The Dawson Academy

uczymy lekarzy z całej Polski i Europy

Pomagamy leczyć

Na światowym Poziomie

Jesteśmy założycielami Akademii Dawsona Polska. Co roku na naszych kursach szkolimy setki lekarzy z całej Polski i nie tylko. Dzielimy się naszym doświadczeniem i umiejętnościami z zakresu okluzji, stomatologii estetycznej oraz chirurgii.
 
Nasze Centrum Stomatologiczne połączone jest ze szkołą dla lekarzy stomatologów, która stanowi ważny ośrodek edukacyjny na stomatologicznej mapie naszego kraju.
 

Szerząc najlepsze światowe standardy wśród innych lekarzy, pośrednio pomagamy jeszcze większej liczbie Pacjentów.

Kursy i szkolenia stomatologiczne

Dla najbardziej wymagających

Akademia Dawsona to wyjątkowe miejsce, w którym gwarantujemy kursy najwyższej jakości dla ambitnych lekarzy stomatologów.
 
Kluczowa w rozwoju Akademii jest społeczność lekarzy, którym od zawsze przyświeca chęć oferowania kompleksowego i skutecznego leczenia.

Co wyróżnia akademię dawsona?

Szkolenia z okluzji

Narząd żucia pełni ogromna rolę w kompleksowym leczeniu. Jego leczenie jest procesem wieloetapowym i interdyscyplinarnym, dlatego uczymy lekarzy jak skutecznie diagnozować i korygować dysfunkcję stawu skroniowo-żuchwowego.

stomatologia estetyczna

Pacjenci, co bardzo nas cieszy, są coraz bardziej świadomi tego, jak ważny jest naturalny i estetyczny uśmiech. Uczymy jak tworzyć najwyższej klasy wypełnienia, która będą służyć latami.

szkolenia chirurgiczne

Kursy, które proponujemy w naszej akademii, są najlepszą metodą zdobycia praktycznego doświadczenia z zakresu chirurgii - od prostych ekstrakcji po bardziej skomplikowane zabiegi na tkance kostnej pacjenta.