banner_08

LICÓWKI
Italian Design

LICÓWKI

poprawiamy i korygujemy kształt zębów

Od samego początku działalności naszej praktyki położyliśmy nacisk na aspekty estetyczne stomatologii m.in. na rozwiązania poprawiające wygląd oraz kolor zębów. W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw czy przebarwień. Dla uzyskania najlepszego efektu czyli tzw. uśmiechu hollywoodzkiego (nazywanego tez “uśmiechem godnym celebryty”) stosujemy trwałe, najwyższej jakości i bez szkody dla naturalnych zębów rozwiązanie – licówki porcelanowe. Staramy się zapewnić najwyższą, światową jakość licówek porcelanowych w naszej praktyce.

W tym celu współpracujemy z Daniele Rondonim, uznanym w świecie technikiem dentystycznym, mistrzem włoskiego designu stomatologicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech. Projekt rozwiązania jest wykonywany indywidualnie zgodnie z życzeniem pacjenta, zawiera korektę kształtu, nierówności, uszkodzeń oraz przebarwień zębów. Jednocześnie gwarantujemy osiągnięcie estetycznego uśmiechu z zachowaniem autentyczności i naturalności w jego ostatecznym wyglądzie.

Licówki są doskonałym rozwiązaniem
dla osób, które chciałyby poprawić wygląd
swoich zębów:

licowka-block-1

korygują kształt zęba
(wszelkiego rodzaju
przekrzywienia, rotacje),

zamykają przerwy między
zębami (np. diastemę),

poprawiają koloryt,
maskują przebarwienia

umożliwiają uzyskanie
idealnego kształtu
i koloru zębów.

licowki-back-slider-2

LICÓWKI

czym są

Licówki to cieniutkie porcelanowe łuski pokrywające przednią stronę zębów. Światło odbija się od licówki w taki sam sposób jak od naturalnego szkliwa. Dzięki temu nawet dentysta nie jest w stanie rozpoznać różnicy między nimi, a naturalnymi zębami. Są one całkowicie odporne na przebarwienia powstające od napojów i jedzenia. Oznacza to, że zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej i użycie licówek pozwala cieszyć się nieustającym pięknym uśmiechem.

w jakich przypadkach

stosować licówki

Trwałe przebarwienia uzębienia
mogą one być wywołane przyjmowanymi lekarstwami, nadmiarem fluoru lub leczeniem kanałowym. Zdarza się, że te przebarwienia nie mogą być poddane wybielaniu i w takich sytuacjach porcelanowe licówki są idealnym rozwiązaniem.

Nierówne zęby
w przypadku występowania niewielkich wad zgryzu licówki umożliwiają skorygowanie problemu. Dotyczy to również przerw między zębami, które właśnie bardzo często są zamykane dzięki stosowaniu licówek.

Uszkodzenia mechaniczne zębów
wszystkie pęknięcia i nierówności powstałe na skutek urazów, a także będące skutkiem niewłaściwej diety lub nawyku zgrzytania zębami mogą być skorygowane i usunięte za pomocą licówek.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Poznaj naszych ekspertów


Dorota Stankowska

Planowanie Leczenia

Stomatologia Estetyczna


Joanna Oleksiak

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Aliaksei Charniuk

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Marcin Kopeć

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza

Umów się na wizytę

już dzisiaj!