Implanty zębów Poznań Cennik

Implanty zębów Poznań cennik

Implanty Poznań to oferta naszej firmy dla tych, którzy szukają implantów stomatologicznych po przystępnej cenie – Implanty Cennik. Jeśli chodzi o implanty zębów od wielu lat reprezentujemy najwyższe standardy w tej dziedzinie. Potwierdzają to oceny i rekomendacje naszych klientów. Usługa Implanty Zębów Poznań to usługa dla ciebie jeśli cierpisz na:

 • brak zębów trzonowych
 • brak pojedynczego zęba
 • masz ubytki w uzębienia
 • jesteś całkowicie bezzębny

Stankowscy & Białach Stomatologia

Bardzo proawdopodobe, że implanty zębów Poznań to rozwiązaniem dla ciebie – ZADZWOŃ!

Jeśli chcesz zobaczyć ile kosztuje założenie implantów w Poznaniu zerknij tutaj – Implanty Cennik

Wykonaliśmy z pełnym sukcesem ponad 15 000 zabiegów implantologicznych. Średnio wykonujemy ponad 70 zabiegów miesięcznie. Zabiegi implantologiczne, augmentacyjne i implantoprotetyczne przeprowadzamy niemal codziennie. Ponadto posiadamy kadrę specjalistów z zakresu implantologii i protetyki stomatologicznej gotową do najtrudniejszych operacji. Od ponad 20 lat ilość wykonywanych zabiegów implantologicznych stabilnie wzrasta i odpowiadamy na to zapotrzebowanie. Z tego powodu zależy nam na indywidualnym dopasowaniu do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Implanty Poznań są usługą mającą na celu dopasowanie się do twoich potrzeb.

Zadzwoń teraz i umów się na wizytę konsultacyjną! – KONTAKT

Wszystkiego na temat implantów zębów dokładnie dowiecie się w naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu.

Formularz kontaktowy

Spis Treści:

Implanty zebów Poznań

Braki zębów

Co to są implanty zębów?

Kiedy wszczepić implanty zębów?

Jakie są zalety i wady implantów zębowych?

Opinie

Jak przebiega zabieg implantacji?

Jakie są rodzaje implantów stomatologicznych?

Jak dbać o implanty zębowe?

Produkty do higieny implantów

Przeciwskazania

Implanty – zabiegi przed i po

Sprzęt

Nasz zespół

Cennik

Kontakt

Implanty Poznań

Implanty Poznań – Braki zębów

Braki w uzębieniu lub bezzębie całkowite mogą spowodować odkształcenie lub cofnięcie się szczęki, a także zaburzenia zgryzowe. Zazwyczaj wynikają z próchnicy, urazów, złamań, uszkodzeń mechanicznych lub chorób przyzębia. Wpływają na higienę jamy ustnej oraz trawienie pokarmów. Zaburzona funkcja żucia, wady wymowy i poprawna dykcja to inne problemy w codziennym życiu. Mogą się pojawić przy braku wybranych zębów lub całkowitym bezzębiu. W skrajnych przypadkach może może dojść do utraty kości wyrostka zębodołowego. Musicie mieć świadomość, że pełne uzębienie zapobiega zwyrodnieniom. Jako przykład weźmy brak zębów bocznych.

Brak zebów w bocznych szczękach może doprowadzić do obniżenie dna zatoki szczękowej. Wtedy konieczne jest podniesienie dna zatoki szczękowej przed zabiegiem czyli sinus lift. Zabieg polega na poprawie warunków kostnych poprzez podniesienie błony śluzowej zatoki szczękowej i wypełnieniu jej materiałem kościozastępczym. Uzyskana dzięki temu objętość kości umożliwia wprowadzenie implantu.

Implanty poprawiają też zaburzoną mechanikę narządu żucia i miażdżenia co wpływa na konsumpcję pokarmów. Usługa implanty zębów Poznań pozwoli tobie normalnie spożywać posiłki – nie czekaj i dowiedz się jak możemy tobie pomóc – ZADZWOŃ!

Implanty Cennik – zobacz cennik naszych usług związanych z implantami zębów!

Implanty Poznań – jaki będzie tego efekt?

Współczesna implantologia to wysoce rozwinięta dziedzina nauki. Pozwala nawet na całkowite odtworzenie uzębienia za pomocą implantów dentystycznych. Największą korzyścią implantów jest ich całkowita integracja z kością, co gwarantuje stabilność i wytrzymałość. Stanowią one technicznie sztuczne korzenie zębów ponieważ mają kształt bioniczny – zbliżony do naturalnego. W wyniku tego zachowują one naturalny wygląd i gwarantują komfort podczas jedzenie, picia, gryzienia oraz mówiania. Co więcej implanty poprawiają wymowę, powodują przywrócenie uśmiechu i zwiększają pewność siebie pacjenta. Uśmiech jest naszą wizytówką, dlatego tak ważne jest, aby nasze zęby były proste, równe i białe. Implanty pozwalają cieszyć się zdrowym i lśniącym uzębieniem oraz poprawią twoją samoocenę.

Jak już wcześniej wspominaliśmy przprowadzamy takie zabiegi cały czas. Interesuje ciebie jak będą na koniec wyglądały twoje zęby – UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ – KONTAKT.

Zobacz jak wyglądają nas pacjenci – Przed i po.

Znajdujesz się w regionie Poznańskim? Umów się z nami na wizytę! KONTAKT

Co to są implanty zębów?

Implanty to metalowe śruby, które wszczepia się w kość w celu zastąpienia nimi brakujących zębów. Wykonane z materiałów biointegracyjnych powodujących ich silne zrośnięcie z układem kostnym. Zazwyczaj zbudowane z tytanu lub innego metalu, który w stabilny sposób zrasta się szczęką podcza osteointegracji.

Jakie zalety mają implanty dentystyczne?

Implanty stomatologiczne to doskonała alternatywa dla protez i mostów. Mocowane na stałe powodują, że pacjent nie odczuwa różnicy pomiędzy naturalnym uzębieniem, a implantami. Ostatecznie przekłada się to na zwiększony komfort życia, higienę oraz walory estetyczne. Z tego powodu implanty są najczęściej wybieranym rozwiązaniem mającym na celu zastąpienie brakujących zębów. Ponadto implanty z których korzystamy w naszej klinice mają dożywotnią gwarancję producenta.

Zobacz Implanty Cennik – tutaj dowiesz się więcej na temat cen założenia implantów w Poznaniu.

Historia Implantów

Implanty stosowano już 4 tys. lat przed naszą erą. Zęby zastępowano innymi kośćmi, drewnem, metalem czy kamieniami. Jako przykład archeologowie znaleźli szczątki w Hondurasie gdzie siekacz zastąpiono czarnym kamieniem – Implant Obsydianowy. W wiekach średnich arystokracja kupowała zęby od chłopów, aby korzystać z nich jako sztucznego uzębienia. Następnie wraz z rozwojem medycyny pojawiały się metalowe implanty umieszczane w pustych miejscach po wyrwanych zębach.

Implanty Poznań Cennik – ile kosztuje założenie implantów w Poznaniu?

Implanty Poznań – Kiedy wszczepić implanty zębów?

Powinno się je wszczepić w przypadku utraty jednego, kilku lub wszystkich zębów. To samo dotyczy braków międzyzębowych w żuchwie i szczęce oraz braków związków zębów stałych. W ten sposób chronimy szczękę przed odkształceniem, a same zęby przed odchyleniem lub obracaniem. Utrata zęba powoduje zanik kości w wyniku czego deformują się łuki zębowe oraz deformują wygląd twarzy. Kolejną sytuacją kiedy należy wszczepić implanty jest sytuacja kiedy leczenie pojedynczego zębą jest nieopłacalne. Może się okazać długie, kosztowne, a szanse na wyleczenie i zachowanie zęba są niskie. W takim przypadku zalecamy zabieg zastąpienia chorego zęba implantem stomatologicznym w sposób prewencyjny. W ten sposób chronisz również swoje zdrowe zęby.

Co do zasady implantów nie wszczepia się kobietom w ciąży oraz dzieciom u których skończyła się faza wzrostu. Kolejnym przypadkiem jest wszczepianie implantów seniorom w celu umieszczenia na nich mostów całkowitych. Powszechnie przyjmuje się że dolna granica wieku kwalifikująca na wszczepienie implantów to 21 lat.

Implanty Zębów Poznań Cennik

Ponadto implantów zębów nie wszczepia się osobom cierpiącym na osteoporozę, zaburzenia układu kostnego, nowotwory, padaczką, cukrzycę. Ponadto pacjenci, u których zdiagnozowano HIV lub AIDS nie powinni mieć zakładanych implantów. Więcej na ten temat można przeczytać w – przeciwwskazania implantów zębowych.

Nie jesteście pewni czy implanty zębów to dobre rozwiązanie? Zadzwoń do nas – KONTAKT

Implanty Poznań Cennik – Tutaj znajdziecie dokładnie opisaną cenę usługi

Implanty Poznań – Jakie są zalety i wady implantów zębowych?

Zalety implantów zębowych

 • pozwalają na odbudowę brakujących zębów (odtworzenie uzębienia), zarówno pojedynczych jak i całkowitego bezzębia (np. all on four),
 • stabilne i trwałe, wykonane z tytanu, cyrkonu lub innego materiału. Zwiększają komfort życia pacjenta zarówno jeśli chodzi o jedzenie, higienę jamy ustnej jak i estetykę.
 • w mniejszym stopniu narażone na uszkodzenie lub zniszczenie w wyniku spożywania słodkich lub kwaśnych pokarmów,
 • odbudowa pojedynczych zębów bez konieczności szlifowania sąsiadujących zdrowych zębów,
 • można z nich korzystać przez wiele lat – trwałe i wykonane z biokompatybilnego materiału. W wielu przypadkach implanty objęto gwarancją w tym również dożywotnią na wady materiału,
 • zużywają się wolniej niż proteza, ponieważ nie są ruchome i nie trzeba ich wyjmować regularnie do czyszczenia,
 • zapewniają naturalny wygląd oraz uśmiech. Nie różnią się kształtem i kolorem od naturalnych zębów. Zwiększa to atrakcyjności uśmiechu i pewność siebie.
 • korzystnie wpływają na zdrowie ogólne. Poprawiają strukturę szczęki oraz możliwość funkcji żucia pokarmu. W wyniku tego pacjent może utrzymać różnorodność diety oraz utrzymuje normalne funkcjonowanie układu pokarmowego dzięki przeżutemu jedzeniu.
 • nie uszkadzają sąsiadujących zębów jak to ma miejsce w przypadku mostu protetycznego,
 • stanowią podporę dla protezy zębowej w przypadku bezzębia. W ich przypadku nie trzeba pokrywać podniebienia podporą akrylową co pozwala uniknąć alergii,
 • chronią przed zanikiem kości i szczęki dzięki czemu zachowujemy naturalny kształt twarzy i wyglądamy młodziej, zapobiegają też utracie innych zębów,
 • zabieg wstawiania implantów jest bezbolesny, a podczas ich noszenia nie odczuwamy bólu lub dyskomfortu,
 • pozwalają odbudować łuki zębowe. Pozostałe zęby własne nie narażają się na nadwyrężenie lub zanieczyszczenie co korzystnie wpływa na ogólny stan uzębienia,
 • są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem,

Wady implantów zębowych

 • istnieje ryzyko trudności z przyjęciem lub nieprzyjęcia implantu – organizm odrzuca ciało obce. W wyniku czego może powstać stan zapalny, uszkodzenie dziąseł, krwawienie, opuchlizna i ból. Zwłaszcza w przypadku osób nadużywających alkoholu lub palących papierosy,
 • proces wstawiania implantów może trwać znacznie dłużej. Dzieli się na okres wstawienia implantu, odbudowy kości, gojenie, ponownego rozcięcia dziąsła i wstawienia korony. Istnieją jednak implanty, które można założyć podczas jednego zabiegu chirurgicznego. Wszystko zależy od przypadku.

 Implanty Poznań Cennik – czy stać mnie na założenie implantów?

Implanty Opinie

Julija Moseiko
Julija Moseiko
2022-11-10
Nie mogłam dać innej oceny niż tej najwyższej, chociaż dałabym wyższą gdyby istniała. Takiego podejścia do Pacjenta i takiej opieki nie zaznałam nigdzie indziej - żeby zobrazować dokładniej o co mi chodzi: czas wizyty to czas, gdzie cała uwaga jest skupiona na Pacjencie i tym, z czym się przychodzi; Opieka, dbałość, delikatność i przede wszystkim dokładność (dokładność w pracy, dokładność w tłumaczeniu dlaczego tak a nie inaczej). Doktor Simon Nowak, mój lekarz prowadzący - jest nie tylko lekarzem (pełny profesjonalizm) ale też człowiekiem (z poczuciem humoru) - jeszcze wiele przede mną, ale wiem, że współpraca przyniesie piękny uśmiech :)
Lidia Truchan
Lidia Truchan
2022-11-05
Pełen profesjonalizm od momentu umówienia wizyty aż do wejścia lekarskiego gabinetu . Obawy były dosyć spore gdyż córka panicznie się bała wizyty u stomatologa ,natomiast wizyta u Pana dr Roberta stała się przyjemna , pełna ciepła , jak również cudownego , psychologicznego podejścia do córki , co sprawiło , ze czuła się bezpiecznie i nie bała się niczego . Pan dr do każdego badania , które było wykonywane u córki - opowiadał wszystko co będzie robił , pokazywał urządzenia , które będzie wykonywał badania . Nigdy nie spotkałam się z tak psychologiczny i profesjonalnym podejściem do dziecka jakie miał Pan dr Robert . Bardzo dziękujemy również za to ze ulubiona maskotka Prosiaczek również została uwieczniona we fotografii . Serdecznie polecam
Tomasz Mucha
Tomasz Mucha
2022-10-27
Było jak zwykle wspaniale!!! Jestem pacjentem od 20 lat i zawsze jest super! 27.10.2022 Tomasz M.
Pola Przyłuska
Pola Przyłuska
2022-09-12
Ładny gabinet stomatologiczny i są tam bardzo mili i wspierający dentyści
Weronika Bartosik
Weronika Bartosik
2022-07-05
Profesjonalny gabinet prowadzony przez pasjonatów stomatologii co da się odczuć już podczas pierwszej wizyty. W gabinecie możemy spotkać różnych specjalistów, którzy omawiają ze sobą kolejne kroki leczenia. W moim przypadku na pierwszej wizycie Pan Marcin przeprowadził dokładny przegląd ząbków i diagnostykę stawów, a następnie przedstawił mi szczegółowy plan leczenia z wyszczególnieniem poszczególnych etapów. Jednym z nich był zabieg higienizacji przeprowadzony przez Panią Monikę, a który pozytywnie mnie zaskoczył :). Pani Monika dokładnie wytłumaczyła mi jakie błędy popełniam podczas szczotkowania i jak mogę oduczyć się złych nawyków dbania o higienę jamy ustnej. Mój przypadek wymagał również ekstrakcji dwóch zębów. Ogromnie się bałam ze względu na poprzednie nieprzyjemne, a wręcz traumatyczne doświadczenie, ale jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie się przejmowałam. Otrzymałam wsparcie emocjonalne oraz bezboleśnie i błyskawicznie przeprowadzony zabieg przez Pana Przemysława. Na szczęście odbyło się bez komplikacji, a Pani Lidia kilkukrotnie dzwoniła, żeby zapytać, jak się czuję. Polecam z czystą przyjemnością! Zespół jest bardzo zaangażowany i rzeczywiście chce pomóc oraz troszczy się o pacjenta i jego samopoczucie. Profesjonalne i indywidualne podejście oraz polecanie równie profesjonalnych specjalistów (np. logopedy) celem kompleksowego podejścia do leczenia. Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez Stankowscy & Białach Stomatologia
Magda Wolańczyk
Magda Wolańczyk
2022-04-11
W klinice byłam na ogólnym przeglądzie, nigdy takiego nie miałam. Każdy ząb zbadany od środka i z zewnątrz. Sprawdzone mięśnie i kości. Pani dr Joanna Oleksiak wszystko wytłumaczyła i pokazała a co dla mnie jest bardzo ważne można jej się o wszystko zapytać. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Polecam z całego serca!
Cyprian Wojtczak
Cyprian Wojtczak
2022-04-10
Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie. Cieszę się, że trafiłem do Pani Joanny Oleksiak. Śmiało powiem że jest to górna półka usług stomatologicznych. Na duże uznanie zasługuje również higienistka Pani Ewa Lepczyk. Polecam.

Jak przebiega zabieg implantacji?

Konsultacja Implantologiczna

Konsultacja implantologiczna jest pierwszym etapem zabiegu wszczepienia implantów. Podczas pierwszego spotkania naszym celem jest ustalenie potrzeb i oczekiwań pacjenta. Następnie przedstawiamy możliwe leczenia mające na celu uzupełnienie brakujących zębów. Lekarz stomatolog zbadana stan uzębienia, kości oraz jamy ustnej aby ocenić czy nie są konieczne zabiegi przed wszczepieniem implantów. W niektórych przypadkach trzeba wyleczyć zęby lub przeprowadzić zabiegi ortodontyczne. Wizyta konsultacyjna pozwala określić stan pacjenta, dalsze działania i wstępny kosztorys – Implanty Poznań Cennik. Umożliwia też przygotowanie indywidualnego planu leczenia przed zabiegiem.

Stankowscy & Białach Stomatologia

Następnie wykonuje się RTG (zdjęcie rentgenowskie – panoramiczne lub RVG) oraz tomografię 3D. Pozwalającą określić kształt, strukturę, wysokość i umiejscowienie zębów w szczęce oraz zębów sąsiadujących z implantem. Co więcej posiadamy własną pracownię rentgenowską, która pozwala zrobić wszystko na miejscu. Skan 3D umożliwia rozpoznanie zębów pacjenta. Na tej podstawie dentysta przygotuje szczegółowy plan leczenia oraz ustali gdzie i jakie implanty wszczepi. W wyniku tego uzyskujemy obraz CBCT struktury anatomicznej szczęki oraz przebieg włókien nerwowych. To elementy konieczne dla precyzyjnego zaplanowania leczenia. Zależy nam na leczeniu, które będzie nieinwazyjne, w minimalny sposób ingerowało w szczękę oraz zakończy się bez ryzyka powikłań. Nerw zębodołowy jest bardzo ważny dla ruchu i mimiki twarzy. Jego zerwania lub naruszenie wiąże się z poważnymi konsekwencjami, dlatego tak ważna jest diagnostyka i wywiad. Ponadto zaleca się badanie: morfologiiOB, czasu krwawienia oraz czasu krzepnięcia krwi. Ma to znaczenie jeśli chodzi o przebieg operacji oraz gojenie rany.

Implanty Cennik – zobacz ile kosztuje założenie implantów w naszej klinice dentystycznej

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na wizytę konsultacyjną! KONTAKT

Dlaczego należy przygotować zęby

Wynika to z konieczności dobrania rodzaju implantu, grubości i kształtu śrub, a także materiału z których je wykonano. W przypadkach kiedy kość w miejscu nawiercenia jest zbyt wąska konieczne stanie się wykorzystanie mini implantów. Ewentualnie odbudowa przy pomocy materiały kością zastępczego. Tak odbudowana kość zwiększa stabilność implantu i poprawia integralność szczęki. Jeśli zdecydujecie się na nasz plan, podpisujemy wszystkie dokumenty potrzebne w trakcie leczenia i przed zabiegiem.

Umów się już teraz na konsultację implantologiczną! Pomożemy tobie w dbaniu o zdrowie twoich zębów i jamy ustnej – KONTAKT.

Implanty Poznań – Przygotowanie szczęki i leczenie ortodontyczne przed implantami

Słaba lub cienka szczęka może być problemem jeśli chodzi o instalację implantu. Możliwe że przed zabiegiem okaże się konieczna rekonstrukcja szczęki przy pomocy materiału kościozastępczego. W tym celu można wykorzystać własną kość pacjenta lub specjalny biomateriał wyprodukowany z tkanek zwierzęcych czy roślinnych. Podniesienie dna zatoki szczękowej pozwala na przygotowanie odpowiedniej ilości przestrzeni w kości dla implantu. Spotykamy się też z przypadkami gdzie trzeba wykonać leczenie kanałowe lub zająć się bruksizmem albo okluzją zębów. Ostatecznie w najgorszych przypadkach konieczna jest chirurga plastyczna zębów.

W przypadku zbyt małej ilości tkanki kostnej trzeba zwiększyć jej objętność. Sterowana regeneracja kości to specyficzny przypadek takich zabiegów. Polega na odbudowie struktury kości, niezbędny do przeprowadzenia dalszych zabiegów implantacyjnych. Wykorzystujemy materiał kościozastępczy, kość własną, membrany kolagenowe, PRF.

Implanty Cennik – ile kosztuje pełen zestaw zabiegów razem z implantami?

Leczenie ortodontyczne – Proste zęby

Leczenie ortodontyczne przed implantami może być kluczowe dla powodzenia zabiegu chirurgicznego. Prostowanie zębów i leczenie okluzji może okazać się konieczne przed instalacją implantów lub po w okresie gojenia i osteointegracji. Proste zęby i ich odpowiednia struktura pozwalają na zachowanie odpowiedniego nacisku na szczękę . Jest to zwłaszcza ważne w miejscu wykonania nawiercenia pod implant oraz dla zębów znajdujących się w pobliżu. Dobrze rozpoznana i skorygowana struktura anatomiczna szczęki to podstawą udanej operacji chirurgicznej.

Ponadto należy pamiętać że implant nie jest przeciwwskazaniem do leczenia ortodontycznego. Implant jest stały i nieruchomy (działa jak kotwica), natomiast koronę zębową można dostosować do zmieniającego się położenia zębów. Leczenie ortodontyczne odbywa się przy pomocy tradycyjnego aparatu ortodontycznego lub Invisalign w zależności o sytuacji pacjenta.

W niektórych przypadkach konieczna jest ekstrakcja zęba ósemki albo innych zębów w celu uzyskania poprawnie ukształtowanego uzębienia przed wstawieniem implantu. Wszystko zależy od liczby ubytków do uzupełnienia.

Implanty Cennik – ile będzie kosztować założenie implantów razem z ortodoncją

Implanty Poznań Cennik - Ortodoncja


Znieczulenie

W naszej klinice dentystycznej przeprowadzamy zabieg wszczepienia implantów całkowicie bez bólu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Większość pacjentów oczekuje pełnego komfortu fizycznego i psychicznego podczas zabiegu chirurgicznego. Znieczulenie nasiękowe pozwoli na wyłączenie receptorów bólu bez konieczności znoszenia świadomości pacjenta.

Alternatywą jest oczywiście pełna narkoza, a której uczestniczy anestezjolog. W tego typu operacji uczestniczy też asystentka stomatologiczna i ewentualnie inny personel medyczny potrzebny do poprawnego wykonania operacji chirurgicznej.

Jesteś pacjentem o szczególnej wrażliwości lub bardzo boisz się bólu? Potrafimy wykonywać zabiegi całkowicie bezboleśnie. Zadzwoń do nas i dowiedz się jak możemy tobie pomóc – KONTAKT

Wszczepienie implantów zębowych – Zabieg chirurgiczno-implantologiczny

Sugeruje się aby na kilka godzin przed operacją wszczepienia implantów zjeść lekki posiłek. Dzięki temu umożliwimy dłuższe gojenie niezakłucone spożywaniem pokarmów. Natychmiastowo przed zabiegiem odkażanie twarzy i jamę ustną. Przygotowujemy pacjenta zgodnie z planem operacji. Od dawna cechuje nas pełen profesjonalizm co przekłada się na ilość udanych zabiegów. Korzystamy ze sterylnych ubrań oraz stosujemy liczne antyseptyki. W niektórych przypadkach pacjent ma założony koferdam w celu ułatwiania pracy chirurgowi.

Pamiętaj:

 • pełen profesjonalizm,
 • sterylne ubranie i aseptyki,
 • zabieg wykonuje się w osłonie antybiotykowej,

Jak wszczepiamy implanty? Zabieg wszczepienia implantu wykonywany w znieczuleniu polega na nacięciu dziąsła i wykonaniu nawiercenia w wybranym miejscu. Następnie mocuje się w nim implant. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a całość może trwać od 30 minut do 2 godzin. W niektórych przypadkach istnieje możliwość skorzystania z polimerowych szablonów chirurgicznych w celu ułatwienia pracy protetycznej. Nawiercenie odbywa się z wykorzystaniem prowadnicy zakładanej na zęby lub cyfrowej nawigacji, która gwarantuje wysoką precyzję. W następnej kolejności oczyszcza się wybrane miejsce z nadmiernej tkanki miękkiej – dziąsła.

Implanty Cennik – czy stać mnie na założenie implantów?

Kontakt – umów się z nami na spotkanie rozpoznawcze! Zobacz jakie kroki należy podjąć, aby przywrócić tobie piękny uśmiech!

Implanty Poznań – Co dalej?

Tak przygotowana powierzchnia nawierca się przy pomocy wierteł. Każde wiertło charakteryzuje się innym kształtem, długością oraz materiałem z jakiego go wykonano. Pierwsze wiertło ma na celu otworzenie zewnętrznej części kości. Nawiercenie kości tworzy otwór podlegający dalszej penetracji. Kolejne dokonuje jego pogłębienia. Ostatnie wiertło służy do nadania otworowi odpowiedniego kształtu. Jego powierzchnia nie narusza w znacznym stopniu struktury kości. W wyniku tego zainstalowany implant szybko podlega procesowi osteointegracji (połączenia implantu z kością). Podczas zabiegu wykorzystamy wiertło otwierające, pilotujące, pośrednie, prowadzące i ostateczne.

W tak przygotowane miejsce zakłada się implant, który jest kilku milimetrową śrubką wykonaną z tytanu, cyrkonu lub innego materiału biointegracyjnego. Zawsze wykorzystuje się materiał tolerowany przez organizm człowieka. To na tej śrubie zamontuje się łącznik, a na nim koronę. Dobrze dopasowany implant stanowi podstawę stabilności i integralności strukturalnej jego mocowania w szczęce. Zastąpią one korzenie zębowe. Tkanka kostna zrośnie się z nimi tworząc stabilną strukturę.

Implanty Poznań Cennik – zobacz jak wygląda kosztorys operacji!

Chcesz dowiedzieć się jak będzie wyglądała operacja w twoim przypadku – ZADZWOŃ! KONTAKT

Implanty zębów Poznań – Testy stabilności

Po założeniu implantu dokonuje się jego testów stabilności. Testuje się go poprzez wywieranie nacisku oraz siły odwrotnej do kręcenia. Testowanie implanty jest pierwszym elementem pozwalającym określić długotrwałą stabilność i wytrzymałość.

Po instalacji implantu i upewnieniu się co do jego stabilności chirurg usuwa nadmiar dziąsła, oczyszcze miejsce operacji i zaszywa dziąsła. Przez następny okres ma miejsce najważniejszy element wszczepienia implantu. Osteointegracja czyli połączenia implantu z tkanką kostną, które gwarantują jego stabilność i wytrzymałość.

Wyjątkowym przypadkiem jest implantacja natychmiastowa. Podczas jednego zabiegu zakłada się równoczesnie implant, łącznik i koronę. Powoduje to pominięcie następnych kroków do wizyty pozabiegowej i opieki implantologicznej. W tym przypadku gojenie implantu następuje z założoną koroną. Pacjent spożywa lekkie pokarmy do zagojenia dziąseł i osteointegracji.

Implanty Cennik – zobacz jak wygląda cennik usługi Implanty zębów Poznań.

Implanty Poznań – Rekonwalescencja i gojenie implantów zębowych

Gojenie ran po zabiegu założenia implantów może trwać do 6 tygodni. Pacjent otrzymuje od lekarza chirurga zalecenia dotyczące jedzenia, picia oraz higieny jamy ustnej. Zazwyczaj zaleca się unikanie wysiłku fizycznego i sportów zwłaszcza kontaktowych. W przypadku opuchlizny, obrzęku, zapalenia, krwawienia lub innych objawów zaleca się niezwłoczny kontakt z kliniką dentystyczna w celu kontroli. W niektórych przypadkach pacjent otrzymuje antybiotyki, środki przeciwbólowe, leki przeciwzapalne w celu poprawienia procesu gojenia. Ponadto płyny (płukanki) do jamy ustnej mające na celu regularne usuwanie bakterii oraz utrzymania sterylności miejsca założenia implantu.

Wykorzystanie preparatu PRFsticky bone – przyspiesza proces gojenia implantu oraz dziąsła. Jeśli połączymy go z materiałem osteoindukcyjnym uzyskamy pełnowartościową kość. Podczas tego procesu implant łączy się z kością w szybszym tempie. PRF zawiera duże stężenie leukocytów, czynników wzrostu oraz gęstą sieć fibryny. Wspomagają i przyspieszają one proces gojenia kości i tkanek miękkich. Stosujemy najlepsze preparaty augmentacyjne kości. Na czas wygajania zakłada się koronę tymczasową (w przypadku natychmiastowego obciążenia implantu) lub tymczasowy most adhezyjny (niewymagający szlifowania zębów sąsiednich). Implanty po osteointegracji są w stanie znieść obciążenie, któremu podlegają ludzkie korzenie zębowe.

Na czas gojenia implantów można założyć most maryland. Pozwoli on ukryć ubytek w zębach do momentu kiedy rany się zagoją. Inną metodą jest korona tymczasowa PMMA, CAD TEMP, CAD/CAM, mosty na włóknie szklanym lub proteza.

Jeśli twój obecny implant sprawia ci problemy umów się z nami na wizytę konsultacyjną! Możliwe że mieliście problemy z gojeniem rany albo zapaleniem dziąseł, które wpływają na jego stabilność. Pomożemy wam naprawić implant – KONTAKT

Odsłonięcie i wszczepienie śruby gojącej

W momencie kiedy dziąsłą się zagoiły, a implant jest stabilny lekarz bada ogólny stan zdrowia jamy ustnej pacjenta. W wyniku tego określa czy można u pacjenta otworzyć dziąsła i założyć śruby gojące. Można to połączyć z badaniem częstotliwości rezonansu, o którym wcześniej wspomnieliśmy. Kiedy mamy pewność co do stabilności oraz dobrej integracji z szczęką i kością można przystąpić do dalszego etapu.

Założenie śruby gojącej ma na celu odsłonięcie dziąsła i przygotowania implantu do założenia łącznika. Łacznik to element pozwalający na scalenie implantu z koroną protetyczną. Łączniki wykonuje się z tytanu, cyrkonu, złota lub porcelany dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznych i stanów zapalnych. Tego typu rozwiązanie umożliwia na umiejscowienie korony protetycznej w dowolnej pozycji w stosunku do sąsiadujących zębów. Wspominaliśmy już omawiając – Leczenie ortodontyczne przed implantami.

Bezpośrednio po operacji chirurgicznej zaleca się okłady z zimnego lodu. Oferujemy torebki z suchym lodem, które można zamrozić ponownie w warunkach domowych. Ma to pozytywny wpływ na obrzęk oraz redukuje ból po operacji.

Implanty Poznań Cennik – ile kosztują najnowoczśniejsze implanty?

Wyciski protetyczne i założenie korony

Wycisk powinien stanowić dokładną odbitkę danego obszaru jamy ustnej, na którym będzie się utrzymywała przyszła proteza. Wyciski pobiera się za pomocą materiałów zwanych masami wyciskowymi. Podstawą laboratoryjnego wykonania dobrej protezy jest dokładne odwzorowanie pola protetycznego. Dotyczy to uzębienia i bezzębnych odcinków szczęk, co jest możliwe na bazie precyzyjnie pobranych wycisków. Wyciski pobiera się z zastosowaniem najwłaściwszych mas wyciskowych lub skanu skanerem wewnątrzustnym.

Elastyczność konstrukcji implantów umożliwia na procedurę platform switching (platform shifting). Wynika to z wieloelementowej konstrukcji implantu. Gwint osteotomiczny mocuje się w łożu. Po zakończeniu procesu gojenia i osteointegracji umożliwia instalację pozostałych elementów. Charakteryzuje go idealna mikroporowatość i osteofilna powierzchnia. 

Implanty Poznań - Budowa Implantu

Na przygotowanym wycisku mocuje się koronę, która imituje naturalny ząb. Największa zaletą takiego rozwiązania jest możliwość precyzyjnego ustawienia korony w stosunku do sąsiadujących zębów. Co więcej w wyniku tego nie trzeba ich szlifować, aby dopasować do całości. W zależności od tego co zalecił chirurg i na co zdecydował się pacjent możemy mieć zamocowane różne rodzaje koron:

 • korony porcelanowe z podbudową z metalu szlachetnego, np. złota,
 • korony porcelanowe na metalu – są trwałe, odbiegają natomiast estetyką od uzupełnień na cyrkonie czy koron pełnoceramicznych.
 • korony pełnoceramiczne – Charakteryzują się zbliżoną przeziernością do naturalnych zębów,
 • korony pełnoceramiczne z podbudową z tlenku glinu (najczęściej stosowane),
 • korony akrylowe (tymczasowe),
 • korony pełno metalowe – obecnie rzadko stosowane.

 Implanty Cennik – dowiedz się jak różnią się ceny w zależności od zastosowanych implantów!

Implanty Poznań – Opieka implantologa po wszczepieniu implantów

Przez pierwszy okres zaleca się pacjentom spożywanie rozdrobnionych lub płynnych pokarmów. Konieczne jest też zaprzestanie spożywania alkoholu i palenia papierosów. Należy też unikać jak w poprzednim etapie wysiłku i sportów ekstremalnych. Mogą one spowodować mechaniczne i fizyczne uszkodzenie, które wpłynie na długoterminową wytrzymałość implantów.

Jeśli pojawią się niepokojące objawy konieczny jest natychmiastowy kontakt z lekarzem prowadzącym i umówienia się na wizytę konsultacyjną.

Jakie są rodzaje implantów stomatologicznych?

Śródkostne

Implanty śródkostne to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj implantów. Zakłada się je w dziurze wywierconej w tkance kostnej. Charakteryzują się największą wytrzymałością i stabilnością. Pozwalają na zakładanie koron oraz całych szeregów zębów. Pod względem wizualnym, mechanicznym i funkcjonalnym nie różnią się od naturalnych zębów.

Implanty czasowe i stałe

Implanty czasowe to zakładane tylko na pewien czas aby potem je zastąpić. Pozwalają skorygować zgryz lub służą jako mocowanie do protez zębowych. Implanty na stałe to takie które mocuje się zakłada z myślą o długotrwałym użyciu. Wykorzystujs się je do uzupełniania braków uzębienia lub mocowania całych szeregów implantów w przypadku bezzębia – np. all on four.

Implanty jednofazowe i dwufazowe

Implanty jednofazowe to takie, które zakładamy natychmiastowemu razem z łącznikiem i koroną. W takiej sytuacji pacjent nie musi czekać na proces gojenia dziąseł i osteointegracji. Implanty dwufazowe to te które opisaliśmy w części – Jak przebiega zabieg implantacji? Najpierw zakładamy jest implant w postaci śruby, które integruje się z kością. Następnie po zagojeniu odkrywa się dziąsło w celu instalacji łącznika i korony. Implanty dwufazowe charakteryzują się większą wytrzymałością i solidnością.

Implanty zębów Tytanowe

Najpopularniejszy materiał z jakiego wykonuje się implanty. Śruba tytanowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością i twardością. Doskonale łączy się z systemem kostnym dzięki czemu korony zamontowane na takich implantach działają jak naturalne zęby. Zastępują brakujące zęby w sposób funkcjonalny oraz działają przez bardzo długi czas.

Implanty zębów Cyrkonowe zwane ceramicznymi

Największą zaletą implantów cyrkonowych jest brak reakcji uczuleniowych u pacjentów, ponieważ są biozgodne z organizmem człowieka. Zbliżone kolorem do naturalnych zębów. Można je też dopasować do kolorów licówek i płytki zębów. Charakteryzują się też większą odpornością na odkładanie płytki nazębnej. W wyniku tego cechuje je mniejsze ryzyko stanów zapalnych dziąseł oraz obniżenie brzegu kości. Niestety okres gojenia w przypadku tych implantów jest dłuższy w porównaniu do tytanowych śrub. Ponadto na rynku dostępny jest mniejszy wybór rozmiarów, kształtów oraz są w wyższej cenie. Ten rodzaj implantu poleca się dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.

Jeśli nie jesteście pewni jaki rodzaj implantu będzie dla was najlepszy umówcie się z nami na wizytę konsultacyjną – KONTAKT!

Metal, akryl, porcelana

Różne rodzaje implantów znajdują zastosowanie w odmiennych przypadkach. Jak już wspomnieliśmy śruby z tytanu są najpopularniejsze. Porcelanowe z tlenku cyrkonu charakteryzują się długim czasem gojenia. Implanty akrylowe są równocześnie najtańsze. Wybór zależy od zaleceń chirurga implantologicznego, ceny i preferencji pacjenta.

Śruby, cylindry i spirale

Kształt implantu ma znaczenie pod względem tego jak dobrze umocuje się w strukturze kostnej. W rozróżniamy zasadniczo śruby, cylindry i spirale. Bez wątpienia implanty o kształcie śruby są najpopularniejsze. Cylindry były pierwszymi implantami stosowanymi w połowie XX wieku. Spirale ze względu na swój kształt nadają się do specyficznych przypadków ponieważ ich profil przyczepności jest odmienny od śrub.

Implanty Poznań – All on Four

Implanty all on four (all on 4) to specyficzny rodzaj uzupełnienia protetycznego z wykorzystaniem 4 implantów. Przeznaczony tylko dla pacjentów pozbawionych wszystkich zębów. Mają na celu odtworzenie uzębienia. Odwzorowują naturalną powierzchnię i anatomiczny kształt zębów. To implanty zakładane na czterech mocowaniach rozłożonych równomiernie na górnej lub dolnej części szczęki. All on four charakteryzuje się dużą stabilnością i siłą ścisku. Pozwala on w całości zastąpić utracone zęby. Jego największą zaletą jest pełna funkcjonalność mechaniczna oraz walory estetyczne. Implanty all on four są nieodróżnialne od naturalnych zębów. Istnieje także wersja stosująca 6 mocowań na implantach – all on 6.

Poprzedni
Następny

Umów się na wizytę dzwoniąc do naszego gabinetu w Poznaniu! – KONTAKT

Implanty Cennik – Zobacz ceny naszych implantów.

Implanty zębów Poznań – Jak dbać o implanty zębowe?

Higiena jamy ustnej

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna już przed operacją instalacji implantów. Należy dokładnie szczotkować zęby oraz korzystać z płynu do płukania. Możliwe, że przed operacją wszczepienia implantów okaże się konieczne kompleksowe leczenie zębów i zabieg ortodontyczny. Należy korzystać z płynów do płukania ust oraz szczotkować zęby po każdym posiłku. Możliwe że chirurg zaleci też korzystanie z płukanki antybakteryjnej. Zaleca się również zaprzestanie palenia papierosów oraz spożycia alkoholu!!!

Chcesz zobaczyć efekty usługi implanty zębów Poznań – Przed i Po.

Implanty Poznań Cennik – zobacz ile kosztuje założenie implantów!

Po zabiegu wszczepienia implantów i przed zdjęciem szwów

Bezpośrednio po zabiegu, jeszcze przed zdjęciem szwów, należy ściśle przestrzegać zaleceń stomatologa. Nie wolno spożywać pokarmów do momentu ustąpienia znieczulenia. W miejsce wszczepienia należy przykładać lód (np. suchy lód w woreczku). Należy też spożywać pokarmy miękkie lub najlepiej płynne. Twarde pokarmy mogą w wywołać niepotrzebny nacisk na szczękę albo miejsce wszczepienia. Może to prowadzić do przesunięcia lub uszkodzenia miejsca gdzie znajduje się implant.

Co do zasady szwów rozpuszczalnych nie wykorzystuje się w tego typu operacji. Proces gojenia jest najważniejszy i powinien znajdować się pod ścisłą kontrolą lekarza. Zbyt wczesne rozpuszczenie szwów może zagrozić odpowiedniemu zrośnięciu implantów z kością i dziąsłami.

Bezwzględnie nie można palić papierosów i spożywać alkoholu. Konieczne jest też ograniczenie wysiłku, dźwigania ciężarów oraz uprawiania sportów – zwłaszcza kontaktowych. Kolejnym mniej oczywistym zaleceniem jest unikanie gorących płynów i posiłków, a także rezygnacja z solarium i sauny.

Zęby w miejscu wszczepienia implantów należy delikatnie czyścić miękką szczoteczką do zębów. Ważne jest aby unikać dotykania tego miejsca. Unikamy dotykania palcami, sztućcami lub innymi elementami jakie wkładamy do buzi. Wszystko to ma na celu zapobiec zakażeniu lub naruszeniu implantów. Proces gojenia i osteointegracji może trwać do 6 miesięcy. Wszelkie zakłócenia mogą w znaczący sposób wydłużyć ten okres.

Implanty Poznań Cennik – zaplanuj z nami kosztorys operacji i opieki po wszczepieniu implantów

KONTAKT – Zadzwoń do nas i umów się na wizytę konsultacyjną!

Implanty zębów Poznań – Przez 6 tygodni po zdjęciu szwów

Tutaj sytuacja jest podobna do okresu po zabiegu. Jednak można już stosować silniejsze szczotkowanie zębów oraz jeść normalne pokarmy. Do tego czasu implant powinien zintegrować się z kością. Jak wcześniej pisaliśmy okres ten może się wydłużyć w przypadku infekcji lub fizycznego naruszenia implantu. Można też stosować specjalistyczne szczoteczki między zębowe aby usuwać płytkę nazębną na zębach naokoło miejsca wszczepionego implantu.

Po zrośnięciu z kością

Po zrośnięciu z kością bardzo ważna jest higiena dziąseł w miejscu gdzie znajduje się korona. Jej budowa ma tendencję do tego aby gromadziły się tam resztki jedzenia. W wyniku tego może pojawić się stan zapalny lub zbierać płytka z kamieniem nazębnym. To ostatecznie prowadzi do podniesienia dziąseł i odsłonięcia implantu. Odsłonięty implant w stanie zapalnym uszkadza tkankę kostną przez co prowadzi do poluzowania, a nawet wypadnięcia śruby. Co więcej zapalenie około implantowe jest najbardziej niebezpieczne dla długotrwałego utrzymania struktury i stabilności implantu.

W pierwszej kolejności pacjent powinien szczotkować zęby i korzystać z płynów do płukania jamy ustnej. Ważne jest dokładne usuwanie resztek pokarmu oraz płytki nazębnej. Można też korzystać ze specjalistycznych integratorów dentystycznych. Przy pomocy wody pod ciśnieniem usuwają resztki pokarmowe i pobudzają ciśnienie krwi w dziąsłach. Kolejnym elementem, który w znaczny sposób poprawi naszą higienę jamy ustnej jest wymienienie tradycyjnej szczoteczki zębowej na elektryczną albo soniczną. Zdecydowanie lepiej radzą sobie one z płytka nazębną. Ponadto posiadają różne końcówki o specjalnym przeznaczeniu, które w połączeniu z aplikacją mobilną na telefon zapewniają dokładne i regularne szczotkowanie. Podczas konsultacji w naszym gabinecie zaproponujemy wam pozostałe elementy mające na celu uzupełnienie usługi implanty zębów Poznań.

Wizyty kontrolne i higienizacja

Na koniec zaleca się wizyty kontrolne i higienizacyjne u dentysty i higienistki. W ich ramach sprawdza się stan zębów i implantów oraz wykonuje zabieg skalingu czyli usuwania kamienia nazębnego oraz piaskowania. Usługa implanty zębów Poznań zawiera w sobie także opiekę po zabieegu chirurgicznym. Bardzo zależy nam na trwałości naszego rozwiązania.

Implanty Cennik – tutaj znajdziecie informajce na temat ceny ułsugi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – KONTAKT

Implanty zębów Poznań – Produkty do higieny implantów stomatologicznych

 • płyn do płukania jamy ustnej o działaniu antybakteryjnym,
 • biodegradowalne niciowykałaczki z aktywnym węglem,
 • płyn z chlorheksydyną do codziennego stosowania,
 • szczoteczki międzyzębowe w różnych rozmiarach, (min. wąskie),
 • zestaw pozabiegowy i szczoteczka pozabiegowa,
 • niciowykałaczki,
 • szczoteczka elektryczna i soniczna,
 • irygator do zębów,
 • żel antybakteryjny wspomagający gojenie,

Zestaw produktów, który pozwala na pielęgnację implantów jest bardzo duży. Płyny antyseptyczne posiadają właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Chlorheksydyna redukuje płytkę nazębną i pomaga w gojeniu oraz odbudowie zdrowych dziąseł. Kolejnym narzędziem są szczoteczki międzyzębowe, które skutecznie wymiatają resztki jedzenia. Ponadto miejsce pomiędzy implantem, łącznikiem, koroną i dziąsłami można skutecznie pielęgnować przy pomocy nici do implantów. Ich specyfika polega na posiadaniu wielu odcinków. Pierwszy odcinek służy do bezpiecznego wprowadzenia nici w przestrzeń implantu. Drugi zapewnia efektywne czyszczenie, a trzeci służy jako klasyczna nić do zębów.

Jak już wspomnieliśmy zaleca się wymianę szczoteczki tradycyjnej na elektryczną albo soniczną. W przypadku szczoteczki sonicznej poza klasycznym procesem czyszczenia wykorzystuje się mikrobąbelki i drgania soniczne. Powodują one odpadanie płytki nazębnej przy równoczesne pielęgnacji dziąseł. Łączą w sobie dokładność, nowoczesną technologię oraz delikatne mycie dziąseł.

Implanty Poznań Cennik – ile będzie kosztował mnie zabieg razem z pozostałymi wydatkami!

Implanty Poznań – Jakie są przeciwwskazania do założenia implantów stomatologicznych?

Implanty dentystyczne – główne przeciwwskazania

Jest to nazwa zbiorcza dla wszelkiego rodzaju dolegliwości mogących mieć wpływ na problemy z przyjęciem implantu lub jego późniejszym odrzuceniem. Część z nich należy wyleczyć przed leczeniem z zastosowaniem implantów stomatologicznych. Do głównych przeciwwskazań zaliczamy:

 • osoby poniżej 21 roku życia lub nieukończony proces rozrostu kości szczęki,
 • ciąża,
 • osteoporoza, paradontoza, reumatyzm, bruksizm, epilepsja,
 • nieuleczalna próchnica,
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • rak i choroby nowotworowe,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego lub wady serca,
 • niedobory odporności np. HIV/AIDS,
 • obniżenie odporności systemu immunologicznego w wyniku choroby lub leczenia cytostatykami
 • alkoholizm, uzależnienie od nikotyny lub narkomania,
 • niektóre leki (np. sterydy), 
 • przebyta radioterapia okolicy twarzoczaszki,
 • niekorzystne warunki anatomiczna twarzoczaszki lub nietypowe cechy szczęki takie jak np. zbyt mała jej wysokość lub szerokość,
 • przyjmowanie leków wpływających na gęstość kości lub wypłukujących z nich wapń lub schorzenia szpiku kostnego

Implanty – przeciwwskazania miejscowe

Dotyczą one miejsca wszczepu w kości i okolicznych tkanek. Zły stan jamy ustnej w miejscu wszczepu, stan zapalny, wada zgryzu, wada anatomiczna albo niedostateczna przestrzeń w zębodole. W ramach usługi immplanty zębów Poznań oferujemy też przygotowanie szczęki i zebów do zabiegu. Możemy wykonać przygotowanie ortodontyczne, regenerację szczęki albo podniesienie dna zataki szczękowejDowiedz się więcej – KONTAKT.

Implanty Poznań Cennik – ile kosztuje założenie implantów zębów w Poznaniu?

Implanty zębów Poznań – Zabiegi przed i po

Poniżej przedstawiamy wam efekty naszej pracy. Wielu pacjentów cieszy się pełnym zdrowiem i pięknym uśmiechem dzięki naszym implantom.

Poprzedni
Następny

Implanty Poznań Cennik – Zaplanuj z nami kosztorys założenia implantów!

Implanty Poznań – Sprzęt wykorzystywany przy zabiegach implantologicznych

Nasza klinika korzysta z najnowocześniejszego sprzętu. W wyniku tego mamy możliwość dokonania niezwykle precyzyjnych badań diagnostycznych przed zabiegiem wszczepienia implantu. Dzięki temu nasi pacjenci czują pewność, że procedura odbywa się zgodnie z pełną wiedzą chirurga na temat stanu waszego uzębienia. Dokładnia diagnostyka minimalizuje ryzyko zakażenia, stanów zapalnych lub nieprzyjęcia się implantu. Poniżej przedstawiamy sprzęt jakim dysponujemy w naszej klinice.

– Unit Adec

– Tomograf Carestream

– Znieczulenie komputerowe STA

– Wirówka do PRF

– Mectron Piezosurgery

– Laser biolease

– Sterylizator Autoklaw Melag

Inne rodzaje sprzętu wykorzystywane podczas zabiegów implantologicznych:

– Systemy Bego, Alpha

– Straumann Dental System

– Zimmerdental

– Thommen Medical

– Dentsply Frident

– NanoTec

– Nobel Biocare

– Biomet 3i

– SGS

– Implanty Alpha Bio NEO

– Implant MIS C1

– Implant MIS V3

– Implant Straumann BLX Powierzchnia „mokra” SLA Active

– Biomet 3i

– Cortex

– Asco Dent

– Bicon

– Implanty Direct

Implanty Poznań – Nasz zespół

Poznaj nasz zespół specjalistów.

Implanty, implantologia, protezy i protetyka:


PRZEMEK

Stankowski
Chirurgia
Implantologia


Czytaj więcej


SZYMON

KRZEWSKI
Chirurgia
Implantologia


Czytaj więcej

Protezy i protetyka:


DOROTA

Stankowska
Mentoring, Koordynacja planów leczenia


Czytaj więcej


MARCIN

KOPEĆ
Protetyka,
Stomatologia Estetyczna, Stomatologia Zachowawcza


Czytaj więcej


JOANNA

OLEKSIAK
Protetyka,
Stomatologia Estetyczna, Stomatologia Zachowawcza


Czytaj więcej


ALEKS

CHARNIUK
Protetyka,
Stomatologia Estetyczna, Stomatologia Zachowawcza


Czytaj więcej

Poza usługą wszczepienia implantów oferujemy także: stomatologia zachowawcza i stomatologia estetyczna. Dowiedz się więcej – KONTAKT.

Implanty zębów cennik

IMPLANT z dożywotnią gwarancją

Najlepszą metodą odzyskania utraconego bądź brakującego zęba są Implanty, czyli tytanowe odpowiedniki korzenia zębów. Można je stosować w przypadkach braku pojedynczego zęba, mnogich ubytków, czy nawet braku wszystkich zębów. Dzięki stosowaniu przez nas najtrwalszych materiałów i najlepszych rozwiązań implantologicznych (które dodatkowo idealnie imitują naturalny wygląd), zapewniamy najwyższą trwałość, jakość oraz estetykę uzębienia pacjenta.

Protezy mocowane na implantach

Metoda mocowania protezy na implantach polega ona na precyzyjnym umieszczeniu czterech implantów, które są  zaprojektowane w taki sposób, by można było je użyć również u pacjentów mających problem z zanikiem kości. Na nich mocuje się stały, w pełni uzębiony most. Dzięki tej metodzie pięknym, kompletnym uśmiechem będziesz mógł się cieszyć od razu po wizycie.

Kontakt

ODWIEDŹ NAS,

poznaj najwyższą jakość leczenia i opieki stomatologicznej

Kontakt

 


518 327 667

Pon. – Pt.:
8:00 – 20:00

 


61 653 38 02

Pon. – Pt.:
8:00 – 20:00

 


rejestracja@stankowscybialach.pl

E-mail

Adres

 


ul. Pilska 15

61-045 Poznań

(wejście od ul. Mogileńskiej)

Godziny otwarcia

8:00 – 20:00

Poniedziałek – Piątek

Akceptujemy płatności kartą oraz płatności ratalne:

Nadal szukasz odpowiedzi na swoje pytania? Zerknij do naszej sekcji FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Kliknij aby ocenić ten post!
[Całość: 2 Średnia: 5]

Opinie
Naszych Pacjentów

5/5

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów, większość z nich została także opublikowane w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii o naszym centrum stomatologicznym.

Tomasz Szmidt

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi przepełnionych pasją i najwyższą formą profesjonalizmu i sercem na dłoni.

Tomasz Schmidt

Prowadzący program „Ostre Cięcie”

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

bezpłatne wifi

strefa relaksu

pyszna kawa i herbata

płatność kartą, kredytowanie

parking dla Pacjentów

przystosowany dla niepełnosprawnych

klimatyzowane wnętrza

Formularz Kontaktowy


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz ustalimy termin wizyty.

Zadzwoń tel. 518 327 667 lub napisz:

  Potrzebujesz Pomocy?
  Scan the code