main-slider

Protezy

całkowita odbudowa uzębienia
Protetyka

Starając się w pełni kompleksowo leczyć schorzenia naszych pacjentów, w przypadku całkowitej utraty zębów, z pomocą doświadczonego protetyka, przygotowujemy protezy całkowite. Dzięki naszemu leczeniu, osoby z owym schorzeniem będą mogły ponownie przeżuwać oraz cieszyć się atrakcyjnym uśmiechem. Nasz chirurg zadba o to, by tkanki na których osadzone są implanty zębowe czy proteza nie zostały uszkodzone. Współpracując z najlepszymi technikami dentystycznymi zapewniamy najwyższą jakość i estetykę protez całkowitych, dbając o każdy szczegół i końcowy efekt wraz z zapewnieniem codziennego komfortu pacjenta. Dla utrzymania protezy w prawidłowym położeniu wykorzystujemy efekt kapilarny, związany z obecnością śliny pomiędzy płytą protezy, a błoną śluzową oraz podciśnienie i adhezje. Bardzo często w przypadku utraty wszystkich zębów stosujemy również rozwiązanie protezy opartej na implantach, jeśli tylko nie istnieją przeciwwskazania do takiej metody leczenia. Każdy z tych sposobów jest indywidualnie dobierany przez specjalistów w poznańskim gabinecie w celu polepszenia komfortu żucia, poprawienia wyglądu i estetyki oraz wymowy pacjenta.

Współpracując z najlepszymi technikami dentystycznymi zapewniamy najwyższą jakość i estetykę protez całkowitych, dbając o każdy szczegół i końcowy efekt wraz zapewnieniem codziennego komfortu pacjenta. Dla utrzymania protezy w prawidłowym położeniu wykorzystujemy efekt kapilarny, związany z obecnością śliny pomiędzy płytą protezy, a błoną śluzową oraz podciśnienie i adhezje. Bardzo często w przypadku utraty wszystkich zębów stosujemy również rozwiązanie protezy opartej na implantach, jeśli tylko nie istnieją przeciwwskazania do takiej metody leczenia. Każdy z tych sposobów rozwiązania jest dobierane przez nas w celu polepszenia komfortu żucia, poprawienia wyglądu i estetyki oraz wymowy pacjenta.

mini-slider
Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Poznaj Naszego Eksperta

w estetycznej odbudowie zębów

Dorota Stankowska
lekarz stomatolog

Ukończyła studia w 2003 roku, lecz jej pierwszy kontakt ze stomatologią estetyczną nastąpił dużo wcześniej. Stale zwiększa swoją wiedzę oraz zyskuje nowe umiejętności, głównie dzięki uczestnictwu w kursach organizowanych w prestiżowych ośrodkach stomatologicznych w Europie i w USA. Dokształcała się w Kois Center w Seattle czy w Curriculum w Dawson Academy na Florydzie. Ponadto, ukończyła ona Master Program of Prosthodontics w Siennie, we Włoszech, dzięki czemu posiada tytuł Master of Fixed Prosthodontics.
Dodatkowo, czynnie działa na rzecz ugrupowań branżowych, takich jak na przykład Polska Akademia Stomatologii Estetycznej.

Umów się na wizytę
już dzisiaj!