Implanty Zębów

dożywotnie gwarancja

zdrowy i piękny uśmiech

Implanty, to niewielkie tytanowe wkręty, które zastępują naturalną funkcję korzenia utraconego zęba. Pozwalają również zbudować prace protetyczne jak korony, które przywrócą Twój piękny uśmiech.

Rozwiązanie to zajmuje szczególne miejsce w portfolio naszych zabiegów stomatologicznych. Lek. dent. Przemysław Stankowski, który zajmuje się implantologią w naszym gabinecie to uznany ekspert, który jest jednym z głównych autorytetów implantologicznych w Polsce.

Z racji swojego doświadczenia zajmuje się często leczeniem Pacjentów, których leczenia nie podjęli się inni lekarze, np. utratą wielu zębów naraz.

implanty poznań - pewność, bezpieczeństwo, przewidywalność

...nawet w najbardziej wymagających przypadkach!

Implanty są obecnie powszechnie stosowane, należy jednak pamiętać, że sukces leczenia implantologicznego opiera się na kompleksowej diagnostyce, którą zawsze wykonujemy w naszym centrum stomatologicznym, by zagwarantować Pacjentom komfort i bezpieczeństwo całego procesu leczenia.

Implanty zębów są optymalnym uzupełnieniem braku zęba. Doskonale sprawdzają się w przypadku leczenia pojedynczych, jak i mnogich ubytków (włącznie z całkowitym bezzębiem, w przypadku którego stosujemy np. All-on-4, czyli protezę pełnego łuku na 4 implantach).

Implantacja z odbudową kości
Stosujemy jeden z najbardziej uznanych systemów implantologicznych na świecie – ASTRA TECH IMPLANT SYSTEM.
 
Dzięki niemu gwarantujemy najwyższą jakość, trwałość oraz estetykę uśmiechu Pacjenta. Pozwala nam to na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów w bezpieczny i przewidywalny sposób, w trosce o dobro Pacjenta.

implanty astra tech z dożywotnią gwarancją to pewność proponowanego przez nas leczenia

System Azento

Leczenie implantologiczne

Zabiegi implantologiczne, przeprowadzane w naszym centrum stomatologicznym, są dopasowywane indywidualnie do każdego Pacjenta.

Zastosowanie Azento jest gwarantem przeprowadzenia zabiegu w najwyższej jakości oraz w trosce o satysfakcję Pacjenta.

Bezpieczeństwo, Przewidywalność, oraz Doświadcznie to pewność na każdym etapie leczenia implanologicznego.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ GABINET

IMPLANTOLOGIA W STANKOWSCY & BIAŁACH

Nasze centrum stomatologiczne Stankowscy & Białach działa w Poznaniu, ale nasz zespół światowej klasy specjalistów miał okazję dzielić się nabytym przez wiele lat praktycznym doświadczeniem z lekarzami na całym świecie.

Dodatkowo, aby spełnić naszą misję niesienia pomocy Pacjentom, regularnie zwiększamy swoje kompetencje poprzez szkolenia, warsztaty i sympozja.

Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Nasze centrum opieramy na solidnym rodzinnym fundamencie, który od lat pozwala nam wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zabiegi łącząc kompetencje całego zespołu.

Dlatego przedstawiając Pacjentom plany leczenia, opieramy je o pełną diagnostykę tak, by kompleksowo eliminować przyczyny, a nie tylko objawy.

Nigdy nie zostawiamy naszych Pacjentów bez wyjścia i odpowiedniego rozwiązania, prowadzącego do uzyskania w pełni funkcjonalnego i estetycznego uśmiechu.

Udaje nam się to dzięki nowoczesnemu sprzętowi renomowanych marek stomatologicznych, stosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz profesjonalnemu podejściu do Pacjenta w każdym aspekcie kontaktu i leczenia.

Pan Ryszard po metamorfozie z wykorzystaniem implantów

IMPLANTY ZĘBÓW

doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu daje pewność uzyskania najlepszych efektów zastosowania implantów zębowych.

Nasza wiedza połączona z nowoczesnymi systemami implantologicznymi, pozwala w gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia odtworzyć zdrowy, naturalny i piękny uśmiech u każdego Pacjenta.

W ramach naszej praktyki w Poznaniu przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantu z najwyższą starannością i dbałością o naturalne tkanki, tak aby możliwie najmniej ingerować w organizm Pacjenta i oszczędzić jak najwięcej zdrowych tkanek.

Dzięki takiej filozofii leczenia uśmiech utrzymuje się przez lata.

IMPLANTY ZĘBÓW

nowoczesne materiały

W produkcji implantów wykorzystuje się nowoczesne i sprawdzone materiały stomatologiczne.

Wszczepione implanty gwarantują wytrzymałość znacznie przewyższającą naturalne zęby. Osadzone na nich korony tworzymy tak, aby idealnie komponowały się kolorem i kształtem względem pozostałych zębów Pacjenta.

Nasze doświadczenie wynika z lat praktyki, podczas których tworzyliśmy i odtwarzaliśmy piękne uśmiechy. Zobacz metamorfozy naszych Pacjentów.

STANKOWSCY & BIAŁACH

IMPLANTY

Przykład implantu na przekroju z łącznikiem i koroną

IMPLANT JEST TO ZESPÓŁ TRWALE POŁĄCZONYCH ZE SOBĄ KOMPONENTÓW

Składa się ze wszczepianej w kość śruby wykonanej z biokompatybilnego materiału, który skutecznie zastępuje brakujący korzeń zęba. Na nim osadzana jest zazwyczaj porcelanowa korona (indywidualnie zaprojektowana i wykonana), imitująca swoim kształtem i kolorem naturalny ząb.

IMPLANT JEST WSZCZEPIANY W RAZIE BRAKÓW ZĘBOWYCH

Zazwyczaj dzieje się tak w wyniku ich utraty, ekstrakcji lub wypadku. Elementem który pewnie spaja ze sobą śrubę (implant) wraz z koroną zęba jest łącznik (zazwyczaj wykonany z tytanu). Koronę na śrubie mocujemy przykręcając ją lub cementując.

Implant jest rozwiązaniem wysoce estetycznym. Kolor korony dobierany jest do koloru pozostałych zębów. Efekt jest praktycznie nie do rozróżnienia od naturalnego uzębienia.

zabieg wszczepiania implantów jest bezbolesny

Wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym. Czasami przed zabiegiem wymagane są dodatkowe procedury przygotowujące, takie jak odbudowa kości czy podniesienie dna zatoki szczękowej. Okres rekonwalescencji po przeprowadzonym zabiegu trwa zazwyczaj około tygodnia.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu