Dentysta Stomatolog

Zespół Ekspertów

w dziedzinie stomatologii

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w Poznaniu, przy ulicy Pilskiej 15. W skład naszego zespołu wchodzi szereg dentystów-specjalistów, którzy od lat nieprzerwanie pomagają pacjentom. Znaleźli się tu wykwalifikowani i doświadczeni lekarze zajmujący się leczeniem protetycznym, endodontycznym, ortodontycznym, chirurgicznym czy profilaktycznym. Wszyscy lekarze praktyki ukończyli Curriculum Akademii Dawsona. Dodatkowo nasi pracownicy to także utalentowani technicy dentystyczni, higienistki czy asystentki, bez których wiele zabiegów nie miałoby miejsca.

Nasz ośrodek został wyposażony w nowoczesne urządzenia nowej generacji, które oferują wygodę podczas pracy i pomagają w przeprowadzeniu zarówno nowatorskich zabiegów jak i skomplikowanego leczenia. Chcemy, aby nasi pacjenci byli jak najdłużej dumni ze swego uśmiechu oraz nie musieli żyć we wstydzie. Podejmujemy się wymagających zabiegów, które przywrócą zdrowie i równowagę jamy ustnej, ale także jej profilaktyki. Stosujemy także światowej klasy rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej.


Umów się na wizytę

Kim jest

DENTYSTA STOMATOLOG

Każdy zatrudniony w naszej klinice dentysta, to doświadczony lekarz, który z ogromną dokładnością zdiagnozuje dolegliwości pacjenta oraz zajmie się leczeniem jego zębów. Wśród naszej kadry znaleźć można specjalistów, takich jak chirurg stomatolog, ortodonta czy protetyk. Ponadto zajmujemy się profilaktyką, stomatologią zachowawczą i estetyczną, a także endodoncją oraz implantologią. W naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu zatrudniamy tylko i wyłącznie profesjonalistów docenianych przez pacjentów, którzy przybywają do nas z różnych rejonów Polski.

Dobry dentysta to wykształcony specjalista, który stale poszerza swoją wiedzę oraz zdobywa nowe umiejętności, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. Każda osoba odwiedzająca nasz gabinet otrzymuje profesjonalną pomoc, starannie dopasowaną do indywidualnych problemów, a przede wszystkim opiekę całego zespołu stomatologów, higienistek i techników dentystycznych.


Umów się na wizytę

Nasi eksperci


DOROTA

Stankowska
Planowanie Leczenia

Stomatologia Estetyczna


Czytaj więcej


PRZEMEK

Stankowski
Chirurgia

Implantologia


Czytaj więcej


ROBERT

BIAŁACH
Ortodoncja


Czytaj więcej


JOANNA

OLEKSIAK
Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Czytaj więcej


ALIAKSEI

CHARNIUK
Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Czytaj więcej


MARCIN

KOPEĆ
Protetyka

Stomatologia Zachowawcza


Czytaj więcej


Poznaj nasz zespół

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt
Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code