OPINIE

naszych Pacjentów

Fachowość
Lidia Popiel
Image is not available

Cóż może bardziej uzdrowić, niż zdrowy, radosny uśmiech? Odpowiedź zna każdy, każdy to na sobie wypróbował. Ale żeby uśmiechać się śmiało trzeba o siebie zadbać. Tak trafiłam do Kliniki Stankowscy & Białach, gdzie opieka i możliwości stomatologii odnalazłam na najwyższym poziomie.

Slider

Fachowość
Tomasz Schmidt,
prowadzący program TVN „Ostre cięcie"
Image is not available

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni

Slider

Fachowość
Przemysława Grabarczyk
Image is not available

Gabinet prezentuje bardzo wysoki poziom. Pan doktor Przemek robi bardzo dobrą i trudną robotę. Pani Dorota to mistrzyni w estetyce i dokładności – oboje to idealne uzupełnienie.

Slider

Fachowość
Dominika Pietrzak
Image is not available

Do Stankowscy i Białach stomatologia trafiłam ponieważ ukończyłam Akademię Dawsona - szkołę okluzji, którą prowadzą Państwo Stankowscy. Patrząc na ich zaangażowanie i pracę z Pacjentem oraz rozumiejąc zasady okluzji, sama zapragnęłam mieć funkcjonalny uśmiech. Po wizytach w gabinecie czułam się fantastycznie, a sama pracując z Pacjentami nie raz usłyszałam od nich : " chciałabym mieć taki uśmiech jak Pani"

Slider

Fachowość
Paulina Niańkowska-Białach
Image is not available

Jednym słowem: najlepsi! Przebieg leczenia I jego rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania – jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym I całościowym podejściem. Lekarze I pracownicy Stankowscy&BiałachStomatologiaz wielkim zaangażowaniem I pasją opiekują sie pacjentem. W moim przypadku, znacznego stopnia stłoczone zęby I nieestetyczny uśmiech były powodem kompleksów przez długie lata. Jednak kompleksowy plan leczenia, poświęcony czas, niesamowita wiedza, światowej klasy umiejętności, najwyższej jakości sprzęt I materiały stosowane u Stankowscy&BiałachStomatologiasprawiły, że obecnie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Metamorfoza jest tak spektakularna, że Ci którzy mnie znają, nie mogą wprost oderwać wzroku a zarazem tak naturalna, że Ci których poznaję nie mogą się nadziwić jaki mam piękny uśmiech😉. Dziękuję!

Slider

Fachowość
Barbara Wolicka
Image is not available

Najwspanialsza ekipa pod słońcem!
Cudowny zespół profesjonalistów dbających o każdy detal.
Każda wizyta była miła przyjemnością i relaksem 😊
Życie nabiera barw z pełnym uśmiechem.
Polecam – najlepsza klinika stomatologiczna ever!

Slider

Fachowość
Pani Dagmara
Image is not available

Klinika stomatologiczna Stankowscy i Białach gwarantuje profesjonalne leczenie na wysokim poziomie. Niesamowicie empatyczne podejście do pacjenta, niebywałe poczucie odpowiedzialności za swoją pracę i miła, przyjacielska atmosfera podczas całego leczenia. Wiedza, doświadczenie, precyzja i absolutne zaangażowanie wszystkich członków kliniki umożliwiają osiąganie świetnych, zachęcających do radosnego uśmiechu wyników.

Slider

Fachowość
Dorota Popławska
Image is not available

Dziękuje pani doktor Dorocie Stankowskiej za leczenie moich zębów. Jestem wdzięczna nie tylko za profesjonalne leczenie, ale również za pełne troski podejście do pacjenta. Leczenie na najwyższym poziomie, opieka ze strony pani doktor i jej personelu również. Dziękuje raz jeszcze i gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka Dorota Popławska

Slider

Fachowość
Ryszard Pawlak
Image is not available

W 2010 roku Gabinet Stomatologiczny Stankowscy wykonał u mnie 11 implantów zębowych. Z wykonanej usługi jestem bardzo zadowolony, w pełni profesjonalna i niezwykle troskliwa opieka. Dziś po 7 latach mogę potwierdzić, że w/w praca sprawdza się do dzisiaj. Przez tyle lat nie dokonywaliśmy żadnych korekt ani uzupełnień. Zęby sprawują się doskonale przez okres 7 lat za co bardzo dziękuję personelowi firmy Stankowski.

Slider

Fachowość
Izabela Nowak
Image is not available

Klinika Stomatologiczna godna polecenia.
Personel z dużą atencją i zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Miejsce gdzie profesjonalizm, cierpliwość, luksus i dbałość o każdy szczegół występują łącznie. Dodatkowo znakomici lekarze Dorota i Przemek Stankowscy u których miałam najwięcej wizyt to przemili i uśmiechnięci ludzie, bez względu na ilość zadawanych przeze mnie pytań zawsze cierpliwi, dokładnie tłumaczący każdą wątpliwość. Najlepsze miejsce dla pacjenta to takie gdzie praca i pasja są ze sobą spójne i to jest takie miejsce. Podczas każdej wizyty czułam się bezpiecznie i całkowicie otoczona opieką.

Slider

Fachowość
Kalina Bronisz
Image is not available

Piękny biały uśmiech - to było moje marzenie, którego realizację powierzyłam profesjonalistom - Pani Doktor Dorocie Stankowskiej i Panu Doktorowi Przemysławowi Stankowskiemu.

I był to strzał w dziesiątkę! Kompleksowe podejście całego zespołu zaowocowało tym, że dziś uśmiecham się bez kompleksów. Serdecznie Państwu dziękuję 🙂

Slider

Fachowość
Beata Kuźlan
Image is not available

W gabinecie Państwa Stankowskich zaradzono mojemu problemowi zbyt szybkiego odkładania się tzw. kamienia nazębnego. Pani doktor przekazała mnie w sprawne ręce przemiłych Pań higienistek, które nauczyły mnie nowego sposobu higieny zębów. Zostałam również wyposażona w specjalną szczoteczkę i zestaw do kontroli. Oczywiście do tych rad się dostosowałam i problem już się nie pojawia. Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada szeroką wiedzę i umiejętności. Nie są jej obce wszelkie nowości w stomatologii. Jest bardzo szczegółowa, skrupulatna i dokładna, a do tego zawsze uśmiechnięta. Uśmiechem też za każdym razem jestem witana przez personel gabinetu, a miłą atmosferę czuje się podczas całej wizyty. Pani doktor fantastycznie poradziła sobie z problemem, z którym zgłosiłam się do Niej

Slider

Kasia Szafrańska
Image is not available

Profesjonalnie i precyzyjnie wykonane leczenie chirurgiczne recesji dziąseł. Miła i fachowa obsługa

Slider

Ewa Stefańska
Image is not available

Kiedy dowiedziałam się, że stracę zęby, poczułam się jak staruszka. Nie wyobrażałam sobie wyciąganej szczęki i siebie bez zębów. Na szczęście, trafi łam w najlepsze możliwe ręce i pomimo tego, że nie było mnie stać na implanty, Państwo Stankowscy znaleźli rozwiązanie. Nie mogę być bardziej wdzięczna za to, co dla mnie zrobili. Nigdy nie miałam tak ładnych zębów. A te – wyglądają naturalnie. Nie muszę się martwić o to, jak się poczuję gdy ktoś zobaczy mnie bez zębów. Dziękuję za to co dla mnie zrobiliście.

Slider

Dariusz Kaczmarek
Image is not available

Nigdy wcześniej nie byłem pod lepszą opieką dentystyczną. Pełne porozumienie, stały kontakt, 100% profesjonalizmu, 100% zaufania! Stomatologia XXI wieku.

Slider

Alicja Perz
Image is not available

Jeśli się boisz i masz kłopot z uzębieniem, zgłoś się do Praktyki Dentystycznej Stankowscy. Doktorzy Dorota Stankowska i Przemysław Stankowski profesjonalnie zaopiekują się tobą, odpowiedzą na każde pytanie i znajdą najlepszą metodę leczenia. Poprowadzą Was w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa. Lekarze Dorota i Przemysław Stankowscy wykonują swój zawód z wielką pasją i ogromną wiedzą na światowym poziomie. Lekarze oraz personel traktują każdy problem indywidualnie i rozwiążą go najlepszą istniejącą w stomatologii metodą. Na wizyty kontrolne zgłaszam się z radością i traktuję je jak najlepszą kawę z ciastkiem u przyjaciółki. Wśród wielu gabinetów stomatologicznych, polecam profesjonalną Praktykę Dentystyczną Stankowscy.

Slider

Joanna Wacławek
Image is not available

Mam 81 lat i od roku jestem uśmiechniętą osobą. Uśmiecham się bez obaw o to, że wypadnie mi proteza. Moja dolna ruchoma proteza trzyma się mocno na implantach i zatrzaskach. Cieszę się, że trafi łam pod opiekę Pani Doktor Doroty Stankowskiej i Pana Doktora Przemysława Stankowskiego. Właśnie ci lekarze zapewnili mnie, że będę mogła pogryźć ulubione kabanosy. Droga do sukcesu była trudna. Badania zgryzu, zdjęcia, pomiary, testy, wyciski i przymiarki w celu uzyskania optymalnego efektu końcowego. W gabinecie panowała jednak pełna życzliwości atmosfera, nikt nie okazywał zniecierpliwienia, pomimo tego że będąc w moim wieku, nie wszystko rozumiałam.

Slider

Adam Wyremblewski
Image is not available

Dziękuję bardzo za wysiłek włożony w poprawę estetyki moich zębów. Efekt jest naprawdę rewelacyjny! Widać, że trafi łem w dobre ręce. Został osiągnięty zamierzony przeze mnie cel – naturalny wygląd zębów i zdrowy uśmiech. Podziękowania również dla reszty zespołu, Panie były przemiłe i fachowe dzięki czemu pobyt w gabinecie nie był uciążliwy i wszystko poszło sprawnie. Wizyt u dentysty się już nie boję. Do zobaczenia na kolejnej wizycie.

Slider

Monika Rucka
Image is not available

Jestem pacjentką Praktyki Dentystycznej Stankowscy od kilku lat. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że gabinet oferuje nowoczesny standard leczenia, oparty na najwyższej jakości i komfortowych warunkach przed, w trakcie i po wizycie. W gabinecie panuje miła atmosfera, wszyscy są bardzo życzliwi. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Slider

Leon Pankau
Image is not available

Świetne podejście do pacjenta, przemiły zespół, profesjonalizm na światowym poziomie, gorąco polecam.

Slider

Monika Gajewska
Image is not available

Jestem lekarzem stomatologiem i szczęśliwą pacjentką Doroty Stankowskiej. Dorota jest nie tylko szczególnie zdolnym lekarzem, ale tez przemiłą osobą. Podobnie, jak Przemek. Dorota wykonuje swoją pracę z wyjątkową pasją, ma niezwykle wszechstronną wiedzę stomatologiczną, uczy się od najlepszych w Europie i na świecie. Zajmuje się estetyką, stomatologią adhezyjną, protetyką i okluzją. Wiele czasu poświęca badaniu pacjenta, rozmowie na temat jego oczekiwań, dokładnej diagnostyce i ustaleniu planu leczenia, który następnie szczegółowo pacjentowi wyjaśnia. Etap leczenia to już tylko przyjemność, o bólu nie ma mowy. Personel i otoczenie stwarzają klimat, w którym chce się pozostać. Rezultat cieszy nie tylko z powodu wysokiej estetyki, ale i precyzji wykonania oraz trwałości. Polecam!

Slider

Aleksandra Stępińska
Image is not available

Od 2009 roku jestem pacjentką pani dr Doroty Stankowskiej, która leczy mnie kompleksowo w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej. Przed rozpoczęciem procesu leczenia i wszystkich zabiegów stomatologicznych, przeprowadziła ze mną pogłębiony wywiad na temat ogólnego stanu zdrowia oraz oczekiwań w zakresie estetyki. Wśród pytań pojawiło się także jedno dotyczące migren. Od wielu lat faktycznie zmagam się z tym problemem. Zostałam zdiagnozowana z potwierdzeniem związku pomiędzy moim układem kostnym żuchwy a powtarzającymi się bólami głowy. Pani dr Dorota Stankowska, w sposób bardzo szczegółowy, zbadała moje zęby i zgryz, przeprowadziła serię zdjęć, serię pomiarów, testów, wycisków i prób. W ich efekcie skonstruowała model, który stanowił podstawę dalszych prac. Dostarczyłam także zdjęcia mojego uśmiechu (z wcześniejszych lat), które były dokumentacją kształtu i ułożenia zębów. Po zakończeniu głównego etapu leczenia (protetyki) stwierdzam, że wielodniowe migreny ustąpiły. Podobnie jak ból stawu skroniowo-żuchwowego. Efekt przeprowadzonej estetyki stomatologicznej, tj. korekta dziąsła, czyszczenie i wybielenie zębów, uzupełnienia protetyczne (korony, implanty), jest dla mnie bardzo zadowalający. Pani doktor zaplanowała nawet ułożenia mojego uśmiechu, informując mnie o zasadach estetyki oraz – o ważnym w moim przypadku – zachowaniu zasad w celu uniknięcia dolegliwości migrenowych. Cała dotychczasowa procedura leczenia zachowawczego i estetycznego została przeprowadzona przez dr Dorotę Stanowską i dr Przemysława Stankowskiego profesjonalnie, z bardzo dużym zaangażowaniem i pasją, sumiennie i rzetelnie. Ciszę się, że trafi łam w „fachowe, dobre ręce”. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, co daje pełen komfort w czasie zabiegów. W gabinecie panuje przemiła atmosfera i widoczne jest zaangażowanie całego personelu.

Slider

Marcin Jurkowski
Image is not available

Jestem bardzo miło zaskoczony wizytą w gabinecie Doroty i Przemysława Stankowskich. Przyjemna atmosfera i profesjonalizm przez duże “P” pozwalają zapomnieć o tym, ze wizyta u stomatologa kojarzyć się może z bólem czy stresem. Byłbym skłonny porównać to nawet z wizytą w SPA. Przemiła pani doktor i panie asystentki doskonale wiedzą co robią, co zapewnia pacjentowi komfort psychiczny na najwyższym poziomie. Bardzo ważne jest to, że w gabinecie stosuje się najnowocześniejszą technologię leczenia zębów przy użyciu sprzętu i materiałów z bardzo wysokiej półki. Dla mnie osobiście niezwykle istotne było też to, że dzięki skutecznym środkom znieczulającym, wcale nie odczuwa się bólu. Szczerze, pierwszy raz zdarzyło mi się zdrzemnąć na fotelu podczas wizyty u stomatologa, gdy robiono mi wypełnienie.

Slider

Iwona Pokorska-Słowek
Image is not available

Niezastąpiony lekarz w nagłych, nietypowych sytuacjach i skomplikowanych przypadkach. W moim przypadku Pan Doktor Przemysław Stankowski podjął się niewdzięcznej pracy usunięcia skutków błędnie przeprowadzonego zabiegu chirurgicznego. Bez wahania podjął „rękawicę”, ratując mnie – pacjenta – z naprawdę poważnej opresji. Z czasem było już tylko lepiej, implanty, korony w niezwykle trudnym i wymagającym miejscu jakimi są górne jedynki. Wszystko przebiegało sprawnie a efekt końcowy jest cudowny. Można śmiało powiedzieć, że to „koronkowa robota” wymagająca fachowości, skrupulatności oraz precyzji. Polecam Pana Doktora Przemysława Stankowskiego moja wieloletnia współpraca z nim to same pozytywy.

Slider

Monika Szubińska
Image is not available

Bardzo dobrzy specjaliści z cudownym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Szczerze polecam !!!

Slider

Monika Różalska
Image is not available

Zanim trafi łam do Państwa Stankowskich wstydziłam się uśmiechać i bałam się gryźć, żeby nie popękały mi zęby. Cały czas musiałam nosić odbudowującą zęby nakładkę. Oni sprawili, że mogę się uśmiechać i cieszyć się pięknymi zębami. Mimo mojej wady zgryzu tak przeprowadzili leczenie, że nie muszę nosić już żadnego aparatu. Czuję się wspaniale i kobieco. Dzięki miłej i fachowej obsłudze nauczyłam się też jak prawidłowo myć zęby. Teraz już nie mam kłopotu z kamieniem, a mój oddech jest zawsze świeży.

Slider

Irena Wichłacz
Image is not available

Pod opiekę stomatologiczną Pani Doktor i Pana Doktora Stankowskich trafi łam, jako osoba bez uśmiechu i zestresowana faktem czekających mnie sukcesywnych wizyt (należałam wtedy do grona osób panicznie bojących się dentysty). Dzisiaj jestem pełna optymizmu, z pięknym uśmiechem i nie boję się już stomatologa. Sprawiła to ciepła i przyjazna atmosfera panująca w gabinecie Państwa Stankowskich. Na każdym kroku czułam olbrzymi profesjonalizm i pewność przy wykonywaniu – w moim przypadku bardzo trudnych – zabiegów, które choć mogły, nigdy nie były powiązane z bólem. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, który w parze z wciąż podnoszonymi kwalifi kacjami lekarskimi (widocznymi po sukcesywnie rosnących ekspozycjach nowych dyplomów ukończenia kursów na świecie), daje podstawy pełnego zaufania. Państwo Stankowscy zawodowo są profesjonalni, a tak po prostu, to bardzo ciepli ludzie, którzy otaczają się osobami podobnego pokroju. Personel pomocniczy gabinetu i rejestracji również zapewnia pacjentowi troskliwą i fachową opiekę. Ja sama, życzyłabym sobie, spotkań z takimi lekarzami i pielęgniarkami w innych przychodniach i szpitalach. Chciałabym, w razie potrzeby, czuć taką opiekę i zaangażowanie, wiedzieć, że komuś oprócz mnie, zależy na tym, żebym była zdrowa. Takie odczucie pacjent może mieć tylko wtedy, gdy lekarz ma szeroką wiedzę, korzysta z najnowszych osiągnięć w swojej dziedzinie, lubi ludzi i jest pasjonatem tego co robi – to właśnie znalazłam w gabinecie Państwa Stankowskich. Dziękuję za wszystko, za piękne zęby i szeroki uśmiech, za przywróconą pewność siebie oraz wiarę w istnienie dobrych ludzi. Powodzenia i wielu szczęśliwych pacjentów!

Slider

Zbyszek Małkowski
Image is not available

Fachowość

Slider