Wypełnienia Kompozytowe

Wypełnienia
Kompozytowe

BIO Line

Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybranie najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, a jest nim wypełnienie kompozytowe.

Wypełnienia kompozytowe są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Stosowane przez nas rozwiązania idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów. Dzięki temu Pacjent ponownie może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem, mając pewność wieloletniej trwałości wypełnienia.

Efektem stosowania wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest fakt, że nikt nie jest w stanie zauważyć różnicy między wypełnieniem kompozytowym a naturalnym zębem.

Zakładanie kompozytów daje możliwość modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu lamp polimeryzacyjnych. Dlatego przy niewielkich ubytkach możliwe jest ich zamaskowanie w trakcie jednej wizyty.Korzystamy z wysokiej jakości kompozytów Enamel BIO Line. Nie zawierają one toksycznej żywicy Bis-GMA, konomerów ani wolnych nanocząsteczek. Innowacyjna formuła na bazie żywic UDMA I TCDDMDMA ma zerowy stopnień cytotoksyczności. Kompozyty nie zawierają monomeru Bis-GMA, który może uwalniać Bisfenol-A (składnik organiczny, wykazujący właściwości estrogenne w ludzkim ciele, powodujący problemy zdrowotne).Są całkowicie biokompatybilne, by zagwarantować perfekcyjną integrację w harmonii z ludzkim ciałem, bez uwalniania jakichkolwiek substancji toksycznych.

Łączą one zbliżoną do szkliwa naturalnego odporność na ścieranie oraz mechaniczne właściwości złota wraz z najwyższą estetyką nowoczesnych systemów kompozytowych do odbudowy. Formuła z ultra-drobnym zagregowanym wypełniaczem na bazie krzemianiu baru (0,3μ) zapewnia wyjątkową polerowalność i długotrwałe utrzymanie połysku w czasie.

Kompozyty Enamel BIO Line stosujemy do wypełnień zarówno metodą pośrednią, jak i bezpośrednią.

Każde wypełnienie w naszym gabinecie jest wykonywane pod mikroskopem i w osłonie koferdamu, dzięki czemu są one trwałe, szczelne, ząb jest dokładnie oczyszczony z bakterii i taka plomba nigdy nie wypada.


WYPEŁNIENIE ZĘBA

w Stankowscy & Białach

Leczenie to nasza pasja. Lata doświadczenia sprawiły, że nasze odbudowy są nie tylko estetyczne i ciężko je odróżnić od naturalnego zęba, ale przede wszystkim są niesamowicie trwałe ze względu na precyzję, z jaką je przygotowujemy.

Składa się na to cały proces, począwszy od diagnostyki przez dokładną sterylizację i przygotowanie wnętrza zęba po odtwarzanie morfologii.

Zobacz, jak wygląda cała procedura w naszym centrum stomatologicznym.


JEŻELI NIE WYPEŁNIENIE
to co?

Dla osób z dużymi uszkodzeniami koron zębowych konieczne jest czasami wykonanie licówki, inlay’a, onlay’a, overlay’a, korony kompozytowej lub porcelanowej. Ich projekt powstaje po zeskanowaniu przygotowanego zęba skanerem wewnątrzustnym. Powstały projekt jest następnie realizowany we frezarce CAD/CAM i dostarczany Pacjentowi nawet na 1 wizycie.

Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy pod mikroskopem, w koferdamie, co daje bezkompromisową jakość i wspaniale efekty, przyczyniając się również do zatrzymania rozwoju próchnicy i paradontozy.

Zobacz pełen zakres naszych usług

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code