Piękne Zęby

to pewność siebie radość i elegancja

ODZYSKAJ PIĘKNY UŚMIECH

Chętnie Tobie pomożemy

Jako, że nasza praca jest naszą pasją, wszystkie przypadki staramy się traktować jak wyzwanie, którego efektem ma być zadowolenie naszego pacjenta, najwyższa jakość i najlepsze rozwiązanie schorzenia. Posiadamy szerokie kompetencje i duże doświadczenie w stomatologii estetycznej – począwszy od wymiany wypełnień, poprzez licówki, kończąc na leczeniu choroby okluzyjnej.

Implanty

Mosty

Korony

PIĘKNY UŚMIECH

dzięki wiedzy i doświadczeniu

Dzięki nam możesz mieć uśmiech piękny jak dawniej lub jeszcze piękniejszy.
 
Dysponujemy w naszej praktyce dentystycznej szerokim wachlarzem sposobów na uzyskanie pięknego uśmiechu. Dzięki wykorzystywaniu przez nas osiągnięć nowoczesnej stomatologii wszystko da się skorygować, również estetycznie odbudować.
 

Na podstawie naszych doświadczeń zapewniamy, że po wizytach w naszej praktyce wszyscy mogę zostać obdarzeni pięknym uśmiechem.

POMOŻEMY TOBIE

odzyskać pewność siebie

Jeśli Twoim zmartwieniem jest kolor zębów, zbyt widoczne plomby, które sprawiają, że zęby wyglądają jak połatane lub jakiekolwiek inne defekty estetyczne, musisz wiedzieć, że wszystkim tym możemy się zająć. Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych.

Dlatego też gwarantujemy Państwu wybranie najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów. Zawsze zaczynamy od planu leczenia. Po szczegółowej diagnostyce przedstawiamy pacjentom kolejne etapy na drodze do modelowego uśmiechu.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu