O nas

O naszym centrum stomatologicznym

miejsce powstałe z autentycznej pasji

Nasze centrum stomatologiczne to miejsce powstałe z marzeń o oferowaniu pełnego zakresu usług stomatologicznych w jednym, wyjątkowym centrum. Każdy najmniejszy element Stankowscy&Białach został zaprojektowany z myślą o najwyższej, światowej klasy, wyrafinowanej stomatologii.

Jednak to właśnie komfort i troska o naszych Pacjentów są dla nas najwyższym priorytetem. Wiemy też, że ogromne znaczenie dla jakości leczenia ma samo miejsce – jego atmosfera, elegancja, budzące poczucie bezpieczeństwa wnętrza, przystosowane ergonomicznie do pracy lekarzy.

Wszystko to, w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem i cyfrową technologią, tworzy miejsce, o jakim marzyliśmy, odkąd rozpoczynaliśmy naszą stomatologiczną drogę zawodową. 

Filary działalności naszego centrum to:
•     jakość,
•    empatia,
•    uczciwość,
•    odpowiedzialność,
•    zaangażowanie,
•    rozwój,
•    praca zespołowa,
•    szacunek. 

Te wartości stanowią podstawę naszej pracy, zarówno w odniesieniu do wszystkich Pacjentów, jak i między członkami zespołu. Misją centrum Stankowscy & Białach Stomatologia jest przywracanie zdrowych, trwałych i pięknych uśmiechów Pacjentom. Udaje się to poprzez edukację, profilaktykę i leczenie według najwyższych, światowych standardów medycznych i komunikacji między Pacjentem, a lekarzem. 

Gabinet jest ściśle powiązany z naszym centrum edukacyjnym. To właśnie tu zachęcamy stomatologów
 z całej Polski do praktykowania Kompletnej Stomatologii, to tu prowadzimy kursy, szkolenia i seminaria.

Zapewniamy naszym Pacjentom opiekę również w języku angielskim, rosyjskim oraz białoruskim.

NASZA PRAKTYKA

doświadczenie

Stankowscy & Białach Stomatologia to centrum, w którym doświadczenie łączy się z pasją. Jako prawdziwi pasjonaci, staramy się oferować najwyższą możliwą do osiągnięcia jakość zabiegów, których celem jest stworzenie harmonijnego, pięknego i estetycznego, ale przede wszystkim w pełni funkcjonalnego uśmiechu.

Doświadczenie zbudowane przez lata naszej pracy, uczestnictwo w światowych szkoleniach, kongresach i sympozjach, pozwala nam leczyć tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Kompleksowa obsługa i szeroka gama usług wykonywanych w naszej praktyce pozwala na komfortowe i indywidualne ustalenie planu leczenia. A co za tym idzie – osiąganie najlepszych efektów – pięknych uśmiechów naszych Pacjentów.

Gwarancja bezkompromisowej jakości przeprowadzonych przez nas zabiegów oraz nacisk na rozwój wiedzy i technologii naszej praktyki sprawia, że tak wielu Pacjentów dzieli się zadowoleniem z naszych usług.

blank
blank

KOMPLEKSOWOŚĆ

usługi od A….do….Z


Stanowscy & Białach Stomatologia, to centrum oparte na silnych, rodzinnych fundamentach.

W życiu prywatnym, a także w naszej praktyce, w pełni się uzupełniamy. Dzięki temu oferujemy w pełni kompleksowe leczenie od A do Z.

Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy w pełnym zakresie w naszej praktyce, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej, najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych dostępnych na rynku komponentów. 

Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy w stanie oferować bezkompromisową jakość, a co za tym idzie – niepowtarzalne efekty.

01.

PROFESJONALIZM

PROFESJONALIZM BEZ KOMPROMISÓW

W każdym aspekcie naszej pracy wymagamy od siebie doskonałości. Chcąc zagwarantować pełen profesjonalizm, w pełni oddajemy się naszej pracy, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, rozwijamy się jako lekarze. Doskonale rozumieją to nasi Pacjenci. Każdy z nich jest ambasadorem naszego centrum, a ich uśmiechy naszą najlepszą wizytówką.

02.

JAKOŚĆ

NASZA PRAKTYKA = NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Aby osiągać najlepsze możliwe efekty leczenia, nasz zespół kształci się w kraju i za granicą. Praktyczne doświadczenie i nabyte umiejętności są podstawą w naszej codziennej pracy. Dzielimy się nimi na prowadzonych przez nas szkoleniach dla innych lekarzy z całej Polski. Aby zachować bezkompromisową jakość, wymagamy tego samego od naszych partnerów, takich jak dostawcy komponentów czy producenci sprzętu medycznego.

03.

NOWOCZESNOŚĆ

ŚWIATOWE TECHNOLOGIE I NAJLEPSZY SPRZĘT

Dzisiejsza stomatologia, jeśli ma być świadczona kompleksowo, wymaga ogromnego zaplecza sprzętu i wiedzy. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprzętowi renomowanych marek, trwałym komponentom i najlepszym materiałom możemy leczyć jeszcze lepiej i dokładniej, a efekty naszej pracy utrzymują się przez długie lata. Wszystkie te elementy są przez nas na bieżąco kontrolowane tak, by stomatologia w Stankowscy&Białach była zawsze najwyższej próby.

blank

DOKUMENTACJA

fotograficzna


Nowoczesna stomatologia idzie w parze z nowoczesną diagnostyką. Poza badaniami stircte medycznymi, takimi jak tomografia, RTG ect., z pomocą przychodzi fotografia cyfrowa. To dzięki niej jesteśmy w stanie dokładnie ocenić sytuację kliniczną, udokumentować przebieg leczenia oraz z jubilerską precyzją planować wszystkie procedury.

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Właśnie dlatego fotografia cyfrowa w stomatologii to również forma komunikacji, dzięki której nasi Pacjenci dokładnie rozumieją plan leczenia i są w stanie zobaczyć jak na ich własnych oczach tworzy się ich nowy uśmiech. 

Lekarz w każdej chwili ma możliwość cofnąć się w historii leczenia, zweryfikować jego przebieg i na koniec pokazać efekty, bardzo często, zaskakujących metamorfoz jakie mają miejsce w naszym centrum stomatologicznym.

BĄDŹ BYSTRY

u dentysty

Dla świadomego Pacjenta lekarz jest największym sprzymierzeńcem. Plan leczenia przestaje być zbiorem niejasnych pojęć, lecz mapą wspólnej, niejednokrotnie wymagającej podróży.

“Bądź bystry u dentysty” to wyjątkowy przewodnik dla każdego Pacjenta. Tak jak podróżnikowi, pomaga przejść bezpiecznie przez cały proces leczenia, od konsultacji po nowy uśmiech.
Poradnik mówi o tym, jak nie stracić swoich zębów i odwiedzać dentystę z przyjemnością. Wszystko to w formie wesołych opowiadań opartych na faktach!

Dowiedz się, co może zrobić dla Ciebie nowoczesna stomatologia i jak dobrze zainwestować w zdrowy uśmiech na lata!

blank

Uśmiechy naszych Pacjentów

to najlepsza rekomendacja

„Cóż może bardziej uzdrowić, niż zdrowy, radosny uśmiech? Odpowiedź zna każdy, każdy to na sobie wypróbował. Ale żeby uśmiechać się śmiało trzeba o siebie zadbać. Tak trafiłam do Kliniki Stankowscy & Białach, gdzie opieka i możliwości stomatologii odnalazłam na najwyższym poziomie.”

Lidia Popiel


Zobacz więcej opinii

blank

Uśmiechy naszych Pacjentów

to najlepsza rekomendacja

„Cóż może bardziej uzdrowić, niż zdrowy, radosny uśmiech? Odpowiedź zna każdy, każdy to na sobie wypróbował. Ale żeby uśmiechać się śmiało trzeba o siebie zadbać. Tak trafiłam do Kliniki Stankowscy & Białach, gdzie opieka i możliwości stomatologii odnalazłam na najwyższym poziomie.”

Lidia Popiel


Zobacz więcej opinii

POZNAJ NAS

dowiedz się więcej o naszych kompetencjach


Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code