Wiktoria

Metamorfozy: Pani Wiktoria

blank

Pani Wiktoria przyszła do nas z powodu nierówno ścierających się zębów. Głównie przeszkadzały jej górne „jedynki”, które kiedyś miały piękny kształt, a teraz zupełnie straciły swoją formę.

U pacjentki zdiagnozowaliśmy wadę zgryzu, która była przyczyną tzw. choroby okluzyjnej i m.in. startych zębów. Przeprowadziliśmy leczenie aparatem Invisalign Premium Gold Provider, a po zakończeniu leczenia wystarczyło wykonać tylko 2 licówki ceramiczne.

Wykorzystano licówki o jej naturalnym kształcie zębów Italian Design by Giuseppe Romeo. Po odbudowie startych zębów dolnych wypełnieniami kompozytowymi Enamel Function Bio Line, uśmiech Pacjentki zyskał pełen blask.

Wiemy, że zęby Pacjentki więcej się nie zetrą, bo zostały ustawione w zbalansowanej pozycji nie tylko pomiędzy górnymi i dolnymi zębami, ale również w stosunku do stawu skroniowo-żuchwowego.blank


Opinia Pacjentki

Stomatologia na najwyższym światowym poziomie! Wiedza, zaangażowanie i osiągnięcia Pani Dr Stankowskiej budzą podziw! Indywidualne podejście do pacjenta i całościowa diagnostyka problemu, komunikacja, klasa, profesjonalizm! Gabinet nie ma sobie równych! Polecam każdemu, kto szuka rzetelnego leczenia najbardziej złożonych problemów stomatologiczno-estetyczno-ortodontycznych. Precyzja i wiedza merytoryczna Pani Doktor w połączeniu z zaangażowaniem i troska o pacjenta, są niezrównane! Polecam pod każdym względem!

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code