Ortodonta Poznań

Ortodoncja z bogatą wiedzą i doświadczeniem

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 3 Średnia: 5]

Ortodonta Poznań – usługi oferowana przez naszą klinikę zagwarantują tobie piękny uśmiech. Oferujemy usługę ortodoncji przy pomocy aparatów ortodontycznych oraz nakładek Invisalign. Pozytywne opinie to potwierdzenie wyników naszej pracy.

Ortodoncja jest działem stomatologii zajmującym się leczeniem wad szczękowo-twarzowych, nieprawidłowości w ustawieniu zębów oraz różnych rodzajów wad zgryzu. Mogą z niej skorzystać Pacjenci w dowolnym wieku, ze względów estetycznych i profilaktycznych.

Nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu realizuje pełen zakres zabiegów ortodontycznych, zawsze dbając o każdy detal tak, aby efekt leczenia spełnił wszystkie Państwa oczekiwania.

Ortodonta Poznań - Leczenie ortodontyczne w Stankowscy & Białach to stała, stabilna pozycja zębów i gwarancja pięknego uśmiechu.

Naszą domeną jest skuteczne i kompleksowe leczenie, dlatego wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia i procedury terapeutyczne, jesteśmy w stanie osiągać znakomite rezultaty przy jak najmniej inwazyjnym i bardzo komfortowym procesie dla Pacjenta.

Aby móc dopasować się do różnych potrzeb Pacjentów, w swojej ofercie mamy nie tylko tradycyjne aparaty metalowe, lecz także bardziej estetyczne warianty ceramiczne.

Co więcej, stosujemy również innowacyjną metodę, opierającą się na zastosowaniu niewidocznych, ułatwiających utrzymanie higieny jamy ustnej nakładek Invisalign®.

Lecząc ortodontycznie nie tylko przywracamy estetykę ale i pełną sprawność uśmiechu

Ortodonta Poznań - Czy warto podjąc leczenie ortodontyczne?

Odtwórz wideo

Zobacz metamorfozę naszej Pacjentki – Pauliny, która poddała się leczeniu ortodontycznemu w naszym centrum stomatologicznym Stankowscy & Białach Stomatologia

Dla wielu Pacjentów ortodoncja jest drogą do wymarzonego uśmiechu. Pozwala również odzyskać sprawność narządu żucia w przypadku wad, które utrudniają normalne funkcjonowanie.

Dlatego tak – jak najbardziej warto podjąć leczenie ortodontyczne!

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na to, że leczenie ortodontyczne:

  • pozwala ustawić zęby w optymalnej dla Pacjenta pozycji, przez co nie ścierają się i nie kruszą, dzięki czemu mogą służyć nawet przez całe życie,
  • ułatwia poprawną higienę eliminując nasunięte na siebie zęby,
  • umożliwia stworzenie estetycznego uśmiechu szytego na miarę, który dodatkowo odmładza twarz,
  • w przypadku zaawansowanych wad zębów, pozwala na przeprowadzenie skutecznego, kompleksowego leczenia w jamie ustnej Pacjenta.

Ortodonta Poznań - Leczenie ortodontyczne dla dorosłych w Stankowscy & Białach Stomatologia

Jedną z atrakcyjnych metod leczenia ortodontycznego dla osób dorosłych są aparaty nakładowe Invisalign®.
Są to przezroczyste aparaty na zęby w formie nakładek wykonywanych na bazie cyfrowych wycisków.

To, co wyróżnia Invisalign® to dyskrecja. Nakładki są praktycznie niewidoczne, ale dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu do zębów i mocnej konstrukcji potrafią skutecznie korygować wady zgryzu.

Przykład aparatu nakładkowego

Dodatkowym atutem jest to, że można je w każdej chwili zdjąć by np. umyć zęby po posiłku, dzięki czemu, przy odpowiednim stosowaniu, pozwalają zmniejszyć ilość wizyt higienizacyjnych podczas leczenia ortodontycznego.

Invisalign® jest systemem w pełni cyfrowym co pozwala efektywnie planować i monitorować leczenie, a co za tym idzie – wymaga mniejszej ilości wizyt kontrolnych.

Robert Białach - Ortodonta w Stankowscy & Białach Stomatologia

Nasz gabinet Stankowscy & Białach ma duże doświadczenie z technologią Invisalign®, o czym świadczy m.in. tytuł Gold Provider naszego eksperta Roberta Białacha.

Jest on również absolwentem Akademii Dawsona, dzięki czemu jego plany leczenia mają na celu tworzenie stałych i zgodnych z naturą, w pełni funkcjonalny pozycji zębów i stawów.

Dodatkowo, w naszym centrum mamy usługi Invisalign Premium. Nakładki nosi się tylko tydzień, po czym zmienia na nowe (standardowo okres przejścia wynosi 2 tygodnie).

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 3 Średnia: 5]

W Stankowscy&Białach ortodonta planuje oraz prowadzi Pacjenta przez cały okres leczenia ortodontycznego, które odbywa się pod jego pełną kontrolą.

Zobacz efekt PRZED i PO leczeniu