Dni otwarte w naszej klinice w ramach akcji ,,Polska mówi #aaa”

19 marca 2024
Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 3 Średnia: 5]

20 marca to Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Jest to dzień ustanowiony przez globalnego organizatora jakim jest Światowa Federacja Dentystyczna (FDI World Dental Federation). Z tej okazji ruszyła kolejna kampania Polska mówi #aaa, w ramach której zapraszamy na dni otwarte. To świetna okazja do tego, by zwrócić uwagę na problemy stomatologiczne Polaków. Ponadto zachęcić do dbania o prawidłowe nawyki higieny jamy ustnej. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie chronić nasze zęby przez całe życie.

Dni otwarte w naszej klinice

W trosce o zdrowie jamy ustnej społeczności lokalnej oraz w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska mówi #aaa”, z radością ogłaszamy organizację wyjątkowych dni otwartych, w dniach 15.03-30.03.2024. To wydarzenie stanowi doskonałą okazję, aby dowiedzieć się więcej o znaczeniu prawidłowej higieny jamy ustnej. Ponadto, skorzystać z bezpłatnego instruktażu prowadzonego przez nasz doświadczony zespół specjalistów.

Pomimo ciągłego postępu w dziedzinie stomatologii, nadal istnieje wiele osób zmagających się z problemami zdrowia jamy ustnej, które często wynikają z niedostatecznej wiedzy na temat właściwej higieny oraz zapobiegania chorobom. Dlatego też, jako zaangażowani profesjonaliści, pragniemy podjąć kroki w kierunku popularyzacji zdrowego stylu życia jamy ustnej i zwrócenia uwagi na konieczność regularnych kontroli stomatologicznych.

blank

Zapraszamy na bezpłatny instruktaż higieny jamy ustnej

Podczas naszych Dni Otwartych, pacjenci będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad i instruktażu prowadzonego przez naszych ekspertów. Nasz zespół będzie udzielać praktycznych wskazówek dotyczących prawidłowego szczotkowania zębów, stosowania nici dentystycznych oraz innych metod utrzymania zdrowia jamy ustnej. Ponadto, będziemy odpowiadać na wszelkie pytania związane z profilaktyką stomatologiczną.

Nasz główny cel podczas tych dni otwartych jest promowanie świadomości zdrowotnej oraz edukacja społeczności lokalnej na temat znaczenia regularnych wizyt u dentysty i dbania o higienę jamy ustnej. Chcemy, aby każdy, kto odwiedzi naszą klinikę podczas tego wyjątkowego wydarzenia, wyszedł z wiedzą i narzędziami niezbędnymi do utrzymania zdrowego uśmiechu przez wiele lat.

Zapraszamy Was więc serdecznie do odwiedzenia naszej kliniki stomatologicznej Stankowscy-Białach podczas naszych Dni Otwartych. Niech będzie to pierwszy krok ku zdrowszej przyszłości dla Twojej jamy ustnej!

Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu: Dni otwarte w Stankowscy-Białach

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 3 Średnia: 5]

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

    Kliknij aby ocenić ten post!
    [Całość: 1 Średnia: 5]

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code