Metamorfozy: Pani Wiktoria

Pani Wiktoria przyszła do nas z powodu nierówno ścierających się zębów. Głównie przeszkadzały jej górne „jedynki”, które kiedyś miały piękny kształt, a teraz zupełnie straciły swoją formę.

U pacjentki zdiagnozowaliśmy wadę zgryzu, która była przyczyną tzw. choroby okluzyjnej i m.in. startych zębów. Przeprowadziliśmy leczenie aparatem Invisalign Premium Gold Provider, a po zakończeniu leczenia wystarczyło wykonać tylko 2 licówki ceramiczne.

Wykorzystano licówki o jej naturalnym kształcie zębów Italian Design by Giuseppe Romeo. Po odbudowie startych zębów dolnych wypełnieniami kompozytowymi Enamel Function Bio Line, uśmiech Pacjentki zyskał pełen blask.

Wiemy, że zęby Pacjentki więcej się nie zetrą, bo zostały ustawione w zbalansowanej pozycji nie tylko pomiędzy górnymi i dolnymi zębami, ale również w stosunku do stawu skroniowo-żuchwowego.

Opinia Pacjentki

Stomatologia na najwyższym światowym poziomie! Wiedza, zaangażowanie i osiągnięcia Pani Dr Stankowskiej budzą podziw! Indywidualne podejście do pacjenta i całościowa diagnostyka problemu, komunikacja, klasa, profesjonalizm! Gabinet nie ma sobie równych! Polecam każdemu, kto szuka rzetelnego leczenia najbardziej złożonych problemów stomatologiczno-estetyczno-ortodontycznych. Precyzja i wiedza merytoryczna Pani Doktor w połączeniu z zaangażowaniem i troska o pacjenta, są niezrównane! Polecam pod każdym względem!

Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code