518 327 667

Pon. - Pt.: 8:00 – 20:00

ul. Pilska 15

61-045 Poznań

Zespół

Doskonali eksperci - wspaniali ludzie

Stankowscy & Białach Stomatologia tworzą wspaniałe, oddane swojej pracy osoby, które zarazem są doskonałymi ekspertami w swojej dziedzinie.

KAŻDY Z CZŁONKÓW NASZEGO ZESPOŁU JEST PERFEKCJONISTĄ.

DZIĘKI TEMU WSZYSCY LECZYMY BEZ KOMPROMISÓW I ROZUMIEMY SIĘ BEZ SŁÓW.

 

 

Nasze znajdujące się w Poznaniu centrum stomatologiczne tworzone jest przez zespół profesjonalistów: lekarzy, higienistek, asystentek, recepcjonistek oraz personelu pomocniczego. Każdy z nas zajmuje się wąską specjalizacją, dzięki czemu ma w danej dziedzinie głęboką kliniczną wiedzę.

W naszym centrum nad Pacjentem czuwa zespół ekspertów. Dany lekarz ze Stankowscy & Białach pomoże w przypadku problemów z zębami czy w jamie ustnej.

Pracuje tutaj świetny ortodonta Robert Białach, specjalista od nakładek Invisalign. Jeżeli natomiast dolegliwości są poważniejsze, z pomocą przyjdzie chirurg stomatolog Przemysław Stankowski. Zaś nad większością kompleksowych planów leczenia czuwa nasza wyjątkowa i troskliwa Dorota Stankowska.

Sztab protetyczny odpowiadający również za leczenie zachowawcze to nasi niezastąpieni lekarze, którzy są zawsze do dyspozycji naszych Pacjentów.

 

WSZYSCY EKSPERCI W JEDNYM MIEJSCU, Z SERCEM NA DŁONI, DOŚWIADCZENI I UTYTUŁOWANI KLINICYŚCI, WSPIERANI PRZEZ WSPANIAŁY PERSONEL ASYSTUJĄCY – OTO NASZ DREAM TEAM

WSPÓŁPRACA

Nasza klinika to miejsce powstałe z marzeń o perfekcyjnej klinice stomatologicznej. Troska naszych pacjentów to dla nas punkt wyjścia i priorytet.

Misją kliniki Stankowscy & Białach Stomatologia jest przywracanie zdrowych, trwałych i pięknych uśmiechów pacjentom poprzez ich edukację, profilaktykę i leczenie według najwyższych światowych standardów medycznych i personalnych.

Dobieramy naszych Partnerów do współpracy w taki sposób, by mogli zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom swoich usług, kierując się przy tym światowej klasy umiejętnościami oraz doświadczeniem.