main-back

ESTETYCZNA
odbudowa zębów

Estetyczna

odbudowa zębów

Ubytki w uzębieniu nie muszą być przyczyną nieatrakcyjnego uśmiechu. Dzięki stosowanym przez nas wypełnieniom możemy zagwarantować Państwu równe i naturalnie wyglądające zęby, nawet po ich odbudowie. Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybór najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, a jest nim wypełnienie kompozytowe.

W naszym gabinecie każde wypełnienie stosowane w zębach przednich lub bocznych, wykonywane jest przy użyciu koferdamu. Jest to zapewniająca izolację zębów cieniutka gumowa tkanina, która wyklucza konieczność stosowania ligniny. Izolacja od śliny oraz bakterii uzyskana przy użyciu koferdamu, daje gwarancję najdokładniejszego i bezpiecznego leczenia, które jest jednocześnie wygodne dla pacjenta. Kolejnym usprawnieniem jest praca wykonywana w powiększeniu lup zabiegowych lub mikroskopu operacyjnego. Zwiększona widoczność zapewnia wykonanie wypełnień perfekcyjnie imitujących naturalne zęby.

Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy
pod mikroskopem, co daje bezkompromisową jakość
i wspaniałe efekty, przyczyniając się również
do zatrzymania rozwoju próchnicy i paradontozy.

odbudowa

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Slide background

Wypełnienia kompozytowe

Najmniej inwazyjny sposób leczenia

Wypełnienia kompozytowe stosujemy dlatego, że są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Stosowane przez nas rozwiązania idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, dzięki czemu pacjent ponownie może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem wraz z zapewnieniem wieloletniej trwałości wypełnienia.

Efektem stosowania wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest fakt, że nikt nie jest w stanie zauważyć różnicy między wypełnieniem kompozytowym, a naturalnym zębem.

Zakładanie kompozytów daje możliwość modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu lamp polimeryzacyjnych. Dlatego przy niewielkich ubytkach możliwe jest ich zamaskowanie w trakcie jednej wizyty.

Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy pod mikroskopem, co daje bezkompromisową jakość i wspaniałe efekty, przyczyniając się również do zatrzymania rozwoju próchnicy i paradontozy.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Poznaj naszych ekspertów


Dorota Stankowska

Planowanie Leczenia

Stomatologia Estetyczna


Joanna Oleksiak

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Aliaksei Charniuk

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Marcin Kopeć

Protetyka

Stomatologia Zachowawcza

Umów się na wizytę

już dzisiaj!