Przemysław Stankowski

Lekarz stomatolog

Wykorzystując światową wiedzę i ponadprzeciętne umiejętności manualne, pomógł tysiącom pacjentów odzyskać pewność siebie, dzięki nowym zębom. Łączy w sobie cierpliwość i wielkie serce. Dzięki temu precyzyjne zabiegi to jego specjalność.

Chirurgia i periodontologia stały się jego pasją od ukończenia Pomorskiej Akademii Medycznej w 2000 r. Obecnie jest współwłaścicielem Stankowscy&Białach Stomatologia, którą prowadzi wspólnie z żoną Dorotą i Robertem Białach w Poznaniu. Tam zmienia na lepsze życie ludzi wstydzących się uśmiechać.

Jego pasja zawiodła go w różne miejsca na świecie. Uczył się na najlepszych Uniwersytetach w USA, Szwajcarii, Niemczech. Jest absolwentem programu implantologicznego Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie UCLA w Los Angeles w USA oraz ekspertem firmy Dentsply Sirona Implants.

Dzielenie się wiedzą jest jego pasją. Aktywnie działa na rzecz stowarzyszeń branżowych. Był twórcą i dyrektorem przez 5 lat pierwszego ITI Study Club w Polsce, będącego częścią Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI) poświęconego profesjonalnej edukacji.

W ramach działań ITI Study Club zajmował się organizacją szkoleń prowadzonych przez największe sławy światowej stomatologii. Prowadzi również wysoko cenione szkolenia praktyczne dla dentystów z zakresu chirurgii. Wyedukował już wielu znakomitych lekarzy.

Założył wraz z Dorotą i Robertem firmę edukacyjną The Dawson Academy Poland, która zajmuje się edukacją dentystów w zakresie okluzji , stomatologii estetycznej oraz chirurgii. Wraz z najlepszymi wykładowcami z całego świata Przemysław Stankowski uczy lekarzy chirurgii i implantologii.

Jest członkiem prestiżowych organizacji, m.in. European Academy of Esthetic Dentistry, Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i The Dawson Alumni Association. 

Przyjmuje Pacjentów również w języku angielskim. 

Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code