Michał Szpak

Jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej w XXI wieku. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej barwie głosu oraz umiejętnościom wokalnym. Laureat 52. Oraz 53. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu w 2015 oraz 2016 roku, reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie w 2016 roku, gdzie zajał 8 miejsce, a jego piosenka „Color Of Your Life” zdobyła 3 miejsce w głosowaniu publiczności. Odniósł z nią największy międzynarodowy sukces w historii polskiej muzyki rozrywkowej. W rankingach iTunes Artysta z piosenką „Color Of Your Life” przez lato 2016 dotarł do TOP 10 w kilkunastu europejskich krajach. Jest również pierwszym polskim wokalistą, który znalazł się w Spotify Viral 50 – TOP 50 USA Billboard Spotify.

Artysta bardzo często występuje w Polsce. Jego koncerty, na które przychodzą dziesiątki tysięcy widzów są niezwykle wysoko ocenianym widowiskiem artystycznym. Michał Szpak jest również jednym z trenerów w programie The Voice of Poland.

Moja rekomendacja dla S&B:

„Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa I ludzie dla których liczy się ludzkie zdrowie w tym przypadku ząbki. Jestem przyjmowany zawsze z uśmiechem na twarzy i z pełna radością. Nie sądzę abyście spotkali lepszych lekarzy na tak wysokim poziomie i zawodowym i prywatnym. Love!”

Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code