aspekty dzięki swoim rodzicom. To przede wszystkim dzięki nim jest obecnie ekspertem interdyscyplinarnego podejścia do stomatologii estetycznej.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Ma na swoim koncie ukończone kursy w prestiżowych ośrodkach stomatologicznych w USA. Ukończyła Curriculum w Dawson Academy na Florydzie oraz kurs w Kois Center w Seattle. Jest posiadaczką tytułu Master of Fixed Prosthodontics, zdobytego dzięki ukończeniu Master Program of Prosthodontics na uniwersytecie w Siennie, we Włoszech.
Jest także aktywnym członkiem prestiżowych stowarzyszeń branżowych, w tym Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!