1

CENNIK
naszych usług

Konsultacja

 Implantologiczna od 350 zł Jako, że kluczową sprawą w leczeniu jest diagnostyka, kładziemy duży nacisk na badania pozwalające w pełni ocenić stan zdrowia pacjenta pod kątem szeroko pojętej stomatologii.
Podczas każdej konsultacji, która trwa ok. 2-2,5h, przeprowadzamy pełne badanie Pacjenta. Wykonujemy serię zdjęć fotograficznych oraz rentgenowskich potrzebnych do postawienia prawidłowej diagnozy oraz wytłumaczenia Pacjentowi jego problemu oraz możliwości leczenia.
U każdego Pacjenta badamy oprócz zębów również staw skroniowo-żuchwowy, mięśnie żucia, drożność górnych dróg oddechowych oraz wykonujemy badanie przesiewowe pod kątem nowotworów twarzoczaszki.
Postępowanie w taki sposób daje nam gwarancje, że niczego nie przeoczymy i będziemy mogli pomóc zachować lub stworzyć piękny, zdrowy uśmiech, którym Pacjent będzie mógł się cieszyć przez całe życie.
 Protetyczna
 Ortodontyczna
 Ogólno stomatologiczna

Implanty

Implant 4500 zł Najlepszą metodą odzyskania utraconego bądź brakującego zęba są Implanty, czyli tytanowe odpowiedniki korzenia zębów. Można je stosować w przypadkach braku pojedynczego zęba, mnogich ubytków, czy nawet braku wszystkich zębów.
Dzięki stosowaniu przez nas najtrwalszych materiałów i najlepszych rozwiązań implantologicznych (które dodatkowo idealnie imitują naturalny wygląd) zapewniamy najwyższą trwałość, jakość oraz estetykę uzębienia pacjenta.
Most na implantach od 5000 zł (za punkt)

Aparaty ortodontyczne

Aparat metalowy od 3500 zł W naszym gabinecie  podczas leczenia ortodontycznego używamy nowoczesnych a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Oferujemy dla Ciebie tradycyjne aparaty metalowe, estetyczne aparaty ceramiczne oraz nowoczesną metodą przezroczystych, niewidocznych nakładek Invisalign®. Leczenie alignerami jest bardziej komfortowe, utrzymanie higieny jamy ustnej jest łatwiejsze, a czas leczenia jest zazwyczaj krótszy.
Aparat ceramiczny od 4500 zł
Aparat Invisalign od 9900 zł

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów Na bazie naszych doświadczeń i osiąganych wymiernych efektów, w naszej praktyce dentystycznej proponujemy dwa rodzaje wybielania. Wybielanie metodą domową i gabinetową, obydwie metody są równie skuteczne i bezpieczne. Wybielanie gabinetowe daje natychmiastowy efekt po skończonej wizycie, przy metodzie domowej na ostateczny efekt będziemy musieli zaczekać do 3 tygodni.
Wybielanie domowe metodą nakładkową od 1400 zł
Wybielanie gabinetowe od 2500 zł
Licówki Licówki są to cienkie fragmenty porcelany bądź kompozytu przyklejane do zęba w przypadku gdy chcemy poprawić jego kształt, kolor bądź chcemy zamknąć przerwy pomiędzy zębami. Zapewniamy najwyższą, światową jakość licówek porcelanowych w naszej praktyce.
W tym celu współpracujemy z Daniele Rondonim oraz Giuseppe Romeo, uznanymi w świecie technikami dentystycznym, mistrzami włoskiego designu stomatologicznego. Prace protetyczne dla Pacjentów naszej kliniki wykonywane są również przez Romana Frączek, technika dentystycznego, który uczył się od najlepszych specjalistów na świecie.Gdy naturalny ząb ulegnie poważnemu uszkodzeniu i nie jest możliwa standardowa odbudowa kompozytowa, wskazane jest użycie korony. W zależności od sytuacji wykonujemy korony metalowo-porcelanowe pełnoceramiczne lub na podbudowie z tlenku cyrkonu.
Dzięki użyciu najlepszych materiałów jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech.
Licówki kompozytowe 2500 zł
Licówki ceramiczne od 4000 zł
Korony
Korona porcelanowa na metalu od 3500 zł
Korona pełnoceramiczne od 5000 zł
Mosty Most protetyczny jest rozwiązaniem wykorzystywanym w przypadku braku 1-2 zębów obok siebie. Może on być wykonany z porcelany lub kompozytu. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy zęby na których oparty jest most są już zniszczone. Odbudowa taka zarówno wzmocni zęby jak i odtworzy wcześniej utracone. W przypadku, gdy zęby są zdrowe lepszym rozwiązaniem jest użycie implantu, ponieważ nie trzeba niszczyć naturalnych zębów.
Most porcelanowy na metalu od 3500 zł (za punkt)
Most pełnoceramiczny 5000 zł za punkt
Protezy W przypadku całkowitej utraty zębów oferujemy dwa rozwiązania.
Protezę wyjmowana jest najprostszym rozwiązaniem, zapewnia nam odtworzenie pięknego uśmiechu, poprawę rysów twarzy oraz przywraca funkcję żucia. Dla osób które cenią sobie najwyższy komfort oraz stałe – niewyjmowane rozwiązanie, proponujemy protezę stałą przykręcaną do implantów. To rozwiązanie pozwala zapomnieć o wyciąganiu protezy.
Proteza ruchoma – akrylowa z zębami kompozytowymi 4500 zł
Proteza przykręcana do implantów (belka tytanowa + kompozyt) od 45000 zł

Leczenie próchnicy

Wypełnienie estetyczne od 800 zł Jeżeli próchnica jest płytka, do jej usunięcia wystarczy najczęściej wypełnienie. Każda plomba wykonywana jest pod mikroskopem dzięki czemu możemy pracować bardzo dokładnie oraz w izolacji koferdamu. Koferdam jest to gumowa osłona, którą zakładamy na leczony ząb, dzięki czemu bakterie z śliny nie dostają się do oczyszczonego zęba i jesteśmy w stanie zapewnić idealną suchość, co skutkuje wykonaniem trwałego wypełnienia. Korzyścią dla pacjenta jest to, że ślina nie dostaje się do gardła i Pacjent może zapomnieć o zabiegu.
W przypadku bardzo zaawansowanej próchnicy może być konieczne wykonanie leczenia kanałowego, zapewnia to usuniecie zakażenia kanałów zęba i możliwość jego uratowania.
Gdy utracimy bardzo dużą część zęba, leczeniem z wyboru jest wykonanie Onlay. Jest to najnowocześniejszy sposób odbudowy zębów bocznych. Technik dentystyczny indywidualnie wykonuje bardzo dokładnego onlay’a, który swym kształtem, kolorem i funkcją imituje naturę. Lekarz wkleja gotową pracę w ustach Pacjenta i zamienia zniszczony ząb w zdrowy, który jest nie do odróżnienia od naturalnego.
Onlay – odbudowa mocno zniszczonego zęba od 2500 zł
Leczenie kanałowe od 800 zł

Chirurgia stomatologiczna

Usunięcie zęba od 500 zł

Ostatecznym rozwiązaniem, kiedy zęba nie da się już uratować jest jego usunięcie, wymaga to wprawy, doświadczenia i delikatności. Wszystkie te cechy posiada nasz lekarz zajmujący się periodontologią – dr Przemysław Stankowski.
W przypadku gdy nasze zęby są wrażliwe na zimo, może to oznaczać odsłonięte korzenie. Najlepszą metodą leczenia jest pokrycie recesji, czyli odbudowa dziąsła.
Zanik kości spowodowany wcześniejszym utraceniem zębów nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Implantów. W takich przypadkach wykonuje sie zabieg odbudowy kości w dniu wszczepiania implantu lub wcześniej.

Pokrycie recesji – odbudowa dziąsła od 2000 zł
Odbudowa kości od 6000 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej od 6000 zł

Profilaktyka

Kompleksowa higienizacja 300 zł – 600 zł Najtańszą metodą leczenia jest profilaktyka.
W naszym gabinecie wykonują ją wykwalifikowane higienistki. Pakiet profilaktyki składa się z kilku elementów:
– scaling
– piaskowanie
– polerowanie
– fluor lub nanohydroksyapatyt
Ostatnim, ale najważniejszym elementem jest instruktaż higieny i dobór odpowiednich akcesoriów niezbędnych do utrzymania zdrowego i pięknego uśmiechu przez całe życie.

Znieczulenia

The Wand Gratis do wszystkich zabiegów W naszej klinice ból związany z leczeniem stomatologicznym został wyeliminowany, dzięki temu że używamy komputerowy system znieczuleń The Wand.
Korzyścią dla pacjenta jest to, że dzięki użyciu takiego systemu została wyeliminowana gruba igła, a znieczulenie podawane jest w wolny kontrolowany sposób. Dodatkowo przed każdym znieczuleniem smarujemy dziąsła smakowym preparatem znieczulającym, dzięki czemu ukłucie jest zupełnie nie wyczuwalne.
Gaz rozweselający 250 zł (0,5 h) U pacjentów, którzy odczuwają bardzo duży stres przed leczeniem stomatologicznym stosujemy gaz rozweselający, dzięki czemu Pacjent czuje się swobodnie podczas zabiegu.

Cennik ma charakter poglądowy, dokładny koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w klinice Stankowscy & Białach Stomatologia.

Od czego zależą ceny w klinice Stankowscy & Białach Stomatologia?

  • od wiedzy, zaangażowania i umiejętności lekarza. Nasza klinika połączona jest z Centrum dydaktycznym Akademia Dawsona Polska, które stanowi bardzo ważny ośrodek naukowy na stomatologicznej mapie naszego kraju. Ściśle współpracujemy z międzynarodowymi specjalistami, praktykując najwyższe światowe standardy. Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy w całym zakresie w naszej praktyce, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej, najnowocześniejszego sprzętu i komponentów.
  • od wiedzy i umiejętności technika dentystycznego
  • od precyzji wykonania
  • od najwyżej jakości użytych materiałów
  • od izolacji koferdamem.
  • od jakości użytych instrumentów

Porównaj jakość, a nie ceny.

Gwarantujemy, że jeśli nam zaufasz, Twoje zęby pozostaną piękne i zdrowe.

kompleksowe leczenie stomatologiczne

płatność kartą

kredytowanie

przystosowany dla niepełnosprawnych

bezpłatne wifi

kawa lub herbata

parking dla Pacjentów

klimatyzowane wnętrza

Umów się na wizytę

już dzisiaj!