onlay-slider-back

ONLAY
odbudowa
zniszczonego zęba

Onlay

bezbolesna poprawa wyglądu zęba

Onlay’e (zwane też Inlay’ami bądź Overlay’ami) to najlepszy sposób odbudowy zębów bocznych w przypadku wysokiego stopnia ich zniszczenia. Wypełnienie zęba tradycyjną plombą w rozległym ubytku wiąże się z dużym ryzykiem jej utraty. Jak pokazują statystyki, najczęściej dzieje się tak w trakcie urlopu. Do odbudowy zęba wystarczą dwie wizyty. Podczas pierwszej lekarz czyści ząb z zakażeń, nadając mu odpowiedni kształt.

Następnie pobiera odcisk fragmentu nad którym pracował i wysyła go do laboratorium. Tam technik dentystyczny indywidualnie wykonuje pięknego, dopasowanego onlay’a, który swym kształtem, kolorem i funkcją imituje naturę. W trakcie drugiej wizyty lekarz mocuje onlay’a specjalnym klejem i dzięki temu otrzymujesz nowy, zdrowy ząb, który jest nie do odróżnienia od naturalnego.

Czy wiesz, że onlay to nowoczesny sposób
odbudowy zniszczonego zęba,
w wielu przypadkach stanowiący
lepszą alternatywę dla tradycyjnego wypełnienia?

Onlay

Bardzo zniszczone zęby możemy odbudować nawet na jednej wizycie. Wykonujemy skan zęba skanerem wewnątrzustnym w 3D, następnie projektujemy nową odbudowę w komputerze i w ciągu kilku minut urządzenie (Technologia CAD/CAM) wycina nam nowego, pięknego Onlaya, który wzmacnia nasz ząb.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Oferujemy najwyższą możliwą do osiągnięcia
jakość zabiegów, połączoną z najlepszym możliwym
do osiągnięcia efektem estetycznym.

Stankowscy&białach

profesjonalizm

W produkcji implantów stosujemy nowoczesne i sprawdzone materiały stomatologiczne, które poza gwarantowaniem wytrzymałości przewyższającej naturalne zęby, idealnie imitują ich kolor i kształt. Od wielu lat skutecznie tworzymy i odtwarzamy zdrowy i piękny uśmiech na twarzach naszych pacjentów.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!