...

Zęby w jeden dzień

całkowita odbudowa uzębienia

Protezy mocowane na implantach

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 10 Średnia: 4.9]

Proteza na implantach pozwala Pacjentom ze znacznym ubytkiem kostnym odzyskać w jeden dzień nowego, funkcjonalnego, naturalnie wyglądającego uśmiechu.

Najlepszym i najczęściej stosowanym wypełnieniem luk powstałych po utracie zębów są implanty stomatologiczne. W niektórych jednak przypadkach, gdy mamy do czynienia ze znacznym ubytkiem masy kostnej, pojawia się konieczność przeszczepu kości. Jest to procedura bardzo czasochłonna i kosztowna.

Metoda mocowania protezy na Implantach, polega na precyzyjnym umieszczeniu czterech implantów, które są  zaprojektowane w taki sposób, by można było je użyć również u Pacjentów mających problem z zanikiem kości. Na nich mocuje się, stały, w pełni uzębiony most.

Dzięki tej metodzie będziesz mógł się cieszyć pięknym, kompletnym uśmiechem od razu po wizycie. Ten zabieg można również zastosować u osób, u których stwierdzono wcześniej konieczność przeszczepu kości przed wszczepieniem implantu, z powodu dużej utraty kości.


Zalety metody mostu całkowitego

 • Pełne uzupełnienie bezzębia żuchwy i szczęki za pomocą 4 implantów, osadzanym w każdym łuku już w dniu zabiegu chirurgicznego;
 • Brak konieczności przeszczepu kości;
 • Krótkotrwała i bezbolesna procedura;
 • Rozwiązanie w pełni estetyczne, funkcjonalne, stałe;
 • Mniejsze koszty niż w przypadku odbudowy kości;
 • Szerokie możliwości leczenia skomplikowanych przypadków.
blank


blank

Czym jest most całkowity?

Most całkowity, stosowany przez specjalistów Stankowscy & Białach Stomatologia, prezentuje najwyższą jakość opracowaną na podstawie technologii CAD/CAM. Dzięki niemu możemy zaproponować Ci stałe rozwiązanie, które charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i estetyką.

Dzięki użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów (takich jak tytan, porcelana czy kompozyt), most stały umożliwia nie tylko odbudowę zębów, ale również rehabilitację tkanek miękkich.

Most całkowity doskonale imituje naturalne zęby, a także zdecydowanie polepsza funkcje fonetyczne oraz żucia. Jest również łatwy w oczyszczaniu, co sprzyja zachowaniu odpowiedniej higieny.

Czy Most Całkowity Jest Dla Mnie ?

Podczas pierwszej wizyty w klinice stomatologicznej Stankowscy & Białach Stomatologia specjalista oceni stan zarówno Twojego uzębienia, jak i jego otoczenie. Przedstawimy optymalny, spersonalizowany plan leczenia, w którym uwzględnimy Twoje oczekiwania. Podstawowym badaniem wykonywanym podczas konsultacji jest tomografia komputerowa, wykonywane bezpośrednio w naszym Gabinecie Dentystycznym.

Pacjenci trafiają do nas poszukując alternatywnego sposobu leczenia, często w przypadku, gdy zostali wcześniej poinformowani o niemożności wszczepienia implantów, spowodowanej zbyt małą ilością kości

Dzięki zastosowaniu mostu całkowitego, Pacjent otrzymuje możliwość szybszego leczenia bez konieczności poddania się innym zabiegom, np. przeszczepów kostnych.

Metamorfoza Pana Sławomira

Most oparty na 6 implantach

blank

Pan Sławomir stracił swoje zęby z wielu przyczyn: choroba periodontologiczna z utratą kości i dużą ruchomością zębów, próchnica korzeni, złamania pionowe korzeni zębów.

Zdecydowaliśmy się na wykonanie mostów opartych na implantach – jest to rozwiązanie, które zapewnia komfortowe gryzienie, a pacjent czuje doskonale smak potraw w odróżnieniu do tradycyjnej protezy ruchomej. W ramach wykonanego zabiegu “Zęby w jeden dzień” usunęliśmy zęby, których nie dało się uratować, a Pacjent otrzymał wcześniej przygotowaną tymczasową pracę testową. Dzięki niej Pacjent ma możliwość sprawdzenia, czy wszystko funkcjonuje prawidłowo, odczuwa komfort i jest zadowolony z estetyki – wówczas protezę testową zamieniamy na ostateczną. Dzięki cyfrowemu planowaniu mogliśmy poprawić estetykę uśmiechu poprzez zlikwidowanie zbyt widocznego dziąsła.

blank
blank
blank
blank

Dlaczego Proteza na Implantach u nas?

Starając się w pełni kompleksowo leczyć schorzenia naszych Pacjentów, w przypadku całkowitej utraty zębów, z pomocą doświadczonego protetyka, przygotowujemy protezy całkowite. Dzięki naszemu leczeniu, osoby z owym schorzeniem będą mogły ponownie przeżuwać oraz cieszyć się atrakcyjnym uśmiechem. 

Współpracując z najlepszymi technikami dentystycznymi, zapewniamy najwyższą jakość i estetykę protez całkowitych, dbając o każdy szczegół i końcowy efekt, wraz z zapewnieniem codziennego komfortu Pacjenta. Co więcej, nasz chirurg zadba o to, by tkanki, na których będą osadzone implanty zębowe czy proteza nie zostały uszkodzone. 

Bardzo często w przypadku utraty wszystkich zębów stosujemy również rozwiązanie protezy opartej na implantach. Każdy z tych sposobów jest indywidualnie dobierany przez naszych specjalistów , w celu polepszenia komfortu żucia, poprawienia wyglądu i estetyki oraz wymowy Pacjenta.

Opinia Pacjentki

Proteza na 2 implantach

Jeżeli ktoś chciałby usłyszeć jak długotrwałe prace wykonujemy w naszym gabinecie, to koniecznie posłuchajcie co mówi nasza wspaniała Pacjentka – Pani Asia!  Pani Asia kilkanaście lat temu miała wykonaną protezę na dwóch implantach (czyli mało inwazyjną), którą do dzisiaj gryzie orzechy (czyli test trwałości zaliczony!).  Dla każdego Pacjenta znajdziemy idealne rozwiązanie — zapraszamy do gabinetu!

blank
blank
blank


Dla utrzymania protezy w prawidłowym położeniu wykorzystujemy efekt kapilarny, związany z obecnością śliny pomiędzy płytą protezy, a błoną śluzową oraz podciśnienie i adhezje. 

Bardzo często w przypadku utraty wszystkich zębów stosujemy również rozwiązanie protezy opartej na implantach. Każdy z tych sposobów rozwiązania jest dobierany przez nas w celu polepszenia komfortu żucia, poprawienia wyglądu i estetyki oraz wymowy Pacjenta.

blank


Nasi eksperci

Zobacz pełen zakres naszych usług


Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 0 Średnia: 0]

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

  Kliknij aby ocenić ten post!
  [Całość: 0 Średnia: 0]

  Potrzebujesz Pomocy?
  Scan the code
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.