wypelnienia-kompozytowe-main-slider

WYPEŁNIENIA
BIO Line

Wypełnienia

kompozytowe

Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybranie najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, a jest nim wypełnienie kompozytowe. Wypełnienia kompozytowe są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Stosowane przez nas rozwiązania idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, dzięki czemu pacjent ponownie może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem mając pewność wieloletniej trwałości wypełnienia.

Efektem stosowania wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest fakt, że nikt nie jest w stanie zauważyć różnicy między wypełnieniem kompozytowym a naturalnym zębem. Zakładanie kompozytów daje możliwość modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu lamp polimeryzacyjnych. Dlatego przy niewielkich ubytkach możliwe jest ich zamaskowanie w trakcie jednej wizyty.

Korzystamy z wysokiej jakości kompozytów Enamel BIO Line. Nie zawierają one toksycznej żywicy Bis-GMA, konomerów ani wolnych nanocząsteczek. Innowacyjna formuła na bazie żywic UDMA I TCDDMDMA, ma zerowy stopnień cytotoksyczności. Kompozyty nie zawierają monomeru Bis-GMA, który może uwalniać Bisfenol-A (składnik organiczny, wykazujący właściwości estrogenne w ludzkim ciele, powodujący problemy zdrowotne). Są całkowicie biokompatybilne, by zagwarantować perfekcyjną integrację w harmonii z ludzkim ciałem, bez uwalniania jakichkolwiek substancji toksycznych. Łączą one zbliżoną do szkliwa naturalnego odporność na ścieranie oraz mechaniczne właściwości złota wraz z najwyższą estetyką nowoczesnych systemów kompozytowych do odbudowy. Formuła z ultra-drobnym zagregowanym wypełniaczem na bazie krzemianiu baru (0,3μ) zapewnia wyjątkową polerowalność i długotrwałe utrzymanie połysku w czasie.
Kompozyty Enamel BIO Line stosujemy do wypełnień zarówno metodą pośrednią, jak i bezpośrednią.

wypelnienia-kompozytowe-slider-2Każde wypełnienie w naszym gabinecie jest wykonywane pod mikroskopem, dzięki czemu są one trwałe, szczelne, ząb jest dokładnie oczyszczony z bakterii i taka plomba nigdy nie wypada.

Jeżeli nie wypełnienie

to co?

Dla osób z dużymi uszkodzeniami koron zębowych konieczne jest czasami wykonanie licówki lub korony porcelanowej, której projekt powstaje po uzyskaniu odcisku wykonanego na zębie.

Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy pod mikroskopem, co daje bezkompromisową jakość i wspaniale efekty, przyczyniając się również do zatrzymanie rozwoju próchnicy i paradontozy.

licowki

korony

Perfekcyjnie wykonane wypełnienia przestają być tylko plombami.
Wykonane z najwyższą starannością spełniają swoją funkcję przez lata.

Poznaj naszych ekspertów


Dorota Stankowska

Planowanie Leczenia

Stomatologia Estetyczna


Joanna Oleksiak

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Aliaksei Charniuk

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Marcin Kopeć

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza

Umów się na wizytę

już dzisiaj!