INVISALIGN®

Premium Gold Provider

Co to jest?

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości piękny, wymarzony uśmiech. Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign® tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza. Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów (nakładek) specjalnie dostosowanych do zębów konkretnego Pacjenta, które stopniowo przesuwają zęby.

Każdy aligner z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie i wymienia się je na nowe, aż do uzyskania pożądanego ustawienia zębów. Plan leczenia metodą Invisalign® jest przygotowywany przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign® na podstawie indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Dlaczego Invisalign®?

Chcesz wyprostować swoje zęby?
wybór jest oczywisty: INVISALIGN

Dlaczego warto go wybrać

SPECJALNIE DLA CIEBIE

Alignery wykonane komputerowo specjalnie dla Ciebie. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu ClinCheck® możemy pokazać Ci już przed leczeniem jak Twoje zęby będą pięknie wyglądały po zakończonym leczeniu.

ZAWSZE CZYSTE ZĘBY

Dzięki temu, że Invisalign® możesz sam zdejmować (np. do jedzenia) to wieczór w restauracji już nie będzie problemem. Po zdjęciu aparatu możesz swobodnie wyczyścić i wynitkować zęby.

ESTETYCZNE

Alignery (nakładki) Invisalign® są przezroczyste (przez to praktycznie niewidoczne), dzięki temu gwarantują najwyższą estetykę podczas leczenia. Są dokładnie dopasowane do Twoich zębów więc nawet ich nie czujesz, a po chwili zapominasz, że w ogóle coś masz na sobie.