INVISALIGN®

Premium Gold Provider

Co to jest?

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości piękny, wymarzony uśmiech. Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign® tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza. Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów (nakładek) specjalnie dostosowanych do zębów konkretnego Pacjenta, które stopniowo przesuwają zęby.

Każdy aligner z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie i wymienia się je na nowe, aż do uzyskania pożądanego ustawienia zębów. Plan leczenia metodą Invisalign® jest przygotowywany przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign® na podstawie indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Dlaczego Invisalign®?
Chcesz wyprostować swoje zęby?

wybór jest oczywisty: INVISALIGN

Dlaczego warto go wybrać

SPECJALNIE DLA CIEBIE

Alignery wykonane komputerowo specjalnie dla Ciebie. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu ClinCheck® możemy pokazać Ci już przed leczeniem jak Twoje zęby będą pięknie wyglądały po zakończonym leczeniu.

ZAWSZE CZYSTE ZĘBY

Dzięki temu, że Invisalign® możesz sam zdejmować (np. do jedzenia) to wieczór w restauracji już nie będzie problemem. Po zdjęciu aparatu możesz swobodnie wyczyścić i wynitkować zęby.

ESTETYCZNE

Alignery (nakładki) Invisalign® są przezroczyste (przez to praktycznie niewidoczne), dzięki temu gwarantują najwyższą estetykę podczas leczenia.
Są dokładnie dopasowane do Twoich zębów więc nawet ich nie czujesz, a po chwili zapominasz, że w ogóle coś masz na sobie.Nasz ekspert od ortodoncjiZobacz pełen zakres naszych usług


Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code