Braki w Uzębieniu

Piękny uśmiech szyty na miarę

jak poradzić sobie
z tym problemem ?

Zęby można stracić z różnych powodów i choć jeszcze do niedawna było niewiele możliwości radzenia sobie z tym problemem, współczesna stomatologia pozwala w komfortowy sposób uzupełniać braki w uzębieniu. W naszej praktyce proponujemy kilka różnych rozwiązań, zależnych od tego, w jakiej sytuacji akurat znajduje się pacjent.

DLACZEGO BRAKI W UZĘBIENIU

trzeba uzupełniać na bieżąco?

Braki w uzębieniu, które nie zostaną uzupełnione, są najczęściej początkiem choroby okluzyjnej. Pozostałe zęby bardzo szybko znajdują wolną przestrzeń i zaczynają się do niej przesuwać. To z kolei powoduje niewłaściwy rozkład sił i poprzez przeciążenia może doprowadzić nawet do utraty pozostałych zębów.

JAK ODZYSKAĆ

piękny wygląd

Zarówno mosty, jak również implanty z powodzeniem rozwiązują problem braków w uzębieniu. Zawsze wybieramy dla naszych pacjentów rozwiązanie, które najlepiej odpowiada na konkretny problem.  Dotyczy to również całkowitego braku zębów.

Proponujemy wówczas pacjentom niewyciągane uzupełnienie oparte na czterech, sześciu lub ośmiu implantach, które pozwala odzyskać piękny wygląd uśmiechu oraz przywraca pełen komfort jedzenia wszystkich pokarmów, w tym również twardych owoców i orzechów.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu