main-slider

Usuwanie
zębów

Ekstrakcja zęba

zabieg, który wymaga wprawy

Usuwanie zęba to zabieg, który wymaga wprawy, doświadczenia i delikatności. Wieloletnie doświadczenie z różnorodnymi przypadkami pozwala nam wybierać najbardziej optymalne rozwiązania dla każdego przypadku. Zabiegi ekstrakcji zęba (usuwanie zęba) w naszym gabinecie to dbałość o szczegóły zabiegu, samopoczucie (bez bólu) i estetyczny wygląd pacjenta po zabiegu.

W przypadku ekstrakcji (usunięcia) zęba w odcinku widocznym, pacjent ma wcześniej przygotowane uzupełnienie tymczasowe, które jest estetycznym tymczasowym uzupełnieniem brakującego zęba.
Sposób usunięcia i precyzyjne jego wykonanie ma kluczowe znaczenie dla następnych kroków leczenia i ostatecznego estetycznego wyglądu pacjenta.

Ekstrakcja zęba

za pomocą najnowszych sprzętów

Trudne przypadki ekstrakcji: zęby zatrzymane, schowane w kości, złamane pod dziąsłem itp. wymagają interwencji chirurgicznej. Przed zabiegiem chirurgicznym przeprowadzamy tomografie komputerową w celu zobaczenia przestrzennego ułożenia zęba i uniknięcia komplikacji przy przeprowadzaniu zabiegów ekstrakcji (usuwania) zębów.

Nasza wiedza praktyczna i doświadczenie, wraz z dostępem do najnowocześniejszego sprzętu, pozwala przeprowadzać zabiegi usuwania zębów wybierając najmniej inwazyjną technikę zabiegu, co przyspiesza proces odbudowy i gojenia.

Poznaj Naszego Eksperta

w estetycznej odbudowie zębów

Przemysław Stankowski
lekarz stomatolog

Ukończył studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w roku 2000. Swoją edukację kontynuował w renomowanych zagranicznych ośrodkach naukowych w USA, m.in. ukończył Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie w Los Angeles. Jest ekspertem w zakresie periodontologii i chirurgii dentystycznej, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi stomatologami prowadząc szkolenia praktyczne. Zarządza pierwszym polskim klubem ITI Study Club, będącego częścią prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI). W ramach działań ITI Study Club, zajmuje się on organizacją szkoleń branżowych prowadzonych przez największe sławy światowej stomatologii. Jest także członkiem American Academy of Periodontology (AAP) oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS).

Umów się na wizytę

już dzisiaj!