Paulina

Metamorfozy: Pani Paulina

blank

Pani Paulina przyszła do Gabinetu, by wyprostować krzywe zęby. Przez lata wstydziła się swojego uśmiechu. W dzieciństwie miała przeprowadzoną ekstrakcję wszystkich „czwórek” a jej wada zgryzu powodowała napięcie mięśni twarzy.

Wykonaliśmy leczenie stałym ceramicznym aparatem ortodontycznym, starte zęby dolne odbudowano kompozytem Enamel Function Bio Line, a startym zębom górnym nadano nowy kształt licówkami porcelanowymi Italian Design by Giuseppe Romeo.

Po wyleczeniu Pacjentka przestała mieć napięte mięśnie twarzy, odzyskała swobodę nieskrępowanego uśmiechania się. Jak to wpłynęło na jej życie, co się w nim zmieniło – zobaczcie sami w filmie poniżej.

Opinia pacjentki

Paulina Niańkowska-Białach

Jednym słowem: najlepsi! Przebieg leczenia I jego rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania – jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym I całościowym podejściem. Lekarze I pracownicy Stankowscy&Białach Stomatologia z wielkim zaangażowaniem I pasją opiekują się pacjentem. W moim przypadku, znacznego stopnia stłoczone zęby I nieestetyczny uśmiech były powodem kompleksów przez długie lata. Jednak kompleksowy plan leczenia, poświęcony czas, niesamowita wiedza, światowej klasy umiejętności, najwyższej jakości sprzęt I materiały stosowane u Stankowscy&Białach Stomatologia sprawiły, że obecnie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Metamorfoza jest tak spektakularna, że Ci którzy mnie znają, nie mogą wprost oderwać wzroku a zarazem tak naturalna, że Ci których poznaję nie mogą się nadziwić jaki mam piękny uśmiech. Dziękuję!

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code