Licówki

Italian Design

Piękno i trwałość uchwycone w subtelnym detalu

Od samego początku działalności naszej praktyki położyliśmy nacisk na aspekty estetyczne stomatologii m.in. na rozwiązania poprawiające wygląd oraz kolor zębów. W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw czy przebarwień.

Dla uzyskania najlepszego efektu, czyli tzw. hollywoodzkiego uśmiechu (nazywanego tez “uśmiechem godnym celebryty”) stosujemy trwałe, najwyższej jakości i bez szkody dla naturalnych zębów rozwiązanie – licówki porcelanowe. Staramy się zapewnić najwyższą, światową jakość licówek porcelanowych w naszej praktyce.

W tym celu współpracujemy z  Giuseppe Romeo, uznanym w świecie technikiem dentystycznym, mistrzem włoskiego designu stomatologicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech.

Projekt rozwiązania jest wykonywany indywidualnie zgodnie z życzeniem Pacjenta, zawiera korektę kształtu, nierówności, uszkodzeń czy przebarwień zębów. Jednocześnie gwarantujemy osiągnięcie estetycznego uśmiechu z zachowaniem autentyczności i naturalności w jego ostatecznym wyglądzie.

LICÓWKI SĄ DOSKONAŁYM ROZWIĄZANIEM DLA OSÓB, KTÓRE CHCIAŁYBY POPRAWIĆ WYGLĄDSWOICH ZĘBÓW:

blank

korygują kształt zęba
(wszelkiego rodzaju przekrzywienia, rotacje),

blank

zamykają przerwy między zębami (np. diastemę),

blank

poprawiają koloryt, maskują przebarwienia

blank

umożliwiają uzyskanie
idealnego kształtu
i koloru zębów.

blank

Licówki

Czym są?

Licówki to cieniutkie porcelanowe łuski pokrywające przednią stronę zębów. Światło odbija się od licówki w taki sam sposób jak od naturalnego szkliwa. Dzięki temu nawet dentysta nie jest w stanie rozpoznać różnicy między nimi, a naturalnymi zębami.

Są one całkowicie odporne na przebarwienia powstające od napojów i jedzenia. Oznacza to, że zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej i użycie licówek pozwala cieszyć się nieustającym pięknym uśmiechem.

W JAKICH PRZYPADKACH

Stosować licówki?

blank

TRWAŁE PRZEBARWIENIA UZĘBIENIA

Mogą one być wywołane przyjmowanymi lekarstwami, nadmiarem fluoru lub leczeniem kanałowym. Zdarza się, że te przebarwienia nie mogą być poddane wybielaniu i w takich sytuacjach porcelanowe licówki są idealnym rozwiązaniem.

blank

NIERÓWNE ZĘBY

W przypadku występowania niewielkich wad zgryzu licówki umożliwiają skorygowanie problemu. Dotyczy to również przerw między zębami, które właśnie bardzo często są zamykane dzięki stosowaniu licówek.

blank

USZKODZENIA MECHANICZNE ZĘBÓW

Wszystkie pęknięcia i nierówności powstałe na skutek urazów, a także będące skutkiem niewłaściwej diety lub nawyku zgrzytania zębami mogą być skorygowane i usunięte za pomocą licówek.

blank

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

blank

Zobacz pełen zakres naszych usług

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code