Starte Zęby

ścieranie zębów

pomożemy je odbudować

Jako doświadczeni stomatolodzy propagujący najwyższej jakości stomatologię estetyczną, odbudowujemy starte i zniszczone zęby, przywracając Pacjentowi zdrowy i piękny uśmiech. 

W zależności od tego, jak bardzo zęby są zniszczone, dobieramy odpowiednie leczenie z wykorzystaniem wszystkich sprawdzonych rozwiązań z obszaru estetyki, począwszy od licówek, a kończąc na implantach.

Zapewniamy również dokładną diagnostykę i dlatego jesteśmy w stanie precyzyjnie określić przyczyny ścierania się zębów i wyeliminować je w pierwszej kolejności, dając Pacjentowi ulgę. 

Trzeba pamiętać, że doraźne rozwiązania usuwające tylko objawy nie przyniosą długotrwałej poprawy, ale zmuszą Pacjenta do regularnych powrotów na fotel dentystyczny.

JAK ROZPOZNAĆ OBJAWY

choroby okluzyjnej?

NIE IGNORUJ

tego schorzenia

Starte zęby to zazwyczaj konsekwencja zgrzytania. To z kolei ma swoje źródło w nieprawidłowym ułożeniu zębów górnych względem dolnych. W stomatologii nazywa się to zaburzeniami okluzji. Harmonijne ułożenie relacji szczęki i żuchwy to jedno z fundamentalnych zagadnień dzisiejszej stomatologii.

Ignorowane tego schorzenia ma bardzo zły i ogromny, wielopłaszczyznowy wpływ na nasz organizm. Zaburzenia tego typu mogą się objawiać bólami głowy, nieodwracalnych zmianami w stawie skroniowo-żuchwowym, a ostatecznie mogą prowadzić nawet do wypadania zdrowych zębów.

Jeśli miewasz nawracające bóle głowy, zgrzytasz zębami lub słyszysz trzaski w stawach w okolicy ucha, nie bagatelizuj tych objawów – umów się na wizytę, zanim będzie za późno.

Poprzez te metody i coraz większą ilość diagnozowanych przypadków z problemem okluzji, leczenie przynosi skutek i ulgę dla pacjentów.