Protetyka

każda praca dla nas to prawdziwe dzieło sztuki

Protetyka stomatologiczna to najbardziej osobista dziedzina stomatologii

Protetyka oferuje specjalistyczne rozwiązania w postaci protez, koron oraz mostów, które pozwalają stworzyć olśniewający i w pełni sprawny uśmiech u osób, które straciły uzębienie w wyniku chorób lub innych czynników.

Nasze plany leczenia, szczególnie protetyczne, dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Dzięki temu, nasze odbudowy protetyczne są BARDZO TRWAŁE, a Pacjenci wychodzą z olśniewającym uśmiechem

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów gwarantujemy efekty, które przywrócą Ci pewność siebie i radość z uśmiechu. Prace, które wykonujemy naszym pacjentom są jednocześnie wysoce trwałe jak i mają w sobie wyjątkowe piękno i elegancję.

PROTETYKA NAJWYŻSZEJ PRÓBY

Praca protetyczna na naturalnym zębie

Korony i mosty

W naszym leczeniu zawsze dążymy do zachowania naturalnych zębów Pacjenta, a w sytuacjach, gdy jest to ograniczone, zajmujemy się przygotowaniem prac protetycznych, które Cię zachwycą.

Profesjonalne procedury i bezkompromisowe materiały pozwalają nam osiągać wyjątkowe efekty.

Zespół ekspertów

Nasi światowej klasy lekarze to specjaliści z zakresu protetyki, którzy stale poszerzają swoją wiedzę oraz zdobywają nowe umiejętności tak, aby jak najlepiej służyć pomocą Pacjentom.

Korony zakładane przez naszych dentystów to głównie rozwiązania pełnoceramiczne lub wykonane na podbudowie z tlenku cyrkonu.

Zarówno mosty, jak i korony dopasowujemy kształtem i kolorem do pozostałych zębów Pacjenta, by zachować estetyczną harmonię.

Protezy całkowite

Protetyka, w której specjalizuje się nasze centrum w Poznaniu, to również zaawansowane leczenie, w ramach którego przygotowujemy dla naszych Pacjentów protezy całkowite.
 
Rozwiązania te polecamy osobom, które w wyniku chorób lub urazów straciły dużą część lub nawet pełne uzębienie.
 
Nasi specjaliści codziennie tworzą nowoczesne i indywidualnie dopasowane rozwiązania, które pozwalają odzyskać atrakcyjny uśmiech, a także radość z jedzenia ulubionych potraw.

przywracamy pełną sprawność

W naszym gabinecie wykonujemy protezy całkowite oparte na dziąsłach Pacjenta lub protezy oparte na implantach, co zapewnia ich lepsze utrzymanie w jamie ustnej.

 

Każde z proponowanych przez nasz zespół rozwiązań jest indywidualnie dobraną metodą leczenia, która stawia za nadrzędny cel przywrócenie Pacjentowi pełnej sprawności.
Przykład All-on-4: protezy całkowitej na 4 implantach
Przykłady zastosowań licówek

Licówki

Przygotowywane przez naszych techników dentystycznych licówki to niezwykle cienkie łuski, które nakładane są na przednią część zęba.
 
Podobnie jak pozostałe prace, wszystkie licówki przygotowywane są idealnie do potrzeb Pacjenta, aby umożliwiły uformowanie naturalnego i estetycznego uśmiechu. 

Odporność na przebarwienia sprawia, że zęby wyglądają atrakcyjnie nawet po wielu latach od zakończonego leczenia protetycznego.

Twój nowy usmiech

Profesjonalne wyposażenie oraz doświadczenie naszych specjalistów w Stankowscy & Białach Stomatologia pozwalają na przygotowanie wysokiej jakości uzupełnień protetycznych (w tym licówek).
 
Dzięki współpracy z rozpoznawanymi na całym świecie specjalistami, między innymi z włoskim mistrzem protetyki, Giuseppe Romeo, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa piękny, unikatowy, ale przede wszystkim zdrowy i w pełni funkcjonalny uśmiech.

Protetyka w Stankowscy & Białach to: