slider-back

IMPLANTY
rozwiązanie wysoce
estetyczne

IMPLANTY

zdrowy i piękny uśmiech

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoliło nam na utwierdzenie się w przekonaniu, że implanty są najbardziej optymalną metodą w przypadku leczenia braków zębów. Doskonale sprawdzają się w przypadku leczenia pojedynczych jak i mnogich ubytków (włącznie z całkowitym bezzębiem). Uważamy, ze implanty są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które z różnych powodów straciły swoje naturalne zęby.

Dzięki stosowaniu przez nas najtrwalszych materiałów i najlepszych rozwiązań implantologicznych (które dodatkowo idealnie imitują naturalny wygląd) zapewniamy najwyższą trwałość, jakość oraz estetykę uzębienia pacjenta.

diamenty

Od wielu lat skutecznie tworzymy i odtwarzamy
zdrowy i piękny uśmiech na twarzach naszych pacjentów.

implanty

doswiadczenie-image

Implanty

doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu daje pewność uzyskania najlepszych efektów zastosowania implantów zębowych. Nasza wiedza połączona z wykorzystywanymi, nowoczesnymi systemami implantologicznymi, pozwala w gabinecie Stankowscy Białach Stomatologia odtworzyć zdrowy, naturalny i piękny uśmiech u każdego pacjenta. Wymarzony wygląd swoich zębów to wynik, który możemy osiągnąć dzięki kompleksowo przeprowadzonemu leczeniu (w tym wstawianiu implantów). W naszej praktyce przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantu z najwyższą starannością i dbałością o naturalne tkanki, tak aby możliwie najmniej ingerować w organizm pacjenta i oszczędzić jak najwięcej zdrowych tkanek.

Zobacz efekt PRZED i PO zabiegu

Implanty

nowoczesne materiały

W produkcji implantów wykorzystuje się nowoczesne i sprawdzone materiały stomatologiczne. Wszczepione implanty gwarantują wytrzymałość przewyższającą naturalne zęby, a osadzone na nich korony idealnie imitują kolor i kształt własnych zębów. Od wielu lat skutecznie tworzymy i odtwarzamy zdrowy i piękny uśmiech na twarzach naszych pacjentów.

slider-2-back

Stankowscy&białach

IMPLANTY

Implant jest to zespół trwale połączonych
ze sobą komponentów.
Składa się ze wszczepianej w kość śruby wykonanej z biokompatybilnego materiału, który skutecznie zastępuje brakujący korzeń zęba. Na nim osadzana jest zazwyczaj porcelanowa korona (indywidualnie zaprojektowana i wykonana), imitująca swoim kształtem i kolorem naturalny ząb.

Implant jest wszczepiany w razie braków zębowych,
co może nastąpić w wyniku ich utraty, ekstrakcji lub wypadku. Elementem który pewnie spaja ze sobą śrubę wraz z koroną zęba jest łącznik (zazwyczaj wykonany z tytanu). Koronę na śrubie mocujemy przykręcając ją lub cementując.

Implant jest rozwiązaniem wysoce estetycznym. Kolor korony dobierany jest do koloru pozostałych zębów. Efekt jest praktycznie nie do rozróżnienia od naturalnego zęba. Sam zabieg wszczepiania implantów jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Czasami przed zabiegiem wymagane są dodatkowe procedury przygotowujące takie jak: dobudowa kości czy podniesienie dna zatoki szczękowej. Okres rekonwalescencji trwa do tygodnia czasu.

Umów się na wizytę

już dzisiaj!