Strach przed dentystą

Strach przed dentystą to poważny problem występujący zarówno wśród młodych jak i starszych ludzi. Jakiś czas temu odwiedziła nas Trener Lilka ze swoją kamerą! Lila to Poznańska Youtuberka zajmująca się tematami związanymi ze zdrowiem, dietą i sportem. Podczas wizyty pokazaliśmy jej jak wygląda nasza klinika. Lila spotkała się z nami już wcześniej gdzie prowadziła zajęcia Joga dla dentystów. Z Lilą łączy nas coś więcej niż zainteresowanie zdrowiem. W klinice pracuje jej brat Aleks Charniuk. To on oprowadził ją po wnętrzach i pokazał nasze możliwości.

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda relacja na Youtube!

Strach przed dentystą? Jak przestać bać się dentysty!

Najważniejsze to zaufanie i bezpieczeństwo. Trafiają do nas czasami pacjenci, którzy wcześniej mieli złe doświadczenia z dentystami. Mogło to wynikać z niepoprawnie wykonanego zabiegu albo komplikacji jakie pojawiły się po wizycie. Tego typu osoby mogą być uprzedzone i czują się niepewnie na pierwszej wizycie. W pierwszej kolejności dbamy o to, aby zbudować zaufania i pokazać empatię jaką obdarzamy naszych pacjentów. W następnej kolejności dbamy o to aby dobrze zrozumieć potrzebę pacjenta i przygotować odpowiedni plan leczenia.

Strach przed dentystą – Najnowsza technologia rozwiązaniem

Kolejnym elementem jaki powoduje, że nasza klinika odnosi takie sukcesy jest korzystanie z najnowszych technologii. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości co niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze rozpoznanie problemów jest łatwiejsze i nieinwazyjne. Przykładem jest zastąpienie wycisków zębów przy pomocy skanera o czym oczywiście Lila wspomina w filmie. Po drugie pacjent mając świadomość tego, że korzystamy z najnowszych technologii czuje się bezpieczniej. Na sam koniec natomiast nasza praca jest bardziej precyzyjna i sprawna co powoduje, że wykonywany zabieg jest w lepszej jakości oraz ryzyko ewentualnych powikłań jest minimalne. W wyniku tego pokonasz z nami strach przed dentystą!

Zdrowie to ty!

Jeśli interesuje was tematyka zdrowia, diety i sportu polecamy wam zapoznać się z kanałami społecznościowymi Lili! Posiada ona ponadto doświadczenie w tym temacie i co najważniejsze jest wspaniałą osobą! Jeśli szukacie trenera personalnego koniecznie zerknijcie na jej profil google business.

Instagram

Facebook

Youtube

Lilka działa na terenie całego Poznania i nie tylko! Poniżej jej profil na google business.

Strach przed dentystą to nie jedyne czym do tej pory zajomowaliśmy się razem. Lila wcześniej prowadziła dla nas zajęcia z Jogi dla Dentystów – zapraszamy do oglądania!

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

blank

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

    Potrzebujesz Pomocy?
    Scan the code