Przemysław Stankowski

Lekarz stomatolog

blank
Chirurgia, Implantologia

Wykorzystując światową wiedzę i ponadprzeciętne umiejętności manualne, pomógł tysiącom pacjentów odzyskać pewność siebie, dzięki nowym zębom. Łączy w sobie cierpliwość i wielkie serce. Dzięki temu precyzyjne zabiegi to jego specjalność.

Chirurgia i periodontologia stały się jego pasją od ukończenia Pomorskiej Akademii Medycznej w 2000 r. Obecnie jest współwłaścicielem Stankowscy&Białach Stomatologia, którą prowadzi wspólnie z żoną Dorotą i Robertem Białach w Poznaniu. Tam zmienia na lepsze życie ludzi wstydzących się uśmiechać.

Jego pasja zawiodła go w różne miejsca na świecie. Uczył się na najlepszych Uniwersytetach w USA, Szwajcarii, Niemczech. Jest absolwentem programu implantologicznego Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie UCLA w Los Angeles w USA oraz ekspertem firmy Dentsply Sirona Implants.

Dzielenie się wiedzą jest jego pasją. Aktywnie działa na rzecz stowarzyszeń branżowych. Był twórcą i dyrektorem przez 5 lat pierwszego ITI Study Club w Polsce, będącego częścią Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI) poświęconego profesjonalnej edukacji.

W ramach działań ITI Study Club zajmował się organizacją szkoleń prowadzonych przez największe sławy światowej stomatologii. Prowadzi również wysoko cenione szkolenia praktyczne dla dentystów z zakresu chirurgii. Wyedukował już wielu znakomitych lekarzy.

Założył wraz z Dorotą i Robertem firmę edukacyjną The Dawson Academy Poland, która zajmuje się edukacją dentystów w zakresie okluzji , stomatologii estetycznej oraz chirurgii. Wraz z najlepszymi wykładowcami z całego świata Przemysław Stankowski uczy lekarzy chirurgii i implantologii.

Jest członkiem prestiżowych organizacji, m.in. European Academy of Esthetic Dentistry, Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i The Dawson Alumni Association. 

Przyjmuje Pacjentów również w języku angielskim. 


Certyfikaty i dyplomy

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code