Onlay

Odbudowa
zniszczonego zęba


Bezbolesna poprawa wyglądu zęba

Onlay’e (zwane też Inlay’ami bądź Overlay’ami) to najlepszy sposób odbudowy zębów bocznych w przypadku wysokiego stopnia ich zniszczenia. Wypełnienie zęba tradycyjną plombą w rozległym ubytku wiąże się z dużym ryzykiem jej utraty. Jak pokazują statystyki, najczęściej dzieje się tak w trakcie urlopu.

W centrum stomatologicznym Stankowscy&Białach można odbudować zniszczony ząb dwoma metodami – cyfrową (w technologii CAD/CAM) lub przez technika dentystycznego. 

Czy wiesz, że onlay to nowoczesny sposób odbudowy zniszczonego zęba, w wielu przypadkach stanowiący lepszą alternatywę dla tradycyjnego wypełnienia?

CYFROWA
Odbudowa zęba

Technologia CAD/CAM pozwala odbudować zniszczone zęby nawet na jednej wizycie.

Wykonujemy skan zęba skanerem wewnątrzustnym w 3D, następnie projektujemy nową odbudowę w komputerze. Zaledwie w ciągu kilku minut urządzenie (Technologia CAD/CAM) przygotowuje nam nowego, pięknego Onlaya, który wzmocni nasz ząb.

Odbudowa zęba

Do odbudowy zęba wystarczą dwie wizyty. Podczas pierwszej lekarz czyści chory ząb z zakażeń, nadając mu odpowiedni kształt.

Następnie pobiera odcisk opracowywanego fragmentu i wysyła go do laboratorium. Tam technik dentystyczny indywidualnie wykonuje pięknego, dopasowanego onlay’a, który swoim kształtem, kolorem i funkcją w doskonały sposób imituje naturę.

W trakcie drugiej wizyty lekarz mocuje onlay’a specjalnym klejem. Dzięki temu otrzymujesz nowy, zdrowy ząb, który jest nie do odróżnienia od naturalnego.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Oferujemy najwyższą możliwą do osiągnięcia jakość zabiegów, połączoną z najlepszym możliwym do osiągnięcia efektem estetycznym.

Poznaj nasze usługi

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code