Michał Szpak

blank

Jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej w XXI wieku. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej barwie głosu oraz umiejętnościom wokalnym. Laureat 52. Oraz 53. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu w 2015 oraz 2016 roku, reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie w 2016 roku, gdzie zajał 8 miejsce, a jego piosenka „Color Of Your Life” zdobyła 3 miejsce w głosowaniu publiczności. Odniósł z nią największy międzynarodowy sukces w historii polskiej muzyki rozrywkowej. W rankingach iTunes Artysta z piosenką „Color Of Your Life” przez lato 2016 dotarł do TOP 10 w kilkunastu europejskich krajach. Jest również pierwszym polskim wokalistą, który znalazł się w Spotify Viral 50 – TOP 50 USA Billboard Spotify.

Artysta bardzo często występuje w Polsce. Jego koncerty, na które przychodzą dziesiątki tysięcy widzów są niezwykle wysoko ocenianym widowiskiem artystycznym. Michał Szpak jest również jednym z trenerów w programie The Voice of Poland.

Moja rekomendacja dla S&B:

„Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa I ludzie dla których liczy się ludzkie zdrowie w tym przypadku ząbki. Jestem przyjmowany zawsze z uśmiechem na twarzy i z pełna radością. Nie sądzę abyście spotkali lepszych lekarzy na tak wysokim poziomie i zawodowym i prywatnym. Love!”

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code