Metamorfozy: Pani Sandra

Młoda pacjentka pojawiła się na konsultacji w naszym Gabinecie z brakiem wielu zębów w odcinku przednim i bocznym. Jej doświadczenie z dentystami było bardzo złe, wcześniejsze różne komplikacje spowodowały strach przed leczeniem.

Praktycznie każdy kontakt ze stomatologiem kończył się ekstrakcjami, tym sposobem straciła kilka zębów po leczeniu kanałowym, podczas którego okazało się, że zęby były w stanie zapalno-ropnym.

W powstałe luki zaczęły przesuwać się pozostałe zęby. Przez całe leczenie w innych gabinetach, jej zgryz zmieniał się dynamicznie, nigdy nie było prawidłowych kontaktów. Pojawiły się problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym, trzaski i przeskakiwania.

Zdarzały się nawet sytuacje, że pacjentka nie mogła otworzyć buzi. Po dokładnej analizie funkcjonalno-estetycznej można było od razu przystąpić do jej leczenia.

W miejscu brakujących zębów zostały wszczepione implanty z dożywotnią gwarancją, a na oszlifowane wcześniej zęby nałożono korony Italian Design.

Wreszcie pacjentka zaczęła mieć równe kontakty między zębami, dolegliwości mięśniowe ustąpiły i pacjentka w końcu zaczęła się szeroko uśmiechać.

Opinia pacjentki

Do Gabinetu Stankowscy&Białach trafiłam po wielu latach nieudanych prób leczenia jak i braku prawidłowej diagnozy, czym skutkowało coraz gorszym samopoczuciem i komfortem z codziennych posiłków. Na szczęście to już przeszłość teraz mogę cieszyć się z pięknego i zdrowego uśmiechu każdego dnia. Dziękuję całemu zespołowi za indywidualne podejście jak i za najwyższą jakość świadczeń.

Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code