slider-back

IMPLANTY
z dożywotnią
gwarancją

IMPLANTY ZĘBÓW

zdrowy i piękny uśmiech

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoliło nam na utwierdzenie się w przekonaniu, że implanty zębów są najbardziej optymalną metodą w przypadku leczenia braków zębów. Doskonale sprawdzają się w przypadku leczenia pojedynczych jak i mnogich ubytków (włącznie z całkowitym bezzębiem).

Dzięki stosowaniu przez naszego chirurga najtrwalszych i najlepszych rozwiązań implantologicznych (idealnie imitujących naturalny wygląd), gwarantujemy najwyższą jakość, trwałość oraz estetykę uzębienia pacjenta. Nowoczesne techniki, które wykorzystujemy w gabinecie Stankowscy Białach Stomatologia w Poznaniu, gwarantują estetyczne efekty.

diamenty

zabiegi implantologiczne

Zabiegi implantologiczne, przeprowadzane w naszym Gabinecie, są silnie personalizowane. Każdy pacjent otrzymuje precyzyjną, indywidualną propozycję planu leczenia, opartą na badaniu CBCT i danych ze skanowania wewnątrzustnego. Lekarz otrzymuje zestaw Azento, zawierający szablon chirurgiczny z jednorazowymi wiertłami oraz indywidualnie dobrany implant wraz z dopasowaną  śrubą gojącą. Dla pacjenta jest także przygotowana odbudowa tymczasowa, składająca się z łącznika Atlantis oraz tymczasowej korony.
Zastosowanie Azento jest gwarantem usprawnienia procedury, najwyższej jakości oraz satysfakcji pacjenta.

Od wielu lat skutecznie tworzymy i odtwarzamy
zdrowy i piękny uśmiech na twarzach naszych pacjentów.
implanty

Implanty zębów

doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu daje pewność uzyskania najlepszych efektów zastosowania implantów zębowych. Nasza wiedza połączona z wykorzystywanymi, nowoczesnymi systemami implantologicznymi, pozwala w gabinecie Stankowscy Białach Stomatologia odtworzyć zdrowy, naturalny i piękny uśmiech u każdego pacjenta. Wymarzony wygląd swoich zębów to wynik, który możemy osiągnąć dzięki kompleksowo przeprowadzonemu leczeniu (w tym wstawianiu implantów). W ramach naszej praktyki w Poznaniu, przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantu z najwyższą starannością i dbałością o naturalne tkanki, tak aby możliwie najmniej ingerować w organizm pacjenta i oszczędzić jak najwięcej zdrowych tkanek.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Implanty zębów

nowoczesne materiały

W produkcji implantów wykorzystuje się nowoczesne i sprawdzone materiały stomatologiczne. Wszczepione implanty gwarantują wytrzymałość przewyższającą naturalne zęby, a osadzone na nich korony idealnie imitują ich kolor i kształt. Nasze doświadczenie płynie z lat praktyki, podczas których tworzyliśmy i odtwarzaliśmy piękny uśmiech na twarzach wielu pacjentów.

slider-2-back

Stankowscy&białach

IMPLANTY

Implant jest to zespół trwale połączonych
ze sobą komponentów.
Składa się ze wszczepianej w kość śruby wykonanej z biokompatybilnego materiału, który skutecznie zastępuje brakujący korzeń zęba. Na nim osadzana jest zazwyczaj porcelanowa korona (indywidualnie zaprojektowana i wykonana), imitująca swoim kształtem i kolorem naturalny ząb.

Implant jest wszczepiany w razie braków zębowych,
co może nastąpić w wyniku ich utraty, ekstrakcji lub wypadku. Elementem który pewnie spaja ze sobą śrubę wraz z koroną zęba jest łącznik (zazwyczaj wykonany z tytanu). Koronę na śrubie mocujemy przykręcając ją lub cementując.

Implant jest rozwiązaniem wysoce estetycznym. Kolor korony dobierany jest do koloru pozostałych zębów. Efekt jest praktycznie nie do rozróżnienia od naturalnego zęba. Sam zabieg wszczepiania implantów jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Czasami przed zabiegiem wymagane są dodatkowe procedury przygotowujące takie jak dobudowa kości czy podniesienie dna zatoki szczękowej. Okres rekonwalescencji trwa do tygodnia czasu.

IMPLANTY

poznaj naszego eksperta

Przemysław Stankowski
lekarz stomatolog

Ukończył studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w 2000 roku. Swoją edukację kontynuował w renomowanych zagranicznych ośrodkach naukowych w USA, m.in. ukończył Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie w Los Angeles. Jest ekspertem w zakresie periodontologii i chirurgii dentystycznej, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi stomatologami prowadząc szkolenia praktyczne. Zarządzał przez 5 lat pierwszym polskim klubem ITI Study Club, będącego częścią prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI). Współtwórca Akademii Dawsona Polska, wykładowca z zakresu periodontologii, chirurgii i implantologii. Jest także członkiem American Academy of Periodontology (AAP) oraz EAED i PASE.

Umów się na wizytę
już dzisiaj!

[/av_textblock]