Mezoterapia igłowa – niech Twoja skóra odzyska blask!

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Chcesz zadbać o stan swojej cery i zredukować wszelkie problemy z nią związane? Stosowałeś pełną pielęgnację domową, bogatą w różnego rodzaju kremy, sera, maseczki, lecz to nie przyniosło pożądanych efektów? Najwyższy czas, abyś dowiedział się czym jest mezoterapia igłowa i jakie korzyści może Ci przynieść. 

Mezoterapia igłowa wykorzystuje składniki dobrane indywidualnie do potrzeb konkretnych obszarów skóry klienta. Dzięki temu może być stosowany w leczeniu skóry odwodnionej, z przebarwieniami i cellulitem. Jednakże najczęściej zabieg mezoterapii igłowej dotyczy skóry głowy, twarzy i szyi. Przeczytaj niniejszy artykuł, aby dowiedzieć się więcej. 

Przeczytaj również: Znieczulenie Wand w protetyce i dentystyce estetycznej

Mezoterapia igłowa – jak przebiega zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu w skórę innowacyjnej substancji biorestrukturyzującej – opartej na kwasie hialuronowym nowej generacji – oraz kombinacji witamin, peptydów i różnych aminokwasów. Specjalna igła do mezoterapii zostanie delikatnie wprowadzona w skórę właściwą i dociśnięta do leczonych obszarów przez jedną do dwóch minut. Ten proces będzie powtarzany aż do uzyskania pożądanej liczby wstrzyknięć. Procedura zwykle trwa około 20-30 minut na sesję, w zależności od liczby miejsc wstrzyknięcia.

Przed zabiegiem stosuje się krem znieczulający w celu zmniejszenia dyskomfortu. Ostateczne efekty mezoterapii igłowej będą widoczne po 3-6 sesjach zabiegowych, które powinny odbywać się cyklicznie co 1-4 tygodnie. Dla podtrzymania efektów terapii, zabieg należy powtarzać co kilka miesięcy. Takich rezultatów nie osiągniesz, stosując wyłącnie produkty do pielęgnacji domowej!

Korzyści dla Twojej skóry!

Mezoterapia igłowa to jeden z najlepszych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki i chroni skórę przed starzeniem. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, pomaga napiąć i wygładzić skórę, a także zredukować wiotkość twarzy lub szyi. 

Jej zadaniem jest również zmniejszanie stanów zapalnych, promowanie wzrostu nowych komórek, przyczynianie się do rozluźnienia mięśni i pomoc w zwiększeniu przepływu krwi.

Mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym łączy nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu. Dzięki sile glicerolu nawilżenie jest sześciokrotnie silniejsze, a efekty odmładzające jeszcze większe. Tworzy barierę przed utratą wody i pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Mezoterapia to również zabieg, który pomaga leczyć łysienie zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, zmniejszając wypadanie włosów i stymulując ich wzrost. Jest to proces, który reguluje poziom białek, witamin i innych składników odżywczych oraz czynników wzrostu w skórze głowy pacjenta cierpiącego na łysienie. Odbywa się to poprzez wstrzykiwanie wzmacniających składników odżywczych w skórę głowy w celu jej odżywienia i nawilżenia. Obejmuje to również inicjowanie metabolizmu komórkowego, krążenia krwi w skórze głowy oraz wzmocnienie i odżywienie mieszków włosowych. Ta kuracja pomaga stopniowo przywracać równowagę hormonalną i neutralizuje działanie hormonu DHT, co prowadzi do przyspieszonego wzrostu nowych pasm włosów.

Dlaczego warto? Podsumowanie zalet

Mezoterapia igłowa: 

  • stymuluje aktywność komórkową, zwiększa nawilżenie i wspomaga syntezę kolagenu,
  • pozostawia skórę promienną i odmłodzoną,
  • poprawia elastyczność,
  • odmładza skórę twarzy, szyi i dekoltu,
  • leczy trądzik i poprawia wygląd blizn potrądzikowych,
  • aktywuje produkcję elastyny i kolagenu,
  • poprawia kontur twarzy,
  • szybkie i subtelne, naturalnie wyglądające rezultaty.

Warte uwagi: Codzienna higiena jamy ustnej – szczotkowanie to za mało

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 1 Średnia: 5]
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code