Bezbolesne Znieczulenie

ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE

amerykańskie urządzenie WAND STA®

Ból zęba jest niewątpliwie przykrym doświadczeniem. Staramy się nieść pomoc pacjentom, którzy cierpią z jego powodu. Jeżeli masz do czynienia z bolącym zębem, to sugerujemy szybki kontakt z naszą praktyką. W takim przypadku znajdziemy jak najszybszy termin na wizytę.
 
Można jednak przeciwdziałać przykremu doświadczeniu, jakim jest ból zęba.
 

Jedyny sposób sprawdzenia, czy nic naszym zębom nie dolega, to regularne wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym. Dzięki zaawansowanej diagnostyce, jaką stosujemy w leczeniu, jesteśmy w stanie wykryć wszelkie choroby już na bardzo wczesnym etapie ich rozwoju, a także zapewnić naszym pacjentom bezbolesne leczenie.

Nasz Profesjonalizm To Również Troska O Komfort W Trakcie Leczenia. Nie Ma Powodów Do Obaw, Ból Niwelujemy Przed Rozpoczęciem Leczenia

the WAND STA®

Amerykańskie urządzenie WAND STA®

Bezpieczne dla kobiet w ciąży

Szybka i skuteczna metoda

Doskonałe dla najmłodszych pacjentów

Subtelna i delikatna forma aplikacji

Całkowicie bezbolesne znieczulenie

BEZBOLESNE

znieczulenie

Dzięki nieustannej kontroli urządzenia, płyn znieczulający aplikowany jest z prędkością fizjologiczną. To pozwala zupełnie wyeliminować, bolesne uczucie bólu spowodowane wysokim ciśnieniem i rozpieraniem tkanek, które występuje przy innych formach znieczulenia.
 
Przykładając niewielką końcówkę urządzenia do dziąsła pacjenta, podajemy lek znieczulający pod kontrolą mikroprocesora. W tym czasie komputer zainstalowany w urządzeniu cały czas podaje informacje o procesie przenikania leku do tkanek i kontroluje tempo jego podawania oraz ciśnienie.
 
Całkowity czas podawania znieczulenia, w zależności od miejsca jego aplikowania, nie przekracza 5 minut, po których znieczulenie już działa. To dodatkowy atut pomagający uniknąć 10-15 minut oczekiwania, które występują w przypadku innych metod znieczulania.

Znieczulenie bez bólu i konieczności nakłucia

the WAND STA®

12. 0
PRZEPROWADZONYCH
ZABIEGÓW SEDACJI
0 %
BEZPIECZEŃSTWA
0 %
KOMFORTU

KOMPLEKSOWE LECZENIE

pełen komfort bez obaw

Od dawna obalamy mit, że u dentysty boli. To nieprawda!

U nas w pełnym zakresie leczenia gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo.

Stankowscy & Białach Stomatologia to klinika, w której ból praktycznie został wyeliminowany. Nasz zespół specjalistów zapewnia bezbolesne przeprowadzanie zabiegów w pełnym zakresie naszych usług stomatologicznych.

W trakcie wizyty również kontrolujemy czy nasi Pacjenci czują się dobrze i komfortowo.