Joanna

Metamorfozy: Pani Joanna

Pani Joanna zgłosiła się z problemem zbyt wysoko położonej trójki (kła). Badanie stomatologiczne ukazało złą kondycję startych zębów, a zdjęcia fotograficzne  pomogły uświadomić Pacjentce problemy, których nie była świadoma.

Wymiana nieszczelnych plomb oraz pozbycie się próchnicy otrzymało priorytet w planie leczenia. Następnie wykonaliśmy cyfrowe skany w celu założenia nowoczesnego aparatu ortodontycznego Invisalign (przezroczyste nakładki). Skupiliśmy się na ustawieniu zębów w prawidłowych miejscach oraz odbudowaliśmy starte zęby dolne kompozytem odpornym na ścieranie. Aby nasze prace były maksymalnie estetyczne zdecydowaliśmy się na zastosowanie sześciu licówek na zęby górne (bardzo starte), które wykonał włoski mistrz techniki dentystycznego designu – Giuseppe Romeo. Osiągnęliśmy spektakularny efekt, który spowodował szeroki (i piękny) uśmiech Pani Joanny.Opinia pacjentki

Joanna Lenicka

Wiele lat leczenia stomatologicznego w różnych gabinetach skutkowało nawarstwiającymi się problemami w zgryzie, estetyka również pozostawiała wiele do życzenia. Trzy lata temu trafiłam pod opiekę Kliniki Stankowscy&Białach. Był to strzał w dziesiątkę! Po pierwszych konsultacjach u dr Roberta Białach i dr Przemysława Stankowskiego przygotowany został dla mnie plan leczenia rozpisany na 4 lata. Po chirurgicznych zabiegach dr Przemka do pracy przystąpił dr Robert. Leczenie ortodontyczne było bardzo skomplikowane. Dzięki niezwykłej fachowości, doświadczeniu i wyczuciu całe leczenie ortodontyczne udało się zakończyć po dwóch latach. W międzyczasie leczenia ortodontycznego, fachowego dzieła dokonywał dr Przemek. Te chirurgiczne spotkania sprawiały mi dużo „przyjemności”. Za każdym razem fachowo, sprawnie bez powikłań.
Dzieło dokończyła dr Dorota Stankowska, ciężka praca dr Roberta i dr Przemka nabrała kształtu i wyrazu. Całość na najwyższym światowym poziomie. Wieloletnie doświadczenie, wyczucie i przywiązanie do szczegółu u dr Doroty trudno opisać. Efekt końcowy mówi wszystko.
Nie byłoby tego spektakularnego sukcesu bez pracy Pani Lidii, Natalii i Ani – pierwsza linia kontaktu z pacjentem, zawsze miłe, pomocne, wspomagające pyszną kawą lub wodą z słomką, gdy picie z filiżanki okazywało się niemożliwe.
Oddzielna kategoria MASTER to zespół Pań asystujących doktorom i wykonującym higienizację. Taki poziom empatii i dokładności tylko w Klinice Stankowscy&Białach. Panie Moniki, Agnieszki, Pani Ewo, Kasiu, Natalio, Marto – BARDZO DZIĘKUJĘ! 

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code