Protetyka

każda praca dla nas to prawdziwe dzieło sztuki

Protetyka stomatologiczna to najbardziej osobista dziedzina stomatologii

Protetyka oferuje specjalistyczne rozwiązania w postaci protez, koron oraz mostów, które pozwalają stworzyć olśniewający i w pełni sprawny uśmiech u osób, które straciły uzębienie w wyniku chorób lub innych czynników.

Nasze plany leczenia, szczególnie protetyczne, dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Dzięki temu, nasze odbudowy protetyczne są BARDZO TRWAŁE, a Pacjenci wychodzą z olśniewającym uśmiechem

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy efekty, które przywrócą Ci pewność siebie i radość z uśmiechu. Prace, które wykonujemy naszym pacjentom są jednocześnie wysoce trwałe jak i mają w sobie wyjątkowe piękno i elegancję.


PROTETYKA NAJWYŻSZEJ PRÓBY

Praca protetyczna na naturalnym zębie

Korony i mosty

W naszym leczeniu zawsze dążymy do zachowania naturalnych zębów Pacjenta, a w sytuacjach, gdy jest to ograniczone, zajmujemy się przygotowaniem prac protetycznych, które Cię zachwycą.

Profesjonalne procedury i bezkompromisowe materiały pozwalają nam osiągać wyjątkowe efekty.

Zespół ekspertów

Nasi światowej klasy lekarze to specjaliści z zakresu protetyki, którzy stale poszerzają swoją wiedzę oraz zdobywają nowe umiejętności tak, aby jak najlepiej służyć pomocą Pacjentom.

Korony zakładane przez naszych dentystów to głównie rozwiązania pełnoceramiczne lub wykonane na podbudowie z tlenku cyrkonu.

Zarówno mosty, jak i korony dopasowujemy kształtem i kolorem do pozostałych zębów Pacjenta, by zachować estetyczną harmonię.


Protezy całkowite


Protetyka, w której specjalizuje się nasze centrum w Poznaniu, to również zaawansowane leczenie, w ramach którego przygotowujemy dla naszych Pacjentów protezy całkowite. Rozwiązania te polecamy osobom, które w wyniku chorób lub urazów straciły dużą część lub nawet pełne uzębienie. Nasi specjaliści codziennie tworzą nowoczesne i indywidualnie dopasowane rozwiązania, które pozwalają odzyskać atrakcyjny uśmiech, a także radość z jedzenia ulubionych potraw.

przywracamy pełną sprawność

W naszym gabinecie wykonujemy protezy całkowite oparte na dziąsłach Pacjenta lub protezy oparte na implantach, co zapewnia ich lepsze utrzymanie w jamie ustnej.

Każde z proponowanych przez nasz zespół rozwiązań jest indywidualnie dobraną metodą leczenia, która stawia za nadrzędny cel przywrócenie Pacjentowi pełnej sprawności.


Przykłady zastosowań licówek

Licówki


Przygotowywane przez naszych techników dentystycznych licówki to niezwykle cienkie łuski, które nakładane są na przednią część zęba. Podobnie jak pozostałe prace, wszystkie licówki przygotowywane są idealnie do potrzeb Pacjenta, aby umożliwiły uformowanie naturalnego i estetycznego uśmiechu. 

Odporność na przebarwienia sprawia, że zęby wyglądają atrakcyjnie nawet po wielu latach od zakończonego leczenia protetycznego.

Twój nowy uśmiech

Profesjonalne wyposażenie oraz doświadczenie naszych specjalistów w Stankowscy & Białach Stomatologia pozwalają na przygotowanie wysokiej jakości uzupełnień protetycznych (w tym licówek). Dzięki współpracy z rozpoznawanymi na całym świecie specjalistami, między innymi z włoskim mistrzem protetyki, Giuseppe Romeo, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa piękny, unikatowy, ale przede wszystkim zdrowy i w pełni funkcjonalny uśmiech.


Protetyka w Stankowscy & Białach to:

  • Pewność leczenia
  • Bezkompromisowa jakość prac
  • Unikatowe i indywidualne mosty, korony, licówki i nie tylko
  • Leczenie oparte o naukowe i mierzalne standardy okluzyjne
  • Leczenie prowadzone przez światowej klasy ekspertów
  • Efekty, które zmienią Twoje życie


Nasi eksperciZobacz pełen zakres naszych usług

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code