Opinie

Opinie naszych Pacjentów

Więcej opinii naszych pacjentów

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich jest opublikowana na stronie Facebook oraz innych mediach społecznościowych, zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszej Klinice.

Nasi pacjenci:

Wiktoria Matyjasik

Stomatologia na najwyższym światowym poziomie! Wiedza, zaangażowanie i osiągnięcia Pani Dr Stankowskiej budzą podziw! Indywidualne podejście do pacjenta i całościowa diagnostyka problemu, komunikacja, klasa, profesjonalizm! Gabinet nie ma sobie równych! Polecam każdemu, kto szuka rzetelnego leczenia najbardziej złożonych problemów stomatologiczno-estetyczno-ortodontycznych. Precyzja i wiedza merytoryczna Pani Doktor w połączeniu z zaangażowaniem i troska o pacjenta, są niezrównane! Polecam pod każdym względem!

Michał Szpak

Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa I ludzie dla których liczy się ludzkie zdrowie w tym przypadku ząbki 😉 Jestem przyjmowany zawsze z uśmiechem na twarzy i z pełna radością 🙂 Nie sądzę abyście spotkali lepszych lekarzy na tak wysokim poziomie i zawodowym i prywatnym 🙂 Love !

Rafał Bieniek

Gabinet, kadra mega profesjonalna, najwyższa jakość! Jestem bardzo zadowolony z leczenia!

Anna Wróblewska

Zaangażowany kompetentny zespół specjalistów. Na podstawie szczegółowych badań doktor Joanna Oleksiak przygotowała bardzo dokładny plan leczenia, który został mi przedstawiony na osobnym spotkaniu. Po rozmowie byłam przygotowana do czekających mnie zabiegów i nic później mnie nie zaskoczyło. Doktor Oleksiak we współpracy z Panią Ewą, Moniką i Kasią stanowiły zgraną drużynę, co miało wpływ na dobrą atmosferę podczas zabiegów. Sam gabinet wyposażony w możliwie najnowocześniejszy sprzęt, bardzo wygodny fotel. Zdecydowanie polecam to miejsce i ludzi w nim pracujących.

Dominika Pietrzak

Do Stankowscy i Białach stomatologia trafiłam ponieważ ukończyłam Akademię Dawsona – szkołę okluzji, którą prowadzą Państwo Stankowscy. Patrząc na ich zaangażowanie i pracę z Pacjentem oraz rozumiejąc zasady okluzji, sama zapragnęłam mieć funkcjonalny uśmiech. Po wizytach w gabinecie czułam się fantastycznie, a sama pracując z Pacjentami nie raz usłyszałam od nich : ” chciałabym mieć taki uśmiech jak Pani”

Magdalena Kopciuch

Profesjonalna klinika a Doktor Marcin Kopeć to wspaniały specjalista, znalazł rozwiązanie, które połączyło kwestie estetyczne pięknego uśmiechu, zadbał o każdy detal i wyleczył moje problemy ze zgryzem. Doktor podchodzi z ogromnym zaangażowaniem do każdej wizyty, jest miły, ma dobre podejście do pacjenta dzięki czemu wizyty nie były stresujące. Dziękuje 🙂

Lidia Popiel

Cóż może bardziej uzdrowić, niż zdrowy, radosny uśmiech? Odpowiedź zna każdy, każdy to na sobie wypróbował. Ale żeby uśmiechać się śmiało trzeba o siebie zadbać. Tak trafiłam do Kliniki Stankowscy & Białach, gdzie opieka i możliwości stomatologii odnalazłam na najwyższym poziomie.

Tomasz Schmidt prowadzący program TVN „Ostre cięcie”

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Przemysław

Gabinet prezentuje bardzo wysoki poziom. Pan doktor Przemek robi bardzo dobrą i trudną robotę. Pani Dorota to mistrzyni w estetyce i dokładności – oboje to idealne uzupełnienie.

Joanna Lenicka

Wiele lat leczenia stomatologicznego w różnych gabinetach skutkowało nawarstwiającymi się problemami w zgryzie, estetyka również pozostawiała wiele do życzenia. Trzy lata temu trafiłam pod opiekę Kliniki Stankowscy&Białach. Był to strzał w dziesiątkę! Po pierwszych konsultacjach u dr Roberta Białach i dr Przemysława Stankowskiego przygotowany został dla mnie plan leczenia rozpisany na 4 lata. Po chirurgicznych zabiegach dr Przemka do pracy przystąpił dr Robert. Leczenie ortodontyczne było bardzo skomplikowane. Dzięki niezwykłej fachowości, doświadczeniu i wyczuciu całe leczenie ortodontyczne udało się zakończyć po dwóch latach. W międzyczasie leczenia ortodontycznego, fachowego dzieła dokonywał dr Przemek. Te chirurgiczne spotkania sprawiały mi dużo „przyjemności”. Za każdym razem fachowo, sprawnie bez powikłań. Dzieło dokończyła dr Dorota Stankowska, ciężka praca dr Roberta i dr Przemka nabrała kształtu i wyrazu. Całość na najwyższym światowym poziomie. Wieloletnie doświadczenie, wyczucie i przywiązanie do szczegółu u dr Doroty trudno opisać. Efekt końcowy mówi wszystko.

Paulina Niańkowska-Białach

Jednym słowem: najlepsi! Przebieg leczenia I jego rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania – jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym I całościowym podejściem. Lekarze I pracownicy Stankowscy&Białach Stomatologia z wielkim zaangażowaniem I pasją opiekują się pacjentem. W moim przypadku, znacznego stopnia stłoczone zęby I nieestetyczny uśmiech były powodem kompleksów przez długie lata. Jednak kompleksowy plan leczenia, poświęcony czas, niesamowita wiedza, światowej klasy umiejętności, najwyższej jakości sprzęt I materiały stosowane u Stankowscy&Białach Stomatologia sprawiły, że obecnie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Metamorfoza jest tak spektakularna, że Ci którzy mnie znają, nie mogą wprost oderwać wzroku a zarazem tak naturalna, że Ci których poznaję nie mogą się nadziwić jaki mam piękny uśmiech. Dziękuję!

Ryszard Pawlak

W 2010 roku Gabinet Stomatologiczny Stankowscy wykonał u mnie 11 implantów zębowych. Z wykonanej usługi jestem bardzo zadowolony, w pełni profesjonalna i niezwykle troskliwa opieka. Dziś po 7 latach mogę potwierdzić, że w/w praca sprawdza się do dzisiaj. Przez tyle lat nie dokonywaliśmy żadnych korekt ani uzupełnień. Zęby sprawują się doskonale przez okres 7 lat za co bardzo dziękuję personelowi firmy Stankowski.

Pani Dagmara

Klinika stomatologiczna Stankowscy i Białach gwarantuje profesjonalne leczenie na wysokim poziomie. Niesamowicie empatyczne podejście do pacjenta, niebywałe poczucie odpowiedzialności za swoją pracę i miła, przyjacielska atmosfera podczas całego leczenia. Wiedza, doświadczenie, precyzja i absolutne zaangażowanie wszystkich członków kliniki umożliwiają osiąganie świetnych, zachęcających do radosnego uśmiechu wyników.

Dorota Popławska

Dziękuje pani doktor Dorocie Stankowskiej za leczenie moich zębów. Jestem wdzięczna nie tylko za profesjonalne leczenie, ale również za pełne troski podejście do pacjenta. Leczenie na najwyższym poziomie, opieka ze strony pani doktor i jej personelu również. Dziękuje raz jeszcze i gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka.

Barbara Wolicka

Najwspanialsza ekipa pod słońcem! Cudowny zespół profesjonalistów dbających o każdy detal. Każda wizyta była miła przyjemnością i relaksem. Życie nabiera barw z pełnym uśmiechem. Polecam – najlepsza klinika stomatologiczna ever!

Izabela Nowak

Klinika Stomatologiczna godna polecenia.
Personel z dużą atencją i zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Miejsce gdzie profesjonalizm, cierpliwość, luksus i dbałość o każdy szczegół występują łącznie. Dodatkowo znakomici lekarze Dorota i Przemek Stankowscy u których miałam najwięcej wizyt to przemili i uśmiechnięci ludzie, bez względu na ilość zadawanych przeze mnie pytań zawsze cierpliwi, dokładnie tłumaczący każdą wątpliwość. Najlepsze miejsce dla pacjenta to takie gdzie praca i pasja są ze sobą spójne i to jest takie miejsce. Podczas każdej wizyty czułam się bezpiecznie i całkowicie otoczona opieką.

Kalina Bronisz

Piękny biały uśmiech – to było moje marzenie, którego realizację powierzyłam profesjonalistom – Pani Doktor Dorocie Stankowskiej i Panu Doktorowi Przemysławowi Stankowskiemu.

I był to strzał w dziesiątkę! Kompleksowe podejście całego zespołu zaowocowało tym, że dziś uśmiecham się bez kompleksów. Serdecznie Państwu dziękuję.

Leon Pankau

Świetne podejście do pacjenta, przemiły zespół, profesjonalizm na światowym poziomie, gorąco polecam.

Kasia Szafrańska

Profesjonalnie i precyzyjnie wykonane leczenie chirurgiczne recesji dziąseł. Miła i fachowa obsługa.

Zbyszek Małkowski

Fachowość.

Dariusz Kaczmarek

Nigdy wcześniej nie byłem pod lepszą opieką dentystyczną. Pełne porozumienie, stały kontakt, 100% profesjonalizmu, 100% zaufania! Stomatologia XXI wieku.

Joanna Wacławek

Mam 81 lat i od roku jestem uśmiechniętą osobą. Uśmiecham się bez obaw o to, że wypadnie mi proteza. Moja dolna ruchoma proteza trzyma się mocno na implantach i zatrzaskach. Cieszę się, że trafi łam pod opiekę Pani Doktor Doroty Stankowskiej i Pana Doktora Przemysława Stankowskiego. Właśnie ci lekarze zapewnili mnie, że będę mogła pogryźć ulubione kabanosy. Droga do sukcesu była trudna. Badania zgryzu, zdjęcia, pomiary, testy, wyciski i przymiarki w celu uzyskania optymalnego efektu końcowego. W gabinecie panowała jednak pełna życzliwości atmosfera, nikt nie okazywał zniecierpliwienia, pomimo tego że będąc w moim wieku, nie wszystko rozumiałam.

Alicja Perz

Jeśli się boisz i masz kłopot z uzębieniem, zgłoś się do Praktyki Dentystycznej Stankowscy. Doktorzy Dorota Stankowska i Przemysław Stankowski profesjonalnie zaopiekują się tobą, odpowiedzą na każde pytanie i znajdą najlepszą metodę leczenia. Poprowadzą Was w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa. Lekarze Dorota i Przemysław Stankowscy wykonują swój zawód z wielką pasją i ogromną wiedzą na światowym poziomie. Lekarze oraz personel traktują każdy problem indywidualnie i rozwiążą go najlepszą istniejącą w stomatologii metodą. Na wizyty kontrolne zgłaszam się z radością i traktuję je jak najlepszą kawę z ciastkiem u przyjaciółki. Wśród wielu gabinetów stomatologicznych, polecam profesjonalną Praktykę Dentystyczną Stankowscy.

Monika Rucka

Jestem pacjentką Praktyki Dentystycznej Stankowscy od kilku lat. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że gabinet oferuje nowoczesny standard leczenia, oparty na najwyższej jakości i komfortowych warunkach przed, w trakcie i po wizycie. W gabinecie panuje miła atmosfera, wszyscy są bardzo życzliwi. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Ewa Stefańska

Kiedy dowiedziałam się, że stracę zęby, poczułam się jak staruszka. Nie wyobrażałam sobie wyciąganej szczęki i siebie bez zębów. Na szczęście, trafi łam w najlepsze możliwe ręce i pomimo tego, że nie było mnie stać na implanty, Państwo Stankowscy znaleźli rozwiązanie. Nie mogę być bardziej wdzięczna za to, co dla mnie zrobili. Nigdy nie miałam tak ładnych zębów. A te – wyglądają naturalnie. Nie muszę się martwić o to, jak się poczuję gdy ktoś zobaczy mnie bez zębów. Dziękuję za to co dla mnie zrobiliście.

Monika Gajewska

Jestem lekarzem stomatologiem i szczęśliwą pacjentką Doroty Stankowskiej. Dorota jest nie tylko szczególnie zdolnym lekarzem, ale tez przemiłą osobą. Podobnie, jak Przemek. Dorota wykonuje swoją pracę z wyjątkową pasją, ma niezwykle wszechstronną wiedzę stomatologiczną, uczy się od najlepszych w Europie i na świecie. Zajmuje się estetyką, stomatologią adhezyjną, protetyką i okluzją. Wiele czasu poświęca badaniu pacjenta, rozmowie na temat jego oczekiwań, dokładnej diagnostyce i ustaleniu planu leczenia, który następnie szczegółowo pacjentowi wyjaśnia. Etap leczenia to już tylko przyjemność, o bólu nie ma mowy. Personel i otoczenie stwarzają klimat, w którym chce się pozostać. Rezultat cieszy nie tylko z powodu wysokiej estetyki, ale i precyzji wykonania oraz trwałości. Polecam!

Beata Kuźlan

W gabinecie Państwa Stankowskich zaradzono mojemu problemowi zbyt szybkiego odkładania się tzw. kamienia nazębnego. Pani doktor przekazała mnie w sprawne ręce przemiłych Pań higienistek, które nauczyły mnie nowego sposobu higieny zębów. Zostałam również wyposażona w specjalną szczoteczkę i zestaw do kontroli. Oczywiście do tych rad się dostosowałam i problem już się nie pojawia. Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada szeroką wiedzę i umiejętności. Nie są jej obce wszelkie nowości w stomatologii. Jest bardzo szczegółowa, skrupulatna i dokładna, a do tego zawsze uśmiechnięta. Uśmiechem też za każdym razem jestem witana przez personel gabinetu, a miłą atmosferę czuje się podczas całej wizyty. Pani doktor fantastycznie poradziła sobie z problemem, z którym zgłosiłam się do Niej.

Marcin Jurkowski

Jestem bardzo miło zaskoczony wizytą w gabinecie Doroty i Przemysława Stankowskich. Przyjemna atmosfera i profesjonalizm przez duże “P” pozwalają zapomnieć o tym, ze wizyta u stomatologa kojarzyć się może z bólem czy stresem. Byłbym skłonny porównać to nawet z wizytą w SPA. Przemiła pani doktor i panie asystentki doskonale wiedzą co robią, co zapewnia pacjentowi komfort psychiczny na najwyższym poziomie. Bardzo ważne jest to, że w gabinecie stosuje się najnowocześniejszą technologię leczenia zębów przy użyciu sprzętu i materiałów z bardzo wysokiej półki. Dla mnie osobiście niezwykle istotne było też to, że dzięki skutecznym środkom znieczulającym, wcale nie odczuwa się bólu. Szczerze, pierwszy raz zdarzyło mi się zdrzemnąć na fotelu podczas wizyty u stomatologa, gdy robiono mi wypełnienie.

Iwona Pokorska-Słowek

Niezastąpiony lekarz w nagłych, nietypowych sytuacjach i skomplikowanych przypadkach. W moim przypadku Pan Doktor Przemysław Stankowski podjął się niewdzięcznej pracy usunięcia skutków błędnie przeprowadzonego zabiegu chirurgicznego. Bez wahania podjął „rękawicę”, ratując mnie – pacjenta – z naprawdę poważnej opresji. Z czasem było już tylko lepiej, implanty, korony w niezwykle trudnym i wymagającym miejscu jakimi są górne jedynki. Wszystko przebiegało sprawnie a efekt końcowy jest cudowny. Można śmiało powiedzieć, że to „koronkowa robota” wymagająca fachowości, skrupulatności oraz precyzji. Polecam Pana Doktora Przemysława Stankowskiego moja wieloletnia współpraca z nim to same pozytywy.

Monika Szubińska

Bardzo dobrzy specjaliści z cudownym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Szczerze polecam !!!

Monika Różalska

Zanim trafi łam do Państwa Stankowskich wstydziłam się uśmiechać i bałam się gryźć, żeby nie popękały mi zęby. Cały czas musiałam nosić odbudowującą zęby nakładkę. Oni sprawili, że mogę się uśmiechać i cieszyć się pięknymi zębami. Mimo mojej wady zgryzu tak przeprowadzili leczenie, że nie muszę nosić już żadnego aparatu. Czuję się wspaniale i kobieco. Dzięki miłej i fachowej obsłudze nauczyłam się też jak prawidłowo myć zęby. Teraz już nie mam kłopotu z kamieniem, a mój oddech jest zawsze świeży.

Irena Wichłacz

Pod opiekę stomatologiczną Pani Doktor i Pana Doktora Stankowskich trafi łam, jako osoba bez uśmiechu i zestresowana faktem czekających mnie sukcesywnych wizyt (należałam wtedy do grona osób panicznie bojących się dentysty). Dzisiaj jestem pełna optymizmu, z pięknym uśmiechem i nie boję się już stomatologa. Sprawiła to ciepła i przyjazna atmosfera panująca w gabinecie Państwa Stankowskich. Na każdym kroku czułam olbrzymi profesjonalizm i pewność przy wykonywaniu – w moim przypadku bardzo trudnych – zabiegów, które choć mogły, nigdy nie były powiązane z bólem. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, który w parze z wciąż podnoszonymi kwalifi kacjami lekarskimi (widocznymi po sukcesywnie rosnących ekspozycjach nowych dyplomów ukończenia kursów na świecie), daje podstawy pełnego zaufania. Państwo Stankowscy zawodowo są profesjonalni, a tak po prostu, to bardzo ciepli ludzie, którzy otaczają się osobami podobnego pokroju. Personel pomocniczy gabinetu i rejestracji również zapewnia pacjentowi troskliwą i fachową opiekę. Ja sama, życzyłabym sobie, spotkań z takimi lekarzami i pielęgniarkami w innych przychodniach i szpitalach. Chciałabym, w razie potrzeby, czuć taką opiekę i zaangażowanie, wiedzieć, że komuś oprócz mnie, zależy na tym, żebym była zdrowa. Takie odczucie pacjent może mieć tylko wtedy, gdy lekarz ma szeroką wiedzę, korzysta z najnowszych osiągnięć w swojej dziedzinie, lubi ludzi i jest pasjonatem tego co robi – to właśnie znalazłam w gabinecie Państwa Stankowskich. Dziękuję za wszystko, za piękne zęby i szeroki uśmiech, za przywróconą pewność siebie oraz wiarę w istnienie dobrych ludzi. Powodzenia i wielu szczęśliwych pacjentów!

Aleksandra Stępińska

Od 2009 roku jestem pacjentką pani dr Doroty Stankowskiej, która leczy mnie kompleksowo w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej. Przed rozpoczęciem procesu leczenia i wszystkich zabiegów stomatologicznych, przeprowadziła ze mną pogłębiony wywiad na temat ogólnego stanu zdrowia oraz oczekiwań w zakresie estetyki. Wśród pytań pojawiło się także jedno dotyczące migren. Od wielu lat faktycznie zmagam się z tym problemem. Zostałam zdiagnozowana z potwierdzeniem związku pomiędzy moim układem kostnym żuchwy a powtarzającymi się bólami głowy. Pani dr Dorota Stankowska, w sposób bardzo szczegółowy, zbadała moje zęby i zgryz, przeprowadziła serię zdjęć, serię pomiarów, testów, wycisków i prób. W ich efekcie skonstruowała model, który stanowił podstawę dalszych prac. Dostarczyłam także zdjęcia mojego uśmiechu (z wcześniejszych lat), które były dokumentacją kształtu i ułożenia zębów. Po zakończeniu głównego etapu leczenia (protetyki) stwierdzam, że wielodniowe migreny ustąpiły. Podobnie jak ból stawu skroniowo-żuchwowego. Efekt przeprowadzonej estetyki stomatologicznej, tj. korekta dziąsła, czyszczenie i wybielenie zębów, uzupełnienia protetyczne (korony, implanty), jest dla mnie bardzo zadowalający. Pani doktor zaplanowała nawet ułożenia mojego uśmiechu, informując mnie o zasadach estetyki oraz – o ważnym w moim przypadku – zachowaniu zasad w celu uniknięcia dolegliwości migrenowych. Cała dotychczasowa procedura leczenia zachowawczego i estetycznego została przeprowadzona przez dr Dorotę Stanowską i dr Przemysława Stankowskiego profesjonalnie, z bardzo dużym zaangażowaniem i pasją, sumiennie i rzetelnie. Ciszę się, że trafi łam w „fachowe, dobre ręce”. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, co daje pełen komfort w czasie zabiegów. W gabinecie panuje przemiła atmosfera i widoczne jest zaangażowanie całego personelu.

Alina Srocka

Jeśli szukasz najlepszych z najlepszych-specjalistów z ogromną wiedzą, doświadczeniem i pasją! Jeśli szukasz miejsca z najbardziej nowoczesnym sprzętem, miejsca do którego wraca się z uśmiecham na twarzy, a do tego cudownej atmosfery i wspaniałych, przyjaznych ludzi to Stankowscy & Białach Stomatologia są właśnie dla Ciebie! Ja nie mogłam trafić lepiej i dziękuję losowi, że po wielu latach poszukiwań znalazłam stomatologów, którym ufam w 100% i wiem, że mój uśmiech jest w najlepszych rękach!

Sandra

Do Gabinetu Stankowscy&Białach trafiłam po wielu latach nieudanych prób leczenia jak i braku prawidłowej diagnozy, czym skutkowało coraz gorszym samopoczuciem i komfortem z codziennych posiłków. Na szczęście to już przeszłość teraz mogę cieszyć się z pięknego i zdrowego uśmiechu każdego dnia. Dziękuję całemu zespołowi za indywidualne podejście jak i za najwyższą jakość świadczeń.

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code