1

CENNIK
naszych usług

Dodatkowa możliwość finansowania leczenia RATY 0%

Dzięki współpracy z Alior Bank, nasi Pacjenci mogą skorzystać z opcji uzyskania kredytu na leczenie w gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia
nawet do 30.000 zł.
Formalności związane z decyzją kredytową realizowane są w naszej recepcji. Weryfikacja większości wniosków nie przekracza 15 minut.
Decydując się na opcję 10 rat nasi Pacjenci nie ponoszą, żadnych kosztów kredytowych.

Do każdego zabiegu w gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia komputerowe znieczulenie The Wand wykonywane jest bezpłatnie.

Zaawansowane badanie + konsultacja:
 • badanie zębów pod mikroskopem na obecność próchnicy
 • badanie estetyki uśmiechu i możliwości jej poprawy
 • badanie przesiewowe na obecność nowotworu
 • badanie pod kątem paradontozy i problemów z dziąsłami
 • badanie stawu skroniowo-żuchwowego Dopplerem
 • badanie ortopedyczne stawu skroniowo-żuchwowego
 • badanie napięcia mięśni żucia, które mogą być przyczyną np. migren
 • około godzinna rozmowa wyjaśniająca z pacjentem
 • badanie zębów pod kątem ortodontycznych zmian zgryzu
 • wewnątrzustne zdjęcia rtg w celu diagnostyki ewentualnych zakażeń
 • badanie ruchomości zębów
 • portfolio fotograficzne twarzy, zębów i uśmiechu
 • badanie przesiewowe na problemy z bezdechem sennym
 • w uzasadnionych przypadkach symulacja komputerowa metamorfozy uśmiechu
Konsultacja jest przeprowadzana przez lekarza, który ma doświadczenie w leczeniu holistycznym i odpowie na pytania związane z wszystkimi specjalnościami (protetyka, implantologia, ortodoncja). Badamy nie tylko zęby, ale także struktury je otaczające, które mają na nie wpływ. Badamy stawy skroniowo-żuchwowe (zawiasy poruszające zębami) oraz mięśnie i kość otaczającą zęby. Całe badanie jest przyjemne i komfortowe dla Pacjenta. Po konsultacji każdy Pacjent otrzymuje raport z przeprowadzonego leczenia. Konsultacja stomatologiczna sprzyja relaksowi, wspieranemu przez pyszną kawę, herbatę, naturalne soki owocowe. Nasza recepcja jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania wizyty.
350 zł
Panorama cyfrowa 100 zł

Diagnostyka ma na celu stworzenie indywidualnego planu leczenia, na podstawie badań zebranych podczas konsultacji. Podzielona jest na dwie wizyty. Pomiędzy nimi zespół specjalistów pracuje nad stworzeniem kompleksowego planu leczenia. Najcięższe przypadki są konsultowane u ekspertów w prestiżowym ośrodku The Dawson Academy w USA.

Stworzenie planu umożliwiają takie elementy diagnostyki jak: skany wewnątrz-ustne, pobranie rejestratów centralnej relacji (pozycji zębów względem siebie w prawidłowej pozycji stawu skroniow-żuchwowego), pobranie łuku twarzowego, tomografia komputerowa i zdjęcie cefalometryczne (w indywidualnych przypadkach).

Plan leczenia, będący owocem pracy zespołu ekspertów (ortodonty, protetyka, chirurga, endodonty), zostaje przedstawiony pacjentowi przez lekarza prowadzącego. Odbywa się to na godzinnym spotkaniu, podczas którego plan jest szczegółowo omawiany.


Diagnostyka

2250 zł


Tomografia komputerowa (częściowa)

400 zł


Tomografia komputerowa z opisem radiologa z USA (całościowa)

600 zł


Cefalometria

100 zł

LICÓWKI Italian Design
Licówki to cienkie fragmenty porcelany, bądź kompozytu nanoszone na ząb w przypadku, gdy chcemy poprawić jego kształt, kolor, bądź chcemy zamknąć przerwy pomiędzy zębami. Zapewniamy najwyższą, światową jakość licówek porcelanowych w naszej praktyce. W tym celu współpracujemy z Daniele Rondonim oraz Giuseppe Romeo, uznanymi w świecie technikami dentystycznymi, mistrzami włoskiego designu stomatologicznego. Prace protetyczne dla Pacjentów naszej kliniki wykonywane są również przez Romana Frączka, technika dentystycznego, który uczył się od najlepszych specjalistów na świecie.
Licówki kompozytowe

2500 zł


Licówki ceramiczne by Roman Frączek (Top dental technician in Poland)

 4000 zł


Licówki ceramiczne by Giuseppe Romeo (Top dental technician in the world)

6000 zł


KORONY Italian Design
Gdy naturalny ząb ulegnie poważnemu uszkodzeniu i nie jest możliwa standardowa odbudowa kompozytowa, wskazane jest użycie korony. W zależności od sytuacji wykonujemy korony metalowo-porcelanowe pełno-ceramiczne lub na podbudowie na cyrkonie. Dzięki użyciu najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech.
Korona porcelanowa na metalu

3500-5000 zł


Korona pełno-ceramiczna

5000 zł


MOSTY
Most protetyczny jest rozwiązaniem wykorzystywanym w przypadku braku 1-2 zębów obok siebie. Może on być wykonany z porcelany lub kompozytu. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy zęby, na których oparty jest most, są już zniszczone. Odbudowa taka zarówno wzmocni zęby, jak i odtworzy te wcześniej utracone. W przypadku, gdy zęby są zdrowe, lepszym rozwiązaniem jest użycie implantu, ponieważ nie trzeba niszczyć naturalnych zębów.
Most porcelanowy na metalu

od 3500 zł (za punkt)


Most pełno-ceramiczny

5000 zł za punkt


WYBIELANIE ZĘBÓW Power white
W naszej praktyce dentystycznej proponujemy dwa rodzaje wybielania - wybielanie metodą domową i gabinetową. Obydwie metody są równie skuteczne i bezpieczne.
Wybielanie metodą domową nakładkową

1400 zł


Wybielanie gabinetowe

2500 zł


IMPLANT z dożywotnią gwarancją
Najlepszą metodą odzyskania utraconego bądź brakującego zęba są Implanty, czyli tytanowe odpowiedniki korzenia zębów. Można je stosować w przypadkach braku pojedynczego zęba, mnogich ubytków, czy nawet braku wszystkich zębów. Dzięki stosowaniu przez nas najtrwalszych materiałów i najlepszych rozwiązań implantologicznych (które dodatkowo idealnie imitują naturalny wygląd), zapewniamy najwyższą trwałość, jakość oraz estetykę uzębienia pacjenta.
Implant

4500 zł


Most na implantach

od 5000 zł (za punkt)


ALL ON 4
Metoda All on 4 polega ona na precyzyjnym umieszczeniu czterech implantów, które są  zaprojektowane w taki sposób, by można było je użyć również u pacjentów mających problem z zanikiem kości. Na nich mocuje się stały, w pełni uzębiony most. Dzięki tej metodzie pięknym, kompletnym uśmiechem będziesz mógł się cieszyć od razu po wizycie.

Proteza przykręcana do implantów (ALL ON 4)

od 45000 zł

W naszym gabinecie  podczas leczenia ortodontycznego używamy nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Oferujemy tradycyjne aparaty metalowe, estetyczne aparaty ceramiczne oraz leczenie nowoczesną metodą przezroczystych, niewidocznych nakładek Invisalign®. Leczenie alignerami jest bardziej komfortowe, utrzymanie higieny jamy ustnej jest łatwiejsze, a czas leczenia jest zazwyczaj krótszy.
Aparat metalowy - jeden łuk

3500 zł


Aparat ceramiczny - jeden łuk

4500 zł


Wizyty kontrolne aparatu stałego - jeden łuk

150-350 zł


Aparat Invisalign Premium Gold Provider

9900-25000 zł


Jeżeli próchnica jest płytka, do jej usunięcia wystarczy najczęściej wypełnienie. Każda plomba wykonywana jest pod mikroskopem oraz w izolacji koferdamu, dzięki czemu możemy pracować bardzo dokładnie. Koferdam jest to gumowa osłona, którą zakładamy na leczony ząb, dzięki czemu bakterie ze śliny nie dostają się do oczyszczonego zęba, co skutkuje wykonaniem trwałego wypełnienia.
Wypełnienie estetyczne Micro Bio Line 

800 zł-1000 zł


Odbudowa estetyczna zęba przedniego Esthetic Bio Line

1500 zł


W przypadku bardzo zaawansowanej próchnicy może być konieczne wykonanie leczenia kanałowego, zapewnia to usuniecie zakażenia kanałów zęba i możliwość jego uratowania. Gdy utracimy bardzo dużą część zęba, leczeniem z wyboru jest wykonanie Onlay. Jest to najnowocześniejszy sposób odbudowy zębów bocznych. Nasi protetycy indywidualnie za pomocą cyfrowej metody CAD/CAM odwzorowują naturalny ząb, który swym kształtem, kolorem i funkcją imituje naturę.

Leczenie kanałowe 

800 zł (jeden kanał)


Onlay CAD/CAM

2500 zł

Ostatecznym rozwiązaniem, gdy zęba nie da się już uratować, jest jego usunięcie. Zabieg ekstrakcji wymaga wprawy, doświadczenia i delikatności. Wszystkie te cechy posiada nasz lekarz zajmujący się chirurgią stomatologiczną w tym periodontologią – doktor Przemysław Stankowski. Zanik kości spowodowany wcześniejszym utraceniem zębów nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Implantów. W takich przypadkach wykonuje się zabieg odbudowy kości w dniu wszczepiania implantu lub wcześniej.
Usunięcie zęba

500 zł


Usunięcie zęba zatrzymanego

2000 zł


Usunięcie szwów

bezpłatnie


Pokrycie recesji – odbudowa dziąsła

2000 zł (do 3 zębów)


Odbudowa kości

2000-6000 zł


Podniesienie dna zatoki szczękowej

5000-7000 zł


Wizyty kontrolne po zabiegach chirurgicznych

bezpłatnie

Najtańszą metodą leczenia jest profilaktyka. W naszym gabinecie wykonują ją wykwalifikowane higienistki. Pakiet profilaktyki składa się z kilku elementów:
 • scaling
 • piaskowanie
 • polerowanie
 • fluor lub nanohydroksyapatyt
 • instruktaż higieny + dobór odpowiednich akcesoriów

Kompleksowa higienizacja

300 zł – 600 zł


W naszej klinice charakterystyczny dla leczenia stomatologicznego dyskomfort czy ból został wyeliminowany, dzięki stosowaniu komputerowego system znieczuleń The Wand. Korzyścią dla pacjenta jest to, że dzięki użyciu takiego systemu została wyeliminowana gruba igła, a znieczulenie podawane jest w wolny, kontrolowany sposób. Dodatkowo przed każdym znieczuleniem smarujemy dziąsła smakowym preparatem znieczulającym, dzięki czemu ukłucie jest zupełnie niewyczuwalne.
The Wand

Gratis do wszystkich zabiegów


U pacjentów, którzy odczuwają bardzo duży stres przed leczeniem stomatologicznym, możemy zastosować gaz rozweselający, dzięki któremu Pacjent czuje się swobodnie podczas zabiegu.

Gaz rozweselający

250 zł (0,5 h)


Cennik ma charakter poglądowy, dokładny koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w klinice Stankowscy & Białach Stomatologia.

O poziomie cen w Stankowscy & Białach Stomatologia decyduje absolutnie najwyższa jakość świadczonych usług. Nasza klinika połączona jest z centrum dydaktycznym Akademia Dawsona Polska, które stanowi bardzo ważny ośrodek naukowy na stomatologicznej mapie naszego kraju. Ściśle współpracujemy z międzynarodowymi specjalistami, praktykując najwyższe światowe standardy. Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy w całym zakresie w naszej praktyce, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej, najnowocześniejszego sprzętu i komponentów.

Trzon naszej kadry medycznej stanowią lekarze, będący absolwentami The Dawson Academy na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, prowadzący aktywną działalność szkoleniową. Ich wiedza i umiejętności są najwyższej klasy, co potwierdzają liczne odbyte kursy oraz osiągnięcia.

Podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami w stomatologii. Wciąż się szkolimy – nasi lekarze, ale także asystentki stomatologiczne oraz higienistki regularnie uczestniczą w kursach podnoszących ich kwalifikacje.

Porównaj jakość zamiast ceny.

Gwarantujemy, że jeśli nam zaufasz, Twoje zęby pozostaną piękne i zdrowe.

OPINIE

naszych Pacjentów

Alina Srocka

Jeśli szukasz najlepszych z najlepszych-specjalistów z ogromną wiedzą, doświadczeniem i pasją! Jeśli szukasz miejsca z najbardziej nowoczesnym sprzętem, miejsca do którego wraca się z uśmiecham na twarzy, a do tego cudownej atmosfery i wspaniałych, przyjaznych ludzi to Stankowscy & Białach Stomatologia są właśnie dla Ciebie! Ja nie mogłam trafić lepiej i dziękuję losowi, że po wielu latach poszukiwań znalazłam stomatologów, którym ufam w 100% i wiem, że mój uśmiech jest w najlepszych rękach!

Monika Gajewska

Jestem lekarzem stomatologiem i szczęśliwą pacjentką Doroty Stankowskiej. Dorota jest nie tylko szczególnie zdolnym lekarzem, ale tez przemiłą osobą. Podobnie, jak Przemek. Dorota wykonuje swoją pracę z wyjątkową pasją, ma niezwykle wszechstronną wiedzę stomatologiczną, uczy się od najlepszych w Europie i na świecie. Zajmuje się estetyką, stomatologią adhezyjną, protetyką i okluzją. Wiele czasu poświęca badaniu pacjenta, rozmowie na temat jego oczekiwań, dokładnej diagnostyce i ustaleniu planu leczenia, który następnie szczegółowo pacjentowi wyjaśnia. Etap leczenia to już tylko przyjemność, o bólu nie ma mowy. Personel i otoczenie stwarzają klimat, w którym chce się pozostać. Rezultat cieszy nie tylko z powodu wysokiej estetyki, ale i precyzji wykonania oraz trwałości. Polecam!

 

Tomasz Schmidt
prowadzący program TVN „Ostre cięcie”

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

strefa relaksu

płatność kartą, kredytowanie

przystosowany dla niepełnosprawnych

bezpłatne wifi

pyszna kawa i herbata

parking dla Pacjentów

klimatyzowane wnętrza

Umów się na wizytę

już dzisiaj!