Wybielanie zębów

Power White

lśniący uśmiech

Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe i białe zęby. Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność stomatologiczną, wybielanie zębów stopniowo stawało się jednym z popularniejszych zabiegów estetycznych. Na bazie naszych doświadczeń i osiąganych efektów, w naszym poznańskim centrum stomatologicznym proponujemy dwa rodzaje wybielania:

01.

WYBIELANIE ZĘBÓW W DOMU

Pierwsza opcja to wybielanie, które w przeważającej części wykonuje sam Pacjent u siebie w domu. Zadaniem stomatologa jest w tym przypadku przygotowanie specjalnej nakładki, którą Pacjent będzie samodzielnie wypełniał preparatem wybielającym i zakładał na zęby. Taka metoda zapewnia najdłużej trwające efekty.

02.

WYBIELANIE ZĘBÓW W GABINECIE

Drugą z możliwości jest wybielanie, które wykonywane jest w całości u nas w gabinecie. Zabezpieczamy Pacjentowi dziąsła i nakładamy na zęby dokładnie ten sam preparat, co w przypadku wybielania domowego. Jednak różnica jest taka, że w tym przypadku stężenie preparatu jest dużo wyższe.

Technologia wybielania zębów

Korzystamy z innowacyjnych systemów do wybielania zębów i naprawy szkliwa, m.in. PrevDent.

Z tego systemu szczególnie chętnie skorzystają osoby z nadwrażliwością zębów, dla których wcześniejsze możliwości wybielania okazywały się nieskuteczne lub sprawiały dyskomfort.System PrevDent CrWR przywraca naturalną biel i blask zębów.

Co więcej, w naszym centrum stosujemy metodę Power White, która obejmuje łączone wybielanie w gabinecie i w domu co daje szybki, a zarazem trwały efekt bielszego uśmiechu!

Śnieżnobiałe zęby to twoje marzenie? Zrealizuj je!

Piękny uśmiech ze Stankowscy & Białach Stomatologia

Każda ze stosowanych i rekomendowanych powyżej metod nie niszczy zębów. Jednak nasze wieloletnie doświadczenia nakazują pamiętać, że zabieg nie wybieli nam wypełnień i koron protetycznych.

Z drugiej strony musimy wiedzieć, że trwałość wybielania zależy w dużej mierze od naszej diety. Ktoś, kto pije dużo kawy i pali papierosy z pewnością będzie musiał częściej powtarzać zabiegi niż osoba niepaląca i niepijąca kawy, aby utrzymać taki sam efekt.

Wybielanie poprzedzone jest konsultacją ze specjalistą, podczas której jest oceniany stan zębów. Sam zabieg wybielania jest możliwy w przypadku braku próchnicy i ubytków. Przeciwwskazaniem jest także obecność kamienia lub innych osadów na zębach. W przypadku ich stwierdzenia specjalista może skierować Pacjenta na higienizację, po której należy odczekać 1-2 tygodnie, by poddać zęby wybielaniu.