Metamorfozy: Pani Ewa

Pani Ewa zmagała się z problemem mocno ruszających się wszystkich zębów górnych i krwawo-ropnego wysięku z dziąseł wokół nich. Wiele lat temu miała wykonane zblokowane mosty, które uciskały jej na dziąsło.

Niestety, zęby były nie do uratowania. Zaproponowaliśmy pacjentce most oparty na czterech implantach, tzw. All-on-4.

Mimo braku dużej ilości kości, metoda ta pozwala na łatwe wszczepienie implantu, bez konieczności jej odbudowy. Rozwiązanie to jest szybkie i ekonomiczne. Pacjent otrzymuje nowe zęby już w dniu zabiegu chirurgicznego.

Dzięki leczeniu pacjentka nie tylko może z powrotem swobodnie gryźć wszystkie, nawet twarde pokarmy, ale też pięknie się uśmiechać.

Opinia pacjentki

Ewa Stefańska

Kiedy dowiedziałam się, że stracę zęby, poczułam się jak staruszka. Nie wyobrażałam sobie wyciąganej szczęki i siebie bez zębów. Na szczęście, trafi łam w najlepsze możliwe ręce i pomimo tego, że nie było mnie stać na implanty, Państwo Stankowscy znaleźli rozwiązanie. Nie mogę być bardziej wdzięczna za to, co dla mnie zrobili. Nigdy nie miałam tak ładnych zębów. A te – wyglądają naturalnie. Nie muszę się martwić o to, jak się poczuję gdy ktoś zobaczy mnie bez zębów. Dziękuję za to co dla mnie zrobiliście.

Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code