banner_poprawiony_2019-1800

O NAS
poznaj nas bliżej

banner_poprawiony_2019-1800

O klinice

miejsce powstałe z autentycznej pasji

Nasza klinika to miejsce powstałe z marzeń o perfekcyjnej klinice stomatologicznej. Każdy fragment przestrzeni w naszej klinice powstał z myślą o praktykowaniu światowej klasy, wyrafinowanej stomatologii.

Jednak to właśnie komfort i troska naszych pacjentów to dla nas punkt wyjścia i priorytet. Z drugiej strony ogromne znaczenie dla nas ma również atmosfera miejsca, wnętrza które emanują elegancją, ergonomia pracy naszego zespołu. Wszytko to przekłada się na jakość naszego leczenia. Kiedy wszystkie te składowe połączyliśmy z najlepszym dostępnym sprzętem, technologiami, powstało takie miejsce, o jakim marzyliśmy od kiedy rozpoczęliśmy naszą drogę zawodową.

Filarami naszej działalności są: jakość, empatia, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie, rozwój, praca zespołowa oraz szacunek. Te wartości stanowią podstawę naszej pracy zarówno w odniesieniu do wszystkich pacjentów jak i pracowników.
Misją kliniki Stankowscy&Białach Stomatologia jest przywracanie zdrowych, trwałych i pięknych uśmiechów pacjentom poprzez ich edukację, profilaktykę i leczenie według najwyższych światowych standardów medycznych i personalnych.

Nasza klinika połączona jest jako integralny organizm z naszym centrum edukacyjnym. Właśnie stąd propagujemy naszą filozofię Kompletnej Stomatologii,  tu prowadzimy kursy, szkolenia i seminaria dla lekarzy z całej Polski i nie tylko.

o-nas-slider-2

NASZA PRAKTYKA

doświadczenie

Stankowscy & Białach Stomatologia to klinika, w której doświadczenie łączy się z pasją. Jako prawdziwi pasjonaci staramy się oferować najwyższą możliwą do osiągnięcia jakość zabiegów, połączoną z najlepszym do osiągnięcia efektem estetycznym. Doświadczenie zbudowane przez lata naszej pracy, uczestnictwo w światowych szkoleniach, kongresach i sympozjach pozwala nam leczyć tak jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Kompleksowa obsługa i szeroka gama usług wykonywanych w naszej praktyce pozwala na komfortowe i indywidualne ustalenie planu leczenia. Pozwala to na osiągnięcie najlepszych efektów – pięknych uśmiechów naszych pacjentów. Gwarancja bezkompromisowej jakości przeprowadzonych przez nas zabiegów oraz nacisk na rozwój wiedzy i technologii naszej praktyki pozwala na pełne zadowolenie naszych pacjentów.

Kompleksowość

usługi od A....do....Z

Stanowscy & Białach Stomatologia, to klinika oparta na silnych, rodzinnych fundamentach. W życiu prywatnym, a także w naszej praktyce w pełni się uzupełniamy w obszarach i specjalnościach stomatologicznych koniecznych do świadczenia usług stomatologicznych od A……do……Z. Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy w całym zakresie w naszej praktyce, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej, najnowocześniejszego sprzętu i komponentów. Kompleksowe świadczenie usług stomatologicznych pozwala na zachowanie najwyższej i bezkompromisowej jakości czego wynikiem jest najwyższej klasy efekt estetyczny świadczonych usług.

o-nas-slider-3
 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  PROFESJONALIZM BEZ KOMPROMISÓW

  W kazdym aspekcie naszej pracy wymagamy od siębie doskonałości. Cały nasz w pełni zespół podziela to podejście. Wierzymy, że to jest filar długoletniej i dobrej praktyki. Profesjonalizm na każdym etapie wymaga od nas pełnego oddania swojej pracy, ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju. Jednak ostatecznie to profesjonalizm przekuwa się na efekty naszego leczenia przez co każdy nasz pacjent jest naszym ambasadorem. Profesjonalizm zawsze procentuje.

 • Jakość

  Jakość

  Nasza Praktyka = Najwyższa Jakość.

  Chcąc osiągnąć i otrzymać najwyższą jakość, inwestujemy wiele czasu w szkolenia praktyczne nasze i naszego personelu w kraju i za granicą. Praktyczne nasze doświadczenia i umiejętności wykorzystujemy w naszej codziennej pracy oraz przekazujemy nasza wiedzę innym stomatologom na prowadzonych przez nas szkoleniach. Oferując najwyższą jakość usług w naszej praktyce wymagamy również najwyższej i bezkompromisowej jakości od swoich dostawców komponentów, materiałów oraz producentów sprzętu.

 • Nowoczesność

  Nowoczesność

  ŚWIATOWE TECHNOLOGIE I NAJLEPSZY SPRZĘT

  Dzisiejsza stomatologia na najwyższym poziomie nie jest możliwa bez ogromnego zaplecza. Dzięki technologiom, sprzętowi, komponentom, materiałom możemy leczyć jeszcze lepiej, dokładniej i na długie, długie lata. Oczywiście sprzęt – sprzętowi nie jest równy, tak jak w każdej dziedzinie życia. Oferując naszym Pacjentom stomatologię absolutnie najwyższej próby, korzystamy w naszej pracy z absolutnie najnowszych technologii, materiałów oraz sprzętu.

o-nas-slider-4

Dokumentacja

fotograficzna

Nowoczesna stomatologia idzie w parze z nowoczesną diagnostyką. Poza badaniami stircte medycznymi takimi jak tomografia, RTG, ect. z pomocą przychodzi fotografia cyfrowa. Dzięki niej jestesmy w stanie dokładnie ocenić sytuację kliniczną, dokumentować przebieg leczenia oraz jeszcze dokładniej planować procedury

Jeden obraz jest war więcej niż tysiąc słów. Właśnie dlatego fotografia cyfrowa w stomatologii to również forma komunikacji, dzięki której nasi pacjenci jeszcze lepiej są w stanie podążać za planem leczenia. Lekarz w każdej chwili ma możliwość cofnąć się w historii leczenia, zweryfikować jego przebieg i na koniec pokazać efekty często zaskakujących metamorfoz jakie mają miejsce w naszej klinice.

o-nas-slider-2

Bądź bystry

u dentysty

Świadomy pacjent jest sprzymierzeńcem lekarza. Plan leczenia przestaje być zbiorem niejasnych pojęć, lecz mapą wspólnej, nieje dnokrotnie długiej podróży. “Bądź bystry u dentysty” to zaś jej przewodnik. Dzięki niemu pacjent dużo chętniej uda się w nią ze swoim lekarzem.

Wyjątkowy poradnik, jak nie stracić swoich zębów i odwiedzać dentystę z przyjemnością — WESOŁE opowiadania oparte na faktach! Dowiedz się, co może zrobić dla Ciebie nowoczesna stomatologia i jak dobrze zainwestować swoje pieniądze!

czytaj więcej

Uczymy lekarzy z całej Polski

the dawson academy

Jesteśmy założycielami Akademii Dawsona Polska. Co roku na naszych kursach szkolimy setki lekarzy z całej Polski i nie tylko. Dzielimy się naszym doświadczeniem i umiejętnościami z zakresu funkcjonalnej okluzji, stomatologii estetycznej oraz chirurgii. Nasze Centrum Stomatologiczne połączone jest ze szkołą dla lekarzy stomatologów, która stanowi ważny ośrodek edukacyjny na stomatologicznej mapie naszego kraju.

Szerząc najlepsze światowe standardy wśród innych lekarzy pośrednio pomagamy jeszcze większej ilości Pacjentów.

www.akademiadawsona.pl

Poznaj nas

dowiedz się więcej o naszych kompetencjach

dorota

Dorota

Stankowska

Przemysław

Stankowski

Robert

Białach