invisalign-back-slider

INVISALIGN®
Premium Gold Provider

INVISALIGN®

Co to jest?

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości piękny, wymarzony uśmiech. Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza. Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów (nakładek)

specjalnie dostosowanych do zębów konkretnego pacjenta, które stopniowo przesuwają zęby. Każdy aligner  z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie i wymienia się je na nowe, aż do uzyskania pożądanego ustawienia zębów. Plan leczenia metodą Invisalign jest przygotowywany przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta.

dlaczego

Dlaczego
Invisalign®?

Chcesz wyprostować swoje zęby?
wybór jest oczywisty:
Invisalign

Dlaczego warto go wybrać

Specjalnie dla ciebie

Alignery wykonane komputerowo specjalnie dla Ciebie. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu ClinCheck® możemy pokazać Ci już przed leczeniem jak Twoje zęby będą pięknie wyglądały po leczeniu.

ZAWSZE CZYSTE ZĘBY

Dzięki temu, że Invisalign® możesz sam zdejmować (np. do jedzenia) to wieczór w restauracji już nie będzie problemem. Po zdjęciu aparatu możesz swobodnie wyczyścić i wynitkować zęby.

Estetyczne

Alignery (nakładki) Invisalign®  są przezroczyste (przez to praktycznie niewidoczne), dzięki temu gwarantują najwyższą estetykę podczas leczenia.

Są dokładnie dopasowane do Twoich zębów więc nawet ich nie czujesz, a po chwili zapominasz, że w ogóle coś na sobie masz.

ORTODONCJA

poznaj naszego eksperta

Robert Białach
lekarz stomatolog

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Rozwój w kierunku kompleksowej stomatologii zaczął już podczas stażu podyplomowego uczęszczając na liczne kursy miedzy innymi z zakresu Digital Smile Design. W klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Ukończył prestiżową Akademię Dawsona na Florydzie oraz Curriculum Ortodontyczne FACE (Functional and Cosmetic Excellence) w Stambule. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w najbardziej prestiżowych sympozjach, kursach i kongresach w Polsce i na świecie.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!