Zespół Ekspertów

w dziedzinie stomatologii

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w Poznaniu, przy ulicy Pilskiej 15. W skład naszego zespołu wchodzi szereg dentystów-specjalistów, którzy od lat nieprzerwanie pomagają pacjentom. Znaleźli się tu wykwalifikowani i doświadczeni lekarze zajmujący się leczeniem protetycznym, endodontycznym, ortodontycznym, chirurgicznym czy profilaktycznym. Wszyscy lekarze praktyki ukończyli Curriculum Akademii Dawsona. Dodatkowo nasi pracownicy to także utalentowani technicy dentystyczni, higienistki czy asystentki, bez których wiele zabiegów nie miałoby miejsca.

Nasz ośrodek został wyposażony w nowoczesne urządzenia nowej generacji, które oferują wygodę podczas pracy i pomagają w przeprowadzeniu zarówno nowatorskich zabiegów jak i skomplikowanego leczenia. Chcemy, aby nasi pacjenci byli jak najdłużej dumni ze swego uśmiechu oraz nie musieli żyć we wstydzie. Podejmujemy się wymagających zabiegów, które przywrócą zdrowie i równowagę jamy ustnej, ale także jej profilaktyki. Stosujemy także światowej klasy rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej.

Kim jest

DENTYSTA STOMATOLOG

Każdy zatrudniony w naszej klinice dentysta, to doświadczony lekarz, który z ogromną dokładnością zdiagnozuje dolegliwości pacjenta oraz zajmie się leczeniem jego zębów. Wśród naszej kadry znaleźć można specjalistów, takich jak chirurg stomatolog, ortodonta czy protetyk. Ponadto zajmujemy się profilaktyką, stomatologią zachowawczą i estetyczną, a także endodoncją oraz implantologią. W naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu zatrudniamy tylko i wyłącznie profesjonalistów docenianych przez pacjentów, którzy przybywają do nas z różnych rejonów Polski.

Dobry dentysta to wykształcony specjalista, który stale poszerza swoją wiedzę oraz zdobywa nowe umiejętności, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. Każda osoba odwiedzająca nasz gabinet otrzymuje profesjonalną pomoc, starannie dopasowaną do indywidualnych problemów, a przede wszystkim opiekę całego zespołu stomatologów, higienistek i techników dentystycznych.