Wady Zgryzu

Wady Zgryzu

W naszym gabinecie podczas leczenia ortodontycznego używamy nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Oferujemy tradycyjne aparaty metalowe, estetyczne aparaty ceramiczne oraz tworzone nowoczesną metodą przezroczyste, niewidoczne alignery Invisalign®. Jeśli zawsze marzyłeś o prostych zębach, ale nie chcesz nosić tradycyjnego metalowego aparatu na zęby, to Invisalign® jest stworzone dla Ciebie. 

Niezależnie od konkretnego problemu, czy zastosowanego aparatu, wynikiem każdej terapii jest nowy, piękniejszy uśmiech, który z przyjemnością pokażesz innym.


PONIŻEJ PODANO NIEKTÓRE WADY ZGRYZU,

które z powodzeniem leczymy od wielu lat

STŁOCZENIE ZĘBÓW

Występuje wtedy, gdy szczęka lub żuchwa nie może pomieścić wszystkich zębów.

SZPARY MIĘDZY ZĘBAMI

Powstają gdy szczęka lub żuchwa jest zbyt duża w stosunku do zębów.

ZGRYZ GŁĘBOKI

Występuje wtedy, gdy zęby górne w dużym stopniu nachodzą na zęby dolne.

PRZODOZGRYZ

Mamy do czynienia wtedy, gdy zęby dolne wystają przed przednie, co jest zwykle wynikiem zbyt słabego rozwoju szczęki, przerostu żuchwy lub obu tych zjawisk równocześnie.

ZGRYZ KRZYŻOWY

Jest efektem niedopasowania do siebie szczęki i żuchwy. Może to powodować zachodzenie jednego lub więcej zębów górnych na wewnętrzną powierzchnię zębów dolnych – sytuacja taka może wystąpić zarówno w przypadku zębów przednich, jak i bocznych.

Wada zgryzu to nie wyrok, pomożemy Tobie ją naprawić

Dlaczego warto go wybrać

INVISALIGN

co to jest?

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości wymarzony piękny uśmiech. Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza.

Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów (nakładek) specjalnie dostosowanych do zębów konkretnego pacjenta, które stopniowo przesuwają zęby. Każdy aligner z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie i wymienia się je na nowe, aż do uzyskania pożądanego ustawienia zębów. Plan leczenia metodą Invisalign jest przygotowywany przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zestaw alignerów (nakładek) przygotowywany jest  specjalnie do zębów konkretnego Pacjenta, które są stopniowo przesuwane. Każdy aligner z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie i wymienia się je na nowe, aż do uzyskania pożądanego ustawienia zębów. Plan leczenia metodą Invisalign® jest przygotowywany przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign® na podstawie indywidualnych potrzeb Pacjenta.

APARAT STAŁY

Co to jest?


Leczenie aparatem stałym, niezależnie czy metalowym, czy ceramicznym, wygląda podobnie.


Na wizycie osadzenia aparatu lekarz dobiera indywidualnie dobrane dla Ciebie zamki, które następnie przykleja specjalnym klejem do powierzchni Twoich zębów.


Na kolejnych wizytach do zamków wkładane są specjalne łuki z pamięcią kształtu, które w sposób delikatny przesuwają zęby do wcześniej zaplanowanego położenia.
Gdy uzyskana zostanie idealna estetyka Twojego uśmiechu, zamki zostają bezpiecznie odklejone.


Nasz ekspert od ortodoncji


ROBERT

BIAŁACH
Ortodoncja


Zobacz pełen zakres naszych usług


Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code