Usuwanie zębów

EKSTRAKCJA ZĘBA

zabieg, który wymaga wprawy

Ekstrakcja zęba to zabieg, który wymaga wprawy, doświadczenia i delikatności. Wieloletnie doświadczenie z różnorodnymi przypadkami pozwala nam wybierać optymalne rozwiązania dla każdego z Pacjentów.

Zabiegi ekstrakcji zęba (usuwania zęba) w naszym gabinecie to gwarancja dbałości o szczegóły zabiegu, samopoczucie (bez bólu) i estetyczny wygląd Pacjenta po zabiegu.

W przypadku ekstrakcji (usunięcia) zęba w odcinku widocznym, Pacjent ma wcześniej przygotowane uzupełnienie tymczasowe, które jest estetycznym uzupełnieniem brakującego zęba, do czasu powstania finalnej pracy protetycznej.

Sposób usunięcia i precyzyjne jego wykonanie ma kluczowe znaczenie dla następnych kroków leczenia i ostatecznego estetycznego wyglądu Pacjenta.

ODBUDOWA DZIĄSŁA

zabieg estetyczny

PRZEPROWADZAMY CAŁĄ GAMĘ ZABIEGÓW PRZESZCZEPU TKANEK MIĘKKICH

Jednym z nich jest na przykład odbudowa dziąsła rogowaciejącego przy zębach lub implantach w miejscach, gdzie brakuje zęba, a ma być most protetyczny.

Nasz cel to naturalne uformowanie dziąsła tak, aby stworzony ząb sprawiał wrażenie, że wychodzi z dziąsła.


Tkankę miękką pobiera się z podniebienia i umieszcza się ją tam, gdzie jej brakuje. Miejsce pobrania tkanki na podniebieniu zabezpiecza się mikroszwami, które nie powodują żadnego dyskomfortu