Zespół

Doskonali eksperci - wspaniali ludzie

Stankowscy & Białach Stomatologia tworzą wspaniałe, oddane swojej pracy osoby, które zarazem są doskonałymi ekspertami w swojej dziedzinie.

KAŻDY Z CZŁONKÓW NASZEGO ZESPOŁU JEST PERFEKCJONISTĄ.

DZIĘKI TEMU WSZYSCY LECZYMY BEZ KOMPROMISÓW I ROZUMIEMY SIĘ BEZ SŁÓW.

 

Nasze znajdujące się w Poznaniu centrum stomatologiczne tworzone jest przez zespół profesjonalistów: lekarzy, higienistek, asystentek, recepcjonistek oraz personel pomocniczy. Każdy z nas zajmuje się wąską specjalizacją, dzięki czemu ma w danej dziedzinie głęboką kliniczną wiedzę.

W naszym centrum nad Pacjentem czuwa zespół ekspertów. Dany lekarz ze Stankowscy & Białach pomoże w przypadku problemów z zębami czy w jamie ustnej.

Ortodoncją zajmuje się Robert Białach, specjalista od nakładek Invisalign. Nasz zespół współtworzy również  Przemysław Stankowski, ekspert zakresu chirurgii stomatologicznej. Nad większością kompleksowych planów leczenia czuwa nasza wyjątkowa i troskliwa Dorota Stankowska.

Za leczenie zachowawcze odpowiada sztab protetyczny, tworzony przez naszych niezastąpionych lekarzy, którzy są zawsze do dyspozycji naszych Pacjentów.

Z naszymi Pacjentami komunikujemy się również w języku angielskim, rosyjskim oraz białoruskim. 

WSZYSCY EKSPERCI W JEDNYM MIEJSCU, Z SERCEM NA DŁONI, DOŚWIADCZENI I UTYTUŁOWANI KLINICYŚCI, WSPIERANI PRZEZ WSPANIAŁY PERSONEL ASYSTUJĄCY – OTO NASZ DREAM TEAM

Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code