Chirurgia stomatologiczna

profesjonalna pomoc

Chirurg stomatologiczny zapewnia swoim Pacjentom profesjonalną pomoc w wielu problemach stomatologicznych. Dotyczy ona nie tylko zmian w obszarze jamy ustnej, ale i całego układu kostnego w obrębie części twarzowej czaszki.

Zajmujemy się między innymi recesjami dziąseł, czyli nadmiernym odsłonięciem powierzchni korzenia zęba. Co więcej, pracujemy przy plastyce połączeń zatoki szczękowej z jamą ustną.

Podejmujemy się także odbudowania kości, a jeśli nie ma możliwości wyleczenia zęba, dokonujemy jego profesjonalnej ekstrakcji.

CHIRURG STOMATOLOG

na światowym poziomie

Nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu gwarantuje swoim Pacjentom leczenie na światowym poziomie, z zastosowaniem nowoczesnych technologii, innowacyjnych metod oraz zaawansowanego sprzętu.

Zapewniamy również przyjazną atmosferę i komfortowe warunki, aby wszyscy czuli się u nas jak najlepiej. Szczególnie zestresowanym Pacjentom możemy podać gaz rozweselający, który pozwoli im zrelaksować się podczas wizyty.

Podejmujemy się nawet bardzo trudnych zabiegów, ponieważ dysponujemy ogromną wiedzą oraz doświadczeniem i nie boimy się wyzwań.

Wszystkie zabiegi w naszym centrum są komfortowe i przeprowadzane w znieczuleniu.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu